Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 627
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Предишни теми:

29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Мнения: 2 140
Благодаря за темата!   bouquet

Един интересен блог - http://79ideas.org/

# 2
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ема, благодаря за новата тема!
Богиня, взех си обикновена ваничка за приборите с ширината на чекмеджето. Външния борд на ваничката ляга точно върху страниците на чекмеджето. Отдолу в празното пространство има място за "разни" неща от сорта на нож за сирене или бурканче сомак, които ще ползвам веднъж на 3 месеца Mr. Green. ...и аз по лесното...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Въпросът не е в ширината, а в дълбочината. Дори и с ваничка пак е дълбоко. За чий ми беше да са по 25см?!?!

# 4
  • Мнения: 5 160
Ема   Simple Smile

Богиня,
Цитат
Сега установих, че съм направила твърде дълбоки чекмеджетата за приборите. Искам да са плитки - по около 10-12см. Обаче мебелистът се запъна - нямало как да се направи профила на МДФ на този размер и ме увещава да направя двойно чекмедже  Sick За да бъдело красиво. Моля ви се, ще се гърча двойно докато си взема вилица заради някаква си измислена красота. Мерим си шпагите засега  Cool


Като тук - http://2.bp.blogspot.com/-7N-GvKKT_Ig/Uzqxcp6sd4I/AAAAAAAAH50/Kd … 1600/DSC04070.jpg, във връзка с дръжките и за това спазване на визия и линия щях да ви пиша. Да отворя един път, та втори, за да измъкна вилица.
Помня, че и двамата сте готвачи, затова най-добре да ви е удобно в екшъна, а не визуално  Peace

При мен поисках точно макс 14 см чело, респ. няма профила на МДФ при тях, нищо им няма;)

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Точно това се опитва да ми набута и той.
Аз го карам да ми направи просто две нови малки чекмеджета. Нищо, че няма да има фриз по тях.

# 6
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Не бях виждала такъв модел. На мен няма да ми е удобен.

# 7
  • Мнения: 5 160
Аз съм го виждала при приятели, с лак кухня, точно заради линията на еднакви видими врати е направено.
Споделих, че на мен ми е неудобно, отговорът беше - свикнахме Simple Smile

# 8
  • вятърничава
  • Мнения: 1 849
Мисля,че това ще ви хареса http://www.viewsofia.com/article/26605/Dizain-za-vdahnovenie--Na-raba---

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ъъъъ, егати мазохиста трябва да си, за да "свикваш" на нещо, което би трябвало да ти е максимално удобно. Че и да си платиш за това.

# 10
  • Мнения: 3 576
Аз не разбрах има ли проблем с ползването на пуш бутоните, т.к съм планирала горния ред на кухнята ми да е с такива, както и гардероба за обувки в антрето Simple Smile

А за двойното чекмедже за прибори не се бях замисляла, че може да е неудобно. При мен ще има поради липса на място и явно и аз ще трябва да свиквам... Tired

# 11
  • софия
  • Мнения: 9 590
  bouquet за темата
Аз си имам дръжки, в приятелка е без дръжки и си счупих нокът веднъж, много им бяха тежки механизмите.

# 12
  • Мнения: 1 597
Ема, благодаря  bouquet! Много сте продуктивни - толкова оживен разговор няма освен в темата за недвижимите имоти. Чета ви с огромно удоволствие и с радост за очите.
Барба, искрено ме разсмя с формулата за диета, чудесна е и идеята за психаделичните шалчета-"кавьорчета". Арт-декото е любимия стил на ММ, но пусто, аз все го набутвам в някакви апокалиптични еклектики. Както и да е отклоних се от темата - още веднъж едно голямо благодаря, че ви има и че сте толкова енергични.

# 13
  • София
  • Мнения: 16 190
У нас навсякъде е с пуш-бутони и на всички им е ОК, е, аз нали съм антимадама, маникюр си правя само когато пътувам с командировки в чужбина, съответно с ноктите не съм имала никакви проблеми.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 390
 Благодаря и аз за новата тема.
Днес наистина доста побъбрихме. Simple Smile
Богиня, радвам се че кухнята ми ти харесва. Нищо трудно няма в ползването й поради липсата на дръжки. Предишната ми имаше и сега като се замисля прехода беше неусетен, дори все едно не са били различни. А аз много време прекарвам в кухнята, обожавам да готвя  chef
Дано пребориш майстора си - налагане на мнение от такъв ме е изкарвало от кожата!

Общи условия

Активация на акаунт