Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 5

  • 38 201
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Снощи е имало гала на филма Yeni Dünya (Нов свят) с Шюкран и Еркан Петеккая. Искрено се надявам Шюкрю да е бил там само като колега.  Naughty О

 newsm45 В другата тема прочетох, че тя била потвърдила връзката им, а на галата пристигнали заедно и ги видели той да я целува по челото ... AŞK İTİRAFI




Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 11:53 от tara_lezhka

# 121
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Преди да се откажа да пиша повече, една новина, която снощи ме потресе. Във връзка с това, че последните дни, бяхме на футболни вълнения ... Белгиец отложи смъртта си с ден заради мач  Praynig

# 122
  • Мнения: 11 766
Тара, благодаря ти много за всички новини за Шюкрю, които си пуснала! Страхотна си ...  smile3525 newsm76 Two Hearts Не се отказвай да пишеш в темата - аз и много други хора я следим ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Подобно на теб се надявам Шюкрю да е отишъл на тази премиера само като колега. Въпросната Шюкран не ми допада за него ...  Praynig Praynig Praynig

# 123
  • Мнения: 11 766
Ето и едни нови прекрасни снимки на Гизем - много е сладка ... smile3525 newsm76 Two Hearts









# 124
  • Мнения: 11 766
Излезе още една нова невероятна снимка на Берк и приятелката му Мерве от онази вечер - страхотни са ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 125
  • Мнения: 11 766
Честит 8-ми март! Честит празник на всички момичета в темата! Бъдете много здрави, щастливи и обичани!!! smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 txtloves Two Hearts  Kissing Heart

# 126
  • Мнения: 11 766
Нови снимки на Шюкрю - днес с Керем са участвали в дискусия ...  smile3525 newsm76 Two Hearts



# 127
  • Мнения: 11 766
Днес Берк е бил гост в някакво предаване на телевизията на отбора Бешикташ! Говорил е за мачовете и играта на отбора - невероятен сладур е ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 txtloves  Kissing Heart Two Hearts



# 128
  • Мнения: 1 159
Мили момичета,








Благодаря ви за всичко, което споделяте в темата!  bouquet

# 129
  • Мнения: 12 719
Честит празник момичета!  Hug

# 130
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Шюкрю щял да заминава май месец в Кан ... Şükrü Özyıldız Cannes yolunda

Доколкото разбрах, и от други статии, имали са конкурс, в който са участвали 120 проекта и избраните, ще участват на филмовия пазар, в рамките на конкурса Световно кино (Les cinémas du monde) който ще се проведе в рамките на фестивала 13 - 24.05.15 (един вид ще продават филма на "зелено").. Става въпрос за филма “Defne'nin Bir Mevsimi”, на реж. Мехмет Йозтюрк (Mehmet Öztürk), по романа на писателя Беди Гюмюшлю (Bedi Gümüşlü), оператор Феза Чалдъран (Feza Çaldıran), консултант на проекта Ерджан Кесал (Ercan Kesal). Проекта се подкрепя от М-вото на културата и туризма. Историята се развива в района на Хатай, Антакия ... 

пп newsm45 newsm45 newsm45 още не ми е минало ...

# 131
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313




 newsm45 newsm45 newsm45

# 132
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Малко на Боливуд "блъска"  Wink

А това е плейлиста на музиката от филма...

# 133
  • Мнения: 1 159

Много хубав Шюкрю..  love001

Мерси за снимките и инфото, Тара (ако мога така да те наричам?) smile3525

# 134
  • Мнения: 11 766

Много хубав Шюкрю..  love001

Мерси за снимките и инфото, Тара (ако мога така да те наричам?) smile3525

Тара и аз много ти благодаря за новината и за прекрасните снимки на Шюкрю - става все по-готин и сладък ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Оправяй се по-бързо ...
Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт