Кой какви сериали гледа? - Тема 12

  • 55 565
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 453
Съвсем ми понамаляха сериалите. В търсене съм на нещо ново.

  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
Библиотекарите и на мен са ми тъпи, изгледала съм 4 серии. Стрелата го зарязах миналия сезон, Готам и Флаш най-вероятно също няма да догледам.

Димо, казах ли ти, че и аз го изгледах руското сериалче, хич не е лошо. Този за бащите и синовете погледна ли го?

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бумър, Стейблър е един от двамата главни детективи, които са там от първи сезон, Бенсън е жената, Стейблър е мъжът, и той ме дразни на моменти, но имаха много силна връзка двамата (като партньори, не романтична) и ще ми липсва. Кейси и Алекс са двете А.Д.А.-ки, едната изчезна още преди 7-8 сезона, но се появява няколко пъти, другата я замести (Даян Нийл Heart) за пет сезона и после и тя изчезна. Има герои, които като се махнат и голяма част от чара на сериала изчезва, тези са от тях просто. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 64
Подли камериерки, Д-р Хаус, Cougar Town и още един куп

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Димо, казах ли ти, че и аз го изгледах руското сериалче, хич не е лошо. Този за бащите и синовете погледна ли го?

Не съм стигнала до него още. Ти гледа ли го?

# 20
  • Мнения: 9 144
Бумър, Стейблър е един от двамата главни детективи, които са там от първи сезон, Бенсън е жената, Стейблър е мъжът, и той ме дразни на моменти, но имаха много силна връзка двамата (като партньори, не романтична) и ще ми липсва. Кейси и Алекс са двете А.Д.А.-ки, едната изчезна още преди 7-8 сезона, но се появява няколко пъти, другата я замести (Даян Нийл Heart) за пет сезона и после и тя изчезна. Има герои, които като се махнат и голяма част от чара на сериала изчезва, тези са от тях просто. Simple Smile


Разбирам те, но аз упорито продължавам да си ги наричам с имената на актьорите Крис Мелони и Маришка... Защото никога не съм сядала да изгледам цял сезон, просто гледам епизоди заради гост-звезди или кросоувъри

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Крис (Стейблър) напуска след 12ти сезон, оттогава не се е появявал.

# 22
  • Мнения: 9 144
Мда явно се еманципира, нали мина и през Истинска кръв.

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, но е тъжно, когато някой си тръгне от сериал, където е бил 12 години. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 590
Аз започнах The Good Wife и както го започнах, така и почти го свърших. Много е добър, ама много, не очаквах толкова да ми хареса. Много ще страдам като трябва да чакам за нов епизод всяка седмица. Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 3 581
Димо, казах ли ти, че и аз го изгледах руското сериалче, хич не е лошо. Този за бащите и синовете погледна ли го?

Не съм стигнала до него още. Ти гледа ли го?
Не съм и аз. Трябва и Кухня да си догледам, ама хич не знам до кой епизод съм.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 031
Ох, Нели, направо ме успокои, мислех, че само на мен така ми е дотъпял стрелата... чак гузно се чувствах Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 3 581
На мен на тоя остров по начало не ми беше интересно, пък и Оливър с тая прическа там...

# 28
  • София
  • Мнения: 44 031
Ааа... да сега се сетих, защо щях да го гледам този епизод, да видя как ще се съживи Оли-то. Островът ми беше на мен що-годе интересен, ама той мина и замина и вече направо ми е непонятно, какво се случва в спомените му... пък и изобщо  целият Сюжет ми е един такъв, безинтересен като цяло, поне  грозната Сара я махнаха, въпреки че онази Муня сестра й също не я понасям.

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 19:18 от Angel_Dust

# 29
  • Мнения: 4 590
Аз Сара я харесвах горе-долу, ама Мунята как ме дразни... Tired

Общи условия

Активация на акаунт