За новия крем на Нивеа Визаж

  • 1 764
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте, искам само да споделя,че козметиката на Нивеа е доста добра, особенно за чуствителна кожа. Ние с милото я ползваме от доста време и сме много доволни. А вчера, послучай празника, си взех и най-новия крем с женшен и екстракт от краставица. Предназначен е за първите бръчици около очите( от 25 години и нагоре),
против тъмни кръгове и подпухване.Струва 15 лева, но си заслужава!

# 1
  • Мнения: 5 313
Имам този крем,но го използвам от скоро и още нямам впечатления.Купих си го за около 10.00лева от Метро.
Искам да попитам някой използвал ли е кремовете за лице от серията essentials и по точно нощният крем?Гледам че в момента в Метро са на промоция и към всеки крем дават почистващо мляко подарък.

# 2
  • Мнения: 1 250
Имам този крем,но го използвам от скоро и още нямам впечатления.Купих си го за около 10.00лева от Метро.
Искам да попитам някой използвал ли е кремовете за лице от серията essentials и по точно нощният крем?Гледам че в момента в Метро са на промоция и към всеки крем дават почистващо мляко подарък.

Аз използвам нощния от сериятаessentials, но като че ли ми идва малко тежичък, но мирише много приятно. Моята кожа е смесена.

# 3
  • Мнения: 5 313
Аз използвам нощния от сериятаessentials, но като че ли ми идва малко тежичък, но мирише много приятно. Моята кожа е смесена.
Моята кожа е нормална към суха и може би ще ми е добре,щом на теб ти е малко тежък.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 79
а кремовете от тази серия пак ли са за по-млада кожа или?...................

# 5
  • Мнения: 5 313
а кремовете от тази серия пак ли са за по-млада кожа или?...................
Да,за по-млада кожа са. Peace

# 6
  • Мнения: 79
благодаря ти brianna

# 7
az izpolzvam nivea ot niakolko meseca kojata mi e suxa i mi deistva dobre

# 8
  • Мнения: 79
az izpolzvam nivea ot niakolko meseca kojata mi e suxa i mi deistva dobre
smile3501

Общи условия

Активация на акаунт