Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте! Решила съм да подам молба за детска кухня, защото разбрах че се правело месеци по-рано. Какво се пише в тази молба и от кой месец на бебето се използват услугите на тази кухня?
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: boyana
Здравейте! Решила съм да подам молба за детска кухня, защото разбрах че се правело месеци по-рано. Какво се пише в тази молба и от кой месец на бебето се използват услугите на тази кухня?

Молба свободен текст - на гърба на сниманият АКТ за раждане (че е по-лесно  Wink ).
ЗА ДМК-клон Младост молбата се подава колкото по-рано, толкова по-добре (добре, че съм с връзки еййййй  Twisted Evil ), а детето има право да се храни след 10м. възраст!
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Ние подадохме миналия месец и трябваше да чакаме до януари. Аз обаче се обадих по телефона да попитам имат ли купони и отидох да си взема. Дадоха ми, макар и доста неохотно. Не разбирам защо е така усложнено всичко, при условие, че има толкова отказали се, какъв е проблема да ги дават без да се правят на много важни.
Цитирай

София

Зависи в кой район си. Примерно в Света Троица - Илинден - Разсадника - Гевгелийски не се чака повече от месец - до новите купони, понеже има струпване на доста пунктове в региона. Така беше поне допреди 2 - 3 месеца.
За процедурата Шани ти е обяснила. Само добавям - в молбата си пишеш данните от личната карта и адрес, другото свободен текст.
Успех  Smile
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Трябва и бележка от личната лекарка, че детето няма алергии.
Цитирай

Букурещ

Зависи в коя община живееш.
Например в нашата кухня не се чака нито ден, няма много деца - отиваш и можеш веднага да започнеш да си взимаш храна в деня , в който си отишла.
Цитирай

София

И при нас (в "Западен парк") няма чакане. Нито пък молба. Ако детето е навършило 8м. се носи копие от удостоверението за раждане и бележка от личния лекар на детето, че няма алергии и може да се храни на кухня. Казват ти кога да донесеш 30 бурканчета и 60 капачки, издават една карта, на която всеки път, когато продават купони правят отбелязване и-това е. На следващото продаване на купони новозаписаното майче може да заповяда Very Happy
Цитирай

Букурещ

Цитат на: Vivi
И при нас (в "Западен парк") няма чакане. Нито пък молба. Ако детето е навършило 8м. се носи копие от удостоверението за раждане и бележка от личния лекар на детето, че няма алергии и може да се храни на кухня. Казват ти кога да донесеш 30 бурканчета и 60 капачки, издават една карта, на която всеки път, когато продават купони правят отбелязване и-това е. На следващото продаване на купони новозаписаното майче може да заповяда Very Happy

същото важи и за община "Средец", да не говорим, че около нас кухни - дал Господ, ако искаш млечна, ако искаш и от ясла, всяка ясла дава и храна на външни деца.....
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: Liorena
...същото важи и за община "Средец", да не говорим, че около нас кухни - дал Господ, ако искаш млечна, ако искаш и от ясла, всяка ясла дава и храна на външни деца.....

Браво  Cool  Cool  Cool  - скива ли Лио   Nerd ...и "центрото" си има своите предимства   ideauu !Ай със здраве...  Very Happy
Цитирай

Букурещ

Цитат на: Шани
Цитат на: Liorena
...същото важи и за община "Средец", да не говорим, че около нас кухни - дал Господ, ако искаш млечна, ако искаш и от ясла, всяка ясла дава и храна на външни деца.....

Браво  Cool  Cool  Cool  - скива ли Лио   Nerd ...и "центрото" си има своите предимства   ideauu !Ай със здраве...  Very Happy

ник'ви предимства няма Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad ама Н-И-К-А-К-В-И!!!!
Цитирай

София

Аз съм в "Борово" и доколкото знам е голям наплив. Благодаря ви за отговорите!
Цитирай

Букурещ

Цитат на: boyana
Аз съм в "Борово" и доколкото знам е голям наплив. Благодаря ви за отговорите!

ами има значение колко деца има желаещи и колко е капацитетът на кухнята. Нашата кухня капацитетът е 150 деца, ама знаеш ли кога ще се съберат толкова - никога........

а, ако ти е удобно можеш да взимаш храна не само от твоята си общинска кухня, а там където искаш, ама от Борово......до Първа Градска май няма да ти е много удобно. Rolling Eyes  Neutral
Цитирай

София

За кухнята в Борово, която е към район Витоша, наистина се чака много дълго. Моята Ива е на 2 месеца и половина, а преди седмица вече подадох молба, за да чакаме ред. Писах - да бъде записано детето ми при навършване на необходимата възраст. Бележка от педиатърката ще искат при записването - сега е много рано.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.