Голямата тема за малките масла - 10

  • 87 920
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 104
Здравейте, днес установих, че имам въшки веднага отидох до аптеката намазах се и се замислих дали има някакви методи или превенция срещу такава напаст.(:

Масло от цитронела е против разни твари, вкл. комари и кърлежи. Аз профилактично с него мажа децата - на едно памучно тампонче слагам малко и мацвам леко покрай ушите, врата, на темето  Peace

Благодаря Lady Brinne Simple Smile

# 706
  • Мнения: X
Линде, на мен повече ми харесва сегашния ти цвят, но ти си знаеш. Всъщност какъв номер се води той, наистина е доста тъмничък.
Иначе маската с витамин ц сваля боята, но при мен ефекта и е минимален, т.е. някакъв нюанс свали...

# 707
  • Мнения: X
Линде, на мен повече ми харесва сегашния ти цвят, но ти си знаеш. Всъщност какъв номер се води той, наистина е доста тъмничък.
Иначе маската с витамин ц сваля боята, но при мен ефекта и е минимален, т.е. някакъв нюанс свали...
Мила за кой цвят говориш, че е сегашен, от снимките от онзи ден ли?

# 708
  • Мнения: X
Ох леле, аз помислих, че двете снимки са преди и след  Embarassed  Laughing

# 709
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Здравейте, имам въпрос Hug. Купих си това рициново масло
Скрит текст:
и се чудех дали ще бъде качествено, понеже марката е популярна тук, но за масажни продукти, а аз смятам да го ползвам за мигли. В описанието пише "студено пресовано" и нищо повече.

# 710
  • Мнения: X
joy_r, щом е студено пресовано и ако няма други добавки, т.е. да е чисто масло, можеш да го ползваш всякак.  Peace

Линде, сега видях в другата тема, че си си взела 7-ца от боята. Моя съвет е да изчакаш няколко измивания, ще падне този тъмния нюанс. Не знам защо, но повечето безамонячни бои са така, стават в началото много тъмни.

# 711
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, стопроцентов извлек е. Благодаря ти   bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 3 271
Линда,
Имаш нужда от спешна спа програма Simple Smile
Добре пада боята /макар че, все пак си зависи от вида на боята/ когато си сложиш богата маслена маска, ампулка витамин С и влезеш та постоиш в парната баня няколко пъти по 15-20 мин и после измиеш. Аз съм сваляла доста от боята така преди време.
Та затова ти предлагам да се отдадеш на малко спа. Връчваш бебка на някой да я гледа и ще ти кажа къде да отидеш за малко кеф Simple Smile Пък каквото стане - стане  Joy

# 713
  • Мнения: X
Линда,
Имаш нужда от спешна спа програма Simple Smile
Добре пада боята /макар че, все пак си зависи от вида на боята/ когато си сложиш богата маслена маска, ампулка витамин С и влезеш та постоиш в парната баня няколко пъти по 15-20 мин и после измиеш. Аз съм сваляла доста от боята така преди време.
Та затова ти предлагам да се отдадеш на малко спа. Връчваш бебка на някой да я гледа и ще ти кажа къде да отидеш за малко кеф Simple Smile Пък каквото стане - стане  Joy
Оохх, с най-голямо удоволствие бих се СПА-совала някъде, сигурно 2-3 години не съм Confused ама то едно ли ме чака, ако има кой изобщо да гледа бебка през повечето време. Ще видя дали ще изтрая да падне само това чудо, или ще правя маслена маска с нагряване в домашни условия, пък да видим. Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 4 390
Линда, както ти е казала Магнолия - парната баня в СПА-то ще оправи работата. Flutter
Обаче, "като няма риба и ракът е риба", т.е. направи си импровизирана парна баня у вас /пусни си душа с вряла вода - да се запари хубаво банята, остави горещата вода да тече и постой наклепана със затоплени масла и ампула-две вит. С. През това време вместо да скучаеш, можеш да се ексфолираш и да си сложиш маска на лицето. С един куршум три заека. Flutter
И нищо да не правиш този тъмен цвят бързо ще се отмие. Безамонячните бои не се задържат дълго, особено пък на изсветлена основа.

# 715
  • Мнения: X
Благодарности, че се отзовахте така бързо момичета   bouquet
Дивианке Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 10 858
Линде, само да вметна, че си много хубава  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 2 576
Здравейте, днес установих, че имам въшки веднага отидох до аптеката намазах се и се замислих дали има някакви методи или превенция срещу такава напаст.(:

Обогатител за шампоан при пърхут,въшливост,косопод - 3-5 капки чаено дърво на 100 мл. шампоан.

# 718
  • Мнения: 104
Здравейте, днес установих, че имам въшки веднага отидох до аптеката намазах се и се замислих дали има някакви методи или превенция срещу такава напаст.(:

Обогатител за шампоан при пърхут,въшливост,косопод - 3-5 капки чаено дърво на 100 мл. шампоан.


Благодаря ти много Simple Smile

# 719
  • Мнения: 122
Ако някой знае,нека ме посъветва с какво масло да мажа ноктите си.Много са меки,бавно растат и се белят на пластове.Уж женските ръце се познавали по ноктите,а моите са ужасни и изобщо не мога да си пусна малко маникюр.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт