Китайски капсули за отслабване - 11

  • 161 327
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 448
Здравейте,има ли някой ,който да е с Хашимото и да е пил стронг Лидата? Ако да,действа ли ви?
да, аз съм с Хашимото с хипофункция, при мен действа невероятно,  до сега не съм била толкова слаба, чувствам се чудесно, сега ги пия само поддържащо веднъж в седмицата

# 706
  • Мнения: 425
Пия Лидата от сряда мината седмица (като в неделя пропуснах) и от 74,6 днес съм 69,7. Много добре се чувствам и продължавам смело напред, целта ми е 60-58 кг.

# 707
  • Мнения: 6
с "Лида стронг" за 9 дена успях да смъкна 2 кг., при това без да спазвам някаква конкретна диета. Много съм доволна! Продължавам все така до пълна победа.  smile3501

# 708
  • Мнения: 1 780
Аз си ги поръчвам от Китай /защото ми е 2 пъти по-евтино/ и съм много, много доволна. В началото ги пиех всеки ден, никакъв апетит и можех изобщо да не ям, но на започна едно лудо сърцебиене, безсъние и т.н затова започнах да разделям праха в капсулата на 2 и пак отслабвам при никакви ограничения,  без сухота в устата и безсъние. Така че на когото са ми прекалено силни може да пробва моя метод.

# 709
  • Мнения: 1 161
Glamour___
от кой сайт си ги поръчваш ,може ли линк за да видя до Германия  пращат ли.
И кои хапчета пиеш ти ?

# 710
  • Мнения: 190
Момичета сега видях в сайта на оригинала лида някакви нови хапченца липозен , някой имали инфо ?

# 711
  • Мнения: 425
Как върви отслабването дами?

# 712
  • Мнения: 1 612
Здравейте, момичета!
Искам да попитам някой пил ли е Редукта? Синтетично лекарство ли е  или хранителна добавка?

# 713
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте, момичета!
Искам да попитам някой пил ли е Редукта? Синтетично лекарство ли е  или хранителна добавка?



Аз лично не, но знам, че е  синтетичен сибутрамин. Не мисля, че има кой знае колко добри отзиви от Редукта конкретно.

# 714
  • Мнения: 1 612
Аз преди години пиех Редуктил и бях супер доволна, но сега нали е спрян от продажба, та се насочих към Редукта, защото казаха, че бил като Редуктила. Та аз съм си Тома неверни, затова питам тук Simple Smile
Решила съм да го купя, но исках да събера някакви отзиви за него.

# 715
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Аз преди години пиех Редуктил и бях супер доволна, но сега нали е спрян от продажба, та се насочих към Редукта, защото казаха, че бил като Редуктила. Та аз съм си Тома неверни, затова питам тук Simple Smile
Решила съм да го купя, но исках да събера някакви отзиви за него.

Според мен лидата в шишенцето се доближава най-много до действието на Редуктила.

# 716
  • Мнения: 1 876
Момичета, новата Лида Слим Стронг някой пробвал ли е вече ?
Смятам да я поръчам през фб страницата "Отслабване с Оригинална Лида", писах си с тях на лично и ми отговориха на всички въпроси. В тази формула няма субитрамин както в предишните.
Мен ме е страх само заради страничните реакции, понеже работя през целия ден и вечерта също, а не искам да ги започна и да ги спра заради тях. Все пак продуктът е фет бърнър и ще учести сърцебиенето, може би и изпотяването.
Успях да изчета доста от коментарите на жените във фейсбук и почти всички са доволни, а страничните реакции изчезват до няколко дни или седмица.
Ако някоя дама е пробвала може да сподели какъв е ефекта и как е понесло.

# 717
  • Мнения: 1 670
Скрит текст:
Момичета, новата Лида Слим Стронг някой пробвал ли е вече ?
Смятам да я поръчам през фб страницата "Отслабване с Оригинална Лида", писах си с тях на лично и ми отговориха на всички въпроси. В тази формула няма субитрамин както в предишните.
Мен ме е страх само заради страничните реакции, понеже работя през целия ден и вечерта също, а не искам да ги започна и да ги спра заради тях. Все пак продуктът е фет бърнър и ще учести сърцебиенето, може би и изпотяването.
Успях да изчета доста от коментарите на жените във фейсбук и почти всички са доволни, а страничните реакции изчезват до няколко дни или седмица.
Ако някоя дама е пробвала може да сподели какъв е ефекта и как е понесло.
Защо не прочетете малко назад Бетина?

# 718
  • Мнения: 175
Само да ви кажа,че Лида грийн  шише от сайта на безглад също действа и е по-евтина.  Peace

# 719
  • Мнения: 20
здравейте от къде да си закупя Акдифед..?в някои фитнес салон има ли го..?

Общи условия

Активация на акаунт