Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-125 от 125 отговора

Varna

Като гледам от тази страница всички са от България такива, каквито ги намирам навсякъде по книжарниците. Искам да купя някакви по-интересни, каквито повечето чужденци искат, някакви картинки, илюстрации и такива неща

Във Варна се продават и картички с илюстрации,животни и други.Има немски,шведски..Обаче са по 1лв.
1,50лв.,2,00лв.
Аз пращам на много хора и ми идват скъпички.
Цитирай

Аз съм поръчвала преди от полския сайт май беше, също и от китайския алиекспрес. Там доставката е безплатна и има хубави.

От кой полски сайт по-точно е безплатна доставката? Всички, които гледах досега, се заплащат. Иначе сега ще видя и този китайския колко би излязло.

Цитирай

Аз съм поръчвала преди от полския сайт май беше, също и от китайския алиекспрес. Там доставката е безплатна и има хубави.

От кой полски сайт по-точно е безплатна доставката? Всички, които гледах досега, се заплащат. Иначе сега ще видя и този китайския колко би излязло.

От алиекспрес има търговци, които предлагат безплатна доставка. От полския сайт доставката е платена.
Цитирай

Имах предвид , че от алиекспрес е безплатна при доста от търговците.
Цитирай

Аз пък отвреме на време пращам картички през апликацията на BGpostcard - харесвам снимка в нета, на цветя, птици, и прочее харесвани неща. Съобразявам се с изискванията на BGpostcard за размер на снимката и пращам. Стават готини картички.
Цитирай

София

Аз също съм поръчвала от полския сайт, пазя някои неизползвани картички, трябва да видя името какво беше.Нещо с fox май  newsm78
Имам доста неизползвани картички, пък от отдавна ми позамря ентусиазма да пращам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-125 от 125 отговора