Колко сме пристрастени към интернет?

  • 5 284
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Винаги много убедено твърдя, че въобще интернет не ми е важен, до момента в който не спре за няколко часа - тогава вече съм на друго мнение  Laughing

Иначе фейсбук специално избощо дори не съм разбрала, че е сдал багажа за малко, не влизам ежедневно.

# 61
  • Мнения: 2 157
Проспала съм спирането на ФБ.  Laughing В интерес на истината, най-много ще ме е яд за снимките. Не съм тръгнала да свалям всички, а много от тях са качени от мои приятели, не от мен. Simple Smile
Към Интернет съм си пристрастена. Работата ми също би била доста по-трудна без мрежата. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 197
Истината е, че всичко е по-удобно в и с интернет. Дори да е пристрастяващо, не виждам кой би се отказал от технология, която улеснява изключително много живота ни.

# 63
  • София
  • Мнения: 17 281
Така е.
В този ред на мисли, аз съм силно пристрастена към печката и пералнята си, не бих издържала и седмица без тях Simple Smile Хладилник, миялна, сушилня - също Simple Smile

# 64
  • Мнения: 35 962
+ колата  Laughing

# 65
  • Мнения: 143
Много съм пристрастен, без интернет не мога. И работата и удоволствията ми са свързани с интернет.

# 66
  • Мнения: 7 006
Да си призная - пристрастена съм към телефона си Mr. Green
Без него ще лудна Crazy  Laughing 
И без интернет не мога. А колкото до Фейсбук - отдавна не ми е така интересен и зарибяващ, както преди. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 69
Когато работех бях всеки ден на компютъра, затова вкъщи изобщо не го включвах. Събота и неделя ми бяха дни за без компютър. Пълен релакс сред природата или спорт. Форумите ги четях от работата, с времето се научаваш така да си структурираш времето че и за форуми да намериш време и за работа. За мен е важен баланса и не мога да си представя от понеделник до петък от 9.00 до 18.00 да съм пред компютъра и вкъщи като се върна - също. Твърде много ще ми дойде.

# 68
  • Мнения: 1 040
Преди имаше тема за ФБ, но вече не я виждам.
Искам да попитам, ако си член на някаква група, но не си приятел с членовете ѝ,
те могат ли да гледат нещата ти?

# 69

Общи условия

Активация на акаунт