Помогнете! В процес на търсене на най-добрият дерматолог в Пловдив

  • 936
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте мили мами.Отдавна имам проблем с кожата/акне/ и съм измазала хиляди неща и съм обиколила хиляди места.В Пловдив много "козметици" ,изкарали по 1 курс за един месец работят върху една от най-нежните части на тялото,а именно лицето.Много хора са изстрадали от тези козметици и некомпетентни дерматолози.Много ще се радвам някой,който е имал също кожни проблеми и излекувал се да ме посъветва.Страшно голяма нужда имам от съвет от истински специалист.Искам да намеря проблема и да го излекувам.Ще чакам отговори от вас и вашите предложения. Благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 980
Трабва да търсиш проблема вътре в организма, не това, което е като изява на повърхността. Нещата се подреждат по-сила и значимост така:
1. Отделителна система - добра дефекация, редовна!
2. Хормонален дисбаланс - има ли периоди с които има засилена секреция на мазнини и засилване на проблемите и периоди на отихване?
3. Добри функции на черният дроб и жлъчката, за да се прочистват токсините от организма.
4. Хранителни алергени - храни, които "дразнят" кожата, сигурно имаш наблюдения върху такива.

Няма да е от полза да подтискаш външните прояви, това само задълбочава проблема в дългосрочен план.
Мога да ти предложа много специалисти в Пловдив, но дерматолозите не са в списъка.

# 2
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
По отношение на дерматолог мога да ти препоръчам двама човека:
1. Д-р Паскалева от клиниката по кожни заболявания на Умбал " Св. Георги" Пловдив
2. Проф. Христо Добрев от същата клиника
Надявам се, че проблема ви ще се реши или вече се е решил.
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт