предложете ми хотел на морето....

  • 1 971
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
зная , че има много теми по въпроса, но нямам толкова свободно време да изчета всичките и затова , искам да помоля всеки , който е доволен от почивката през лято 2014 да ми пише ..... с малко дете сме ...търсим по спокойно местенце, близо до плажа и храната да е хубава/спрели сме се на all inclusive....чакам с нетърпение вашите  предложения ..... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 389
Аз останах много доволна от х-л "Хермес Александрия Клуб Хотел" - гр. Царево.
Общо взето съм чувала , че всички хотели от Александрия Груп са на ниво, но от този съм очарована. 2-ра поредна година почивахме там. Храната е на ниво - вкусна и разнообразна и освен това е Ultra All Inclusive (почти денонощно има хранения). Обслужващия персонал са много мили. Има и бар на плажа , което лично за мен беше важно - не ми се мъкнат коктейли от хотела до плажа и обратно.
На плажа също така целодневно предлагат пица.
Аниматорския тим е номер едно, всяка вечер имат програма - детска дискотека, скечове, караокета.
През деня също има различни активности за малки и големи - танци, спортове, състезания.
Стаите и апартаментите са оборудвани с всичко необходимо за една хубава почивка.
Като цяло останах изключително доволна и когато решим пак да отидем на море - пак там ще бъде!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Ние бяхме в Казабланка, Обзор.
Има цяла тема за хотела с доста добри отзиви.
Ние също сме много доволни от храната и обслужването.
За това лято си бях набелязала Белла Виста, Синеморец, но ще пропусна морето, тази година.
Хотела също е с много положителни отзиви.

Плажа в Царево не е хубав и мисля, че не е подходящ за малко дете с тези камъни.

# 3
  • Мнения: 4 418
Няма две мнения, за теб е Хотел Олимп в Поморие. После ще ми благодариш.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Няма две мнения, за теб е Хотел Олимп в Поморие. После ще ми благодариш.

Не е all inclusive. Момичето търси такъв.

# 5
  • Мнения: 2 838
Хотел Морско конче http://www.seahorsebg.com/bg/index.php?p=0
но май няма Ол инклузив

# 6
  • Мнения: 51
... и  аз чух добри отзиви за Белла Виста Синеморец и Серенити Бей - Царево......сега ще разгледам и Хермес Александрия Клуб и Казабланка....благодаря за бързите отговори.....

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 939
Св.св.Константин и Елена-Азалия , Сириус , Слънчев ден

Общи условия

Активация на акаунт