Хотел Римска баня с.Баня

  • 12 412
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Там водата не мирише, разни хора, разни идеали, на мен не ми мирише в тези апартаменти Wink
Ще видим .Права си,че всичко зависи от гледната точка newsm53 newsm53.Пък иважното е да си с точните хора и да си го направиш хубаво!

# 16
  • Мнения: 90
Ходили сме веднъж и ние сме доволни. Два топли басейна, единят от който много топъл само за киснене в др.може и да се плува. Това беше преди две години, очаквам да кажеш като се върнете как е сега
Спазвам си обещанието за отзивите.За трите си звезди,хотелът е страхотен!Апартаментът е добре обзаведен,достатъчно голям и чист.Има халати,хавлий и зареждане в банята .Единственият недостатък е липсата на балкон,но хората ме предупредиха при резервацията.Храната в ресторанта беше много хубава,говоря за вечерите на свободната консумация.От седемте ястия,които поръчахме имаше забележки само към едното и най-вече от съпруга ми.Закуската е на блок маса и не е особено богата,ногладен няма да останеш.Персонала е любезен,имам наблюдение най-вече от ресторанта.В момента хотела е пълен-празнични дни и има доста малки деца,които вдигат шум,но това е нормално в такива дни,може би през седмицата е по-спокойно.Като цяло сме доволни и не съжаляваме съжаляваме че дойдохме! smile3501 newsm10

# 17
  • Мнения: 2 208
Как са басейните през зимата ходим само през другото време.... Hug, иначе радвам се, че ви харесва Wink

# 18
  • Мнения: 574
И аз да си изкажа мнението за хотела:
СПА-то им е страхотно. Обслужване на ниво, чисто, подредено, вкусна храна, но имаме следната забележка. Бяхме в двойна стая и проблема беше, че от съседната стая се чуваше всичко което правиха в стаята. Сещате се предимно какво се прави в хотелите. Между гипскартона няма никаква изолация и все едно си до тях. Проблем ще е ако си с малки деца. Иначе всичко останало е на ниво за този клас хотели.

# 19
  • Мнения: 2 208
Ха, хахах ! То не е смешно де. Аз и друг път съм чула за това, че се чува, но ние ходим с младежите и винаги вземаме апартамент и то от тези двуспалните и те някак са, като  че ли са по-отдалечени и честно никога не съм чула съседната стая, но в самият апартамент се чува в другата стая , но понеже сме си ние не е проблем Hug Hug. Харесва си ми този хотел и това е за тази цена си е супер. Той лятото е още по-евтин , ако ползваш три нощувки има намаления за големия апартамент и е 106 лв, което е супер евтино за три стаи. Ако имате близко семейство може с него да отидете в голям апартамент. И още една екстра има 20% намаление в ресторанта Wink. Това е три поредни години за тази не знам. И друго , което ме не ме дразни, няма делник, няма празник, една цена , дано не са го променили. Най ме ядосват хотели дето уикенда вдигат цените , тук не на 6.09 или на 22 .09 винаги е еднаква цената, както обикновено. Аз около тези дати имам рожден ден и водя домочадието да черпя, винаги си изкарваме супер. Миналата година резервирах Петрелийски в Огняново и не бях доволна, студени басейни и за първи път виждам блок маса с безвкусно ядене, сготвено зле, какво правеха тия хора не знам, нищо не ставаше за ядене. Добре, че вила Рай е до тях и е с невероятна кухня.

# 20
  • Мнения: 90
Как са басейните през зимата ходим само през другото време.... Hug, иначе радвам се, че ви харесва Wink
АЗ съм доволна и от двата басейна.Водата е топла,сравнително чисто,но след като е пълен хотела е малко пренаселено.Едната сутрин отидохме в горният басейн с мъжа ми много рано,около 8 часа и бяхме само пет човека,което беше чудесно за плуване.Следобед,около 4-5часа е голяма лудница,защото хората стават от сън или се прибират от ски и всеки тича в СПА-то.Джакузито събира най-много 4-5 човека и трябва да чакаш ред.Но като цяло пак казвам,доволни сме от почивката.

# 21
  • Мнения: 90
И аз да си изкажа мнението за хотела:
СПА-то им е страхотно. Обслужване на ниво, чисто, подредено, вкусна храна, но имаме следната забележка. Бяхме в двойна стая и проблема беше, че от съседната стая се чуваше всичко което правиха в стаята. Сещате се предимно какво се прави в хотелите. Между гипскартона няма никаква изолация и все едно си до тях. Проблем ще е ако си с малки деца. Иначе всичко останало е на ниво за този клас хотели.
Ние бяхме в апартамент и сме нямали проблеми с подобни шумове,но ми се е случвало в други хотели да слушам телевизора или звуците от тоалетната на съседните стаи.

# 22
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Каква цена платихте за нощувката в големите апартаменти? Че в сайта обявените ми се виждат височки за 3 звезден хотел?

# 23
  • Мнения: 90
Каква цена платихте за нощувката в големите апартаменти? Че в сайта обявените ми се виждат височки за 3 звезден хотел?
180 лв. на вечер със закуска,мисля че са нормални,защото хотела е на нивото на 4*

# 24
  • Мнения: 2 208
106лв  е лятото и септември, хол и две спални, но 3 нощувки и над. Сега вдигат цените много заради ските

# 25
  • Мнения: 90
106лв  е лятото и септември, хол и две спални, но 3 нощувки и над. Сега вдигат цените много заради ските
Може и да си права,аз не съм гледала цените за лятото.Сигурно падат доста,защото и вБанско ги свалят много,а в момента са страшно високи. Grinning

# 26
  • Мнения: 90
. Лично аз предпочитам храната в самия хотел, малко е по-скъпо, но е вкусно. препоръчвам шницела по виенски. Хубаво да си изкарате

Този шницел го поръчахме специално по ваша препоръка,наистина е много вкусен и добре приготвен!Пастървата във фолио също е много добра,въпреки че аз винаги съм я предпочитала на скара,но и така приготвена ми беше вкусна.  Hands Thumbsup  Hands Clap

# 27
  • Мнения: 2 208
Аз много се радвам, че съм била полезна Hug

# 28
  • Мнения: 368
Може ли да се плаща с карта?

Общи условия

Активация на акаунт