Тестът е +, а видеозонът не показва нищо

  • 1 884
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, вече с 20 дни ми закъснява, правих тест, който беше с 2 черти (едната от които по-бледа). Вчера бях на преглед и докторът не видя никакви признаци на бременност. Прегледа ми матката, тръбите с видеозон, направи ми и вагинален преглед. Предположи, че тестът е отчел погрешно и тази сутрин каза да го повторя. Отново има 2 черти и ще се видим другата седмица, но до тогава ще се побъркам. Много съм притеснена, понеже последният ми полов акт беше по време на празниците, което ме притеснява, защото ако съм бременна са минали доста дни, а тук чета, че повечето бременни са установили това след 7-10дни закъснение..

Благодарна ще съм на всеки, който ми каже нещо (наистина ще се поуспокоя) Simple Smile

# 1
  • Мнения: 24 313
Пусни си кръвен тест

# 2
  • Мнения: 11 566
Честито!
Влязох и аз за кръвен тест да пиша да си пуснеш.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Кръвен тест.
Моя последен цикъл беше на 15.06, а двете черти видях чак в началото на август.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Много съм притеснена, понеже последният ми полов акт беше по време на празниците, което ме притеснява, защото ако съм бременна са минали доста дни, а тук чета, че повечето бременни са установили това след 7-10дни закъснение..


За притеснение си е това, което пишеш. Овулация следила ли си. Първият тест за бременност от кога е, от какво закъснение.

# 5
  • Мнения: 320
да не пиеш някакви хормонални лекарства заради които може да отчете грешен тест?

# 6
  • Мнения: 5
Много съм притеснена, понеже последният ми полов акт беше по време на празниците, което ме притеснява, защото ако съм бременна са минали доста дни, а тук чета, че повечето бременни са установили това след 7-10дни закъснение..


За притеснение си е това, което пишеш. Овулация следила ли си. Първият тест за бременност от кога е, от какво закъснение.

Благодаря много за отговорите! Не пия никакви лекарства ,здравето ми е много добро, цикълът ми е като по часовник. Овулация не съм следила да си призная честно, имам приложение на телефона, което ми показва кога трябва да бъде овулацията, но тест не съм правила, според приложението овулацията е била именно последните дни на декември.
Първият тест си направих след двуседмично закъснение без дори да предполагам, че резултатът ще бъде такъв, защото с приятеля ми нямахме никакви съмнение, но бяхме сгрешили. Ходих на преглед и на следващата сутрин го повторих. Обадих се на лекаря, за да му кажа резултата и го попитах дали да направя и кръвен тест, но той каза, че няма смисъл, защото тестът за бременност бил достатъчно показаелен.
По мое мнение трябва да съм в 5та седмица. Притесняват ме пронизващи и сравнително кратки болки в лявата част на корема, но се успокоявам, че е нормално, понеже четох, че много жени имат коремни болки в началото на бременността.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Дано са добре нещата при теб! Но не си в 5-та седмица със сигурност, а поне 7-ма. Би трябвало да се види ембрион със сърдечна дейност.

# 8
  • Мнения: 5
Дано са добре нещата при теб! Но не си в 5-та седмица със сигурност, а поне 7-ма. Би трябвало да се види ембрион със сърдечна дейност.

Четох, че отнема 5-7дни на оплодената яйцеклетка да се придвижи към матката. При изминали толкова седмици и на мен ми се струва, че ясно би следвало да се потвърди бременност. Дано не е извънматочна... Чакам с нетърпение прегледа във вторник и дано мога да се включа с добри новини.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Пиши непременно. Не съм много наясно с извънматочната, но според мен досега вече трябваше да има силно изразени оплаквания. newsm78 ВИж има тема за нея, пиши там.

# 10
  • Мнения: 5
Искам да ви споделя, че днес беше прегледът ми при лекаря. Бременността е била извън матката - ембрионът е бил в тръбата. Имала съм късмета да се придвижи до ръба на тръбата, но все пак в матката и вече знам, че в мен расте 5 милиметрово ембрионче със светкавичен пулс Simple Smile.
Всичко вече е нормално, а болките са от нарастващата мускулатура на матката и ми изписаха някакви хапчета, които да пия сутрин и вечер, за да се кръвоснабдява по-богато маката.

Благодаря на всички, които ми отговориха!  Hug

# 11
  • Мнения: 300
Радвам се за късметлйското развитие на нещата!!! Успешна и безпроблемна бременност! Това детенцец ще е голямо късметлйче в живота ми се струва  Praynig

# 12
  • Мнения: 104
Браво!!!!!! Не пиша често, но следя всяка тема. Много се радвам за теб, защото преди 2 години и нещо и при мен на първия преглед не се видя нищо и знам какво е. Но всичко се нагласи, просто трябва търпение и вяра. Честито и стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт