Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 29

  • 80 102
  • 735
  •   2
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Моят е този:

# 496
  • Сливен
  • Мнения: 4 041
Аз съм ползвала с невен,зелена опаковка,250мм,нямах оплаквания

# 497
  • Мнения: 24 246
Много ви благодаря! Все още се чудя дали да не взема Себамед, който е тройно по-скъп

# 498
  • Мнения: 1 306
Много ви благодаря! Все още се чудя дали да не взема Себамед, който е тройно по-скъп
Аз бих взела без грам колебание Себамед, без значение, че е тройно по-скъп. И не е въпросът в цената - за мен има продукти, с които вече не правя компромиси. Преди години един прехвален "форумен любимец" ми докара куп проблеми и ... вече не правя така  Mr. Green
Лично мнение   bouquet

# 499
  • Мнения: 77
Подкрепям за Sebamed Peace За по-бюджетен вариант,4 и нещо беше ,съм много доволна от интимния гел на марката на DM - jessa :

# 500
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Мда, аз от един интимен гел на Нивеа какви проблеми си докарах.
Но, в продължение на 5 месеца, ползвах интимния гел на Билка и всъщност бях адски доволна. Сега свърши и се чудя какво да си взема. Лактацид-а също ми харесва. Интимния гел на Дженера е хубави бюджетен.

# 501
  • Мнения: 1 304
Аз ползвам LACTACID интимен гел, от 5 години че  и повече да , не го заменям за никой друг Grinning

# 502
  • Мнения: 24 246
В момента в ДМ има промо на LACTACID. 2бр за 10лв

# 503
  • Мнения: 440
Аз съм доволна от термозащитния крем за изправяне с арганово масло и кристали с ленено семе на Victoria beauty. Ухае много хубаво, има антистатичен ефект, не омазнява като самите кристали при изправяне.. слагам си го на косата дори след баня, защото спомага и за по-лесно разресване. Друг ефект сякаш не съм забелязала Simple Smile


А държи ли ти косата права?

# 504
  • София
  • Мнения: 681
Аз до сега съм сменила много интимни и все проблеми с тях.
Всичко и Лактацид и на Билка и всякакви други.
Обаче от както си купувам на Себа Мед един нямам никакви оплаквания.
Вярно, че е малко скъпичак, но поне знам, че ми влияе много добре.

Сега съм решила да се пробвам на Юсерин, ама да видим там какво ще е положението.
Гледам, че сега е на промоция в Ремедиум за около 10-11 лв. Някой ако го е използвал може да сподели мнение.


Ето го Себа Мед-а:
Скрит текст:

# 505
  • Мнения: 73
Paloma87 , моята коса си е права,  само краищата са завити и тях не ги изправя определено. По-скоро  приглажда косата, когато е много бухнала. Ефект на изправяне само с този продукт определено не бих казала че има. Иначе с преса не съм забелязала дали издържа по-дълго изправена. Thinking

# 506
  • Мнения: 551
Отдавна ползвам лосионите за тяло на Гарниер и много ми харесват, но вече искам да пробвам нещо различно. Ако може да ми препоръчате някой лосион, само ароматът му да не е много силен.

А това ми е любимият май на Гарниер

# 507
  • Мнения: 20 127
И не е въпросът в цената - за мен има продукти, с които вече не правя компромиси. Преди години един прехвален "форумен любимец" ми докара куп проблеми и ... вече не правя така  Mr. Green
Абсолютно подкрепям, и аз вече не правя компромиси с тези продукти.
Напоследък съм се спряла на Лактацид, а най-добрият продукт който съм ползвала е Флоражин.
Скрит текст:


Ди, кой е бил този форумен любимец?

# 508
# 509
  • Мнения: 20 127
Мерси.
Също съм доволна и от lycia.

Общи условия

Активация на акаунт