Права в количката!

  • 1 629
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Не мога да се боря... Девойката вече изобщо не признава седнало положение в количката. Принуждавам се да я нося на ръце, а е над 10 кг. Imp Иначе се изправя за секунди и се държи за облегалката. Пробвах да сменя посоката на коша - няма ефект, накъдето и да гледа все е същото. А още не стои стабилно права и може да падне. В чудо съм се видяла. Ако я насиля да си седи нормално, реве сякаш я колят.
Сигурно няма спасение Cry , просто ми се ще да чуя че и други бебета правят същото, че не сме само ние с този проблем. Колкото и гадно да звучи Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 042
Добре дошла при нас!
Съни е същият, не признава количка, днес на разходка ходихме на ръчички и по едно време сам ходи хванат за мен.
Какво да ти кажа успокоително, като е по-сънлив седи и си търка очите, ама не може все навън да спи.

# 2
  • Мнения: 189
Здравей  lilita,
това което си написала ми е адски познато Grinning .Само че моята бебка е много малка, но в момента в който спра на едно място с количката веднага се обръща по корем, гепва се за сенника и става, а напоследък и доста бързо!! Никакви опити да я сложа да седне нямат ефект повече от две минути ... Вече дори и навън няма почивка, принудих се да я закопчавам доста стабилно за да не прави такива опити в движениеи при мен има ефект само с тези коланчета от количката. Братовчедка ми има един юнак на 9 месеца, но понеже е много див от 6-ия го държи с такова коланче, което е за прохождане, закопчано за количката.
Твърдо в движение не я взимам на ръце, то и физически май няма да се справя Grinning .

# 3
  • Мнения: 3 146
Естествено, че така правят - това е последна бебешка мода.Минава от само себе си след около месец.аз дори се специализирах да я возя права - просто много внимавам и винаги съм готова да я сграбча ако политне.

# 4
  • Мнения: 5 539
Добре дошла отново във форума, Павлина!:D
Ева никога не спи навън, винаги очите и са на 4 да не изпусне нещо. Още не ходи и дори в кошарата не се изправя, а само в количката или вкъщи, като се хване за дивана.
Вие май сте по напред с прохождането Grinning

# 5
  • Мнения: 2 006
На нас това ни е патент Laughing Алекс се вози от 9 мес. права,вси4ки опити за връзване завършват с дерящо се 4ове4е Grinning Оставям я ,но онзи ден,при опит да си вземе нещо от щандовете в магазина(редовен номер)се прекатурна и падна Sad ,вярно след 5 мин. пак правеше номерца,а аз още настръхвам като се сетя Close

# 6
  • Мнения: 1 975
Така бяха и моите!
Само тези каишките за закопчаване (такива дето ги ползват и за ходене)помогнаха при нас  Rolling Eyes  ...
е - да ... доста време минава докато детето свикне да ги носи обаче.... ама какъв рев беше  Neutral Face

# 7
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
А бе и ние лятото като бяхме в Бургас, забелязах за тази мода на бургаските бебета да се возят прави в количките. И моето софиянче, нали е с морска кръвчица, и той взе да ми прави такива акробатики. Ужас. Вчера една жена се разминава с нас на улицата и ни гледа едно такова закачливо - ту мен, ту мъжа ми - чак се притеснихме, а пък то моля ви се: ние си мислим, че бебо спи, а той на колене и подпрян на облегалката.

# 8
  • Мнения: 3 042
Цитат на: lilita
Добре дошла отново във форума, Павлина!:D
Ева никога не спи навън, винаги очите и са на 4 да не изпусне нещо. Още не ходи и дори в кошарата не се изправя, а само в количката или вкъщи, като се хване за дивана.
Вие май сте по напред с прохождането Grinning


ние, както сигурно си спомняш още от началото не обичахме да се возим легнали, после и седнали в количката. А тия каишки ако го овържа с тях смятай, че целият квартал ще разбере- реве че се къса, много сърцераздирателна история. Пробвай да и сменяш играчките в количката, събираш 4-5 в чантата и ги вадиш периодично за разнообразие. Съни сега се кротва само от онези GSM-и играчки с мелодиите. Така го е нагризал, че чак е наводнил платката - и сега е зациклил на една-единствена мелодия, ама нейсе- мир да има!

# 9
  • Мнения: 182
Тъкмо се притеснявах вече, че само ние правим тези номерца. И аз прибягвам до каишките за прохождане найстина май само това помага. Когато съм сама ми е невъзможно да го бутам изправен страх ме е да не тупне на земята. Онзи ден бяхме на разходка и с тати и единия бута количката другия крепи малкия а той не е лекичък. Голяма картинка сме били от страни Grinning  Grinning
Дано отмине този период скоро. Ние сме на 10 месеца, още не правим опити за прохождане само лазим.

# 10
  • Мнения: 8 769
Лилита, и при дъщеря ми го имаше този период-просто в момента, в който се научи да се изправя и настана ад по време на разходка. Вечно права, кикереше се нагоре надолу, сяда, става....абе ...екшън, но ще премине. Grinning
Откакто пък провървя количка не ползваме.

# 11
  • Мнения: 2 693
Хвърли ме в спомени с тази темичка Grinning ! Не сте само вие разбира се! Някои деца просто не могат да стоят на едно място. Ще премине - при нас стана за по-малко от месец - в момента, в който Емо проходи спря да се изправя в количката.

ПП: Цялата работа ми намирисва на прощъпулник до един-два месеца Rolling Eyes ...

# 12
  • Мнения: 5 539
Цитат на: bobolenta


ПП: Цялата работа ми намирисва на прощъпулник до един-два месеца Rolling Eyes ...


Ами, ядец!
Много и се иска да ходи, но не я държат краката. Като пиян турчин се клатушка Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 2 827
e dobre de ne go li vrazva6 v koli4kata ??? Embarassed az da pitam zastoto qvno nas ili ni e marzqlo ili sam uspqla nqkak da uvladeq polojenieto znam li?

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
THERION:

Цитат
e dobre de ne go li vrazva6 v koli4kata ???  az da pitam zastoto qvno nas ili ni e marzqlo ili sam uspqla nqkak da uvladeq polojenieto znam li?


Всичко си зависи от детето. На някои просто не им се седи, а други с удоволствие си съзерцават наоколо, подрусквайки се блажено.

Общи условия

Активация на акаунт