Сполучливи имитации на маркови парфюми - 7

  • 153 583
  • 725
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 250
Аз за Адикта знам ,че не е свеж ,но и по ванилия си падам  Laughing
Иначе за нещо лятно си мисля за нещо подобно на  Би делишъс   Heart Eyes

# 511
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На Адикт му усещам ванилията чак накрая, след дъъъълги часове  Laughing , не е преобладаваща. Виж, Хипнотик пойзън лепне от ванилия, горкият Laughing .

# 512
  • Deutschland
  • Мнения: 5 407
От многото мууд, които съм ползвала единствено не съм доволна от Light blue. Все пак Топ 3 са ми
1. Адикт
2. Бърбъри/Бърбъри
3. Boss Intense

Всички те са с много ванилия, особено Бърбърито, като същият е изключително траен. За лятото /защото пролет май няма да има/ бих си взела Лейди Милиън, Би делишъс, Магнетизъм и Императрицата.

И да разкажа нещо... Вчера обикалям по работа и се разминавам с един много готин тип и като ме лъхна един уникален парфюм....яяяя почакай малко. Нали съм си малко нагла се обръщам и подвиквам Хюго Бос ли е? - Не, Уан милиън, ама имитация  Blush не попитах обаче на коя фирма, достатъчно се посрамих  Blush Наистина много ми хареса. Тежък, мъжки аромат. Трябва да се разровя из първа страница и да купя един на Милото, стига само за себе си съм мислила Peace

# 513
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Щях  да питам -намерих си на едно място от капсулованите на Рефан на смешни цени,чудя се какво още да си взема.Тяхно имам само Армани Си и съм много доволна от трайността.
Какво ще ми препоръчате -падам си по свежи и леко сладникави миризми  Heart Eyes

Би ли споделила къде си ги намерила и на каква цена?

dpv, аз взех One Million на Roxanne за мъжа ми. Траен е, много ми харесва, но не знам доколко се доближава до оригинала.

# 514
  • Мнения: 2 250
В един склад за козметика в търговските складове в Стара Загора.
Това ,което си купих мисля беше на 8 лв.,но имаше и разни други капсуловани  на Рефан по-евтини за около 6-7 лв.

# 515
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Ако някой ден имам път натам, ще питам за подробности. Благодаря Simple Smile

# 516
  • София
  • Мнения: 38 475
Някой има ли новия списък на Рефан, че са излезли нови неща?

# 517
  • Мнения: 47 971
От мудчетата Адикт е страхотен , също и Секси графити
Всичко друго ми е абсолютно еднакво  Sick

# 518
  • София
  • Мнения: 2 374
От мудчетата Адикт е страхотен , също и Секси графити
Всичко друго ми е абсолютно еднакво  Sick
LOST, и при мен е така с Роксан. Ако някой е напръскан с Роксан - веднага разпознавам, че е роксански парфю - още повече, че жената, която идва да чисти офиса в края на работния ни ден винаги е прекалено задушаващо напръскана с някой парфюм на Роксан и вече започнаха да ми се струват еднакви. Но роксанските Секси графити на Ескада и аз ги бях купила, а на племеницата в момента това й е най-любимия парфюм.

# 519
  • Мнения: 1 127
Още един глас за "Адикт" и "Секси графити" на "Роксан".
Чудех се обаче дали първият няма някъде по-добра реплика, срещали ли сте?
А "Алюр" приличен?

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Момичета, бях се засилила днес да си купя от D&P техната версия на Miracle Lancome. Но се оказа че е свършила и продавачката ми каза, че нямало да го има повече защото го спирали.  Confused
От Пловдив съм - имате ли представа дали може да се намери този парфюм на D&P някъде в другите градове? И наистина ли го спират от производство?
Не търся на други фирми - тази версия на мен лично ми се струва най сполучлива.

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Може ли да ми препоръчате сполучлива имитация на chanel chance .Рефанския няма нищо общо с оригинала.

# 522
  • Мнения: 1 338
Може ли да ми препоръчате сполучлива имитация на chanel chance .Рефанския няма нищо общо с оригинала.

Наскоро се писа, че версията на D&P била близка до оригинала. Нямам лични впечатления. Може да пробваш, те го предлагат.

# 523
  • Мнения: 1 338
Още един глас за "Адикт" и "Секси графити" на "Роксан".
Чудех се обаче дали първият няма някъде по-добра реплика, срещали ли сте?
А "Алюр" приличен?

От всички реплики, които съм пробвала до момента на Адикт- Рефан, D&P, Bargello, Заг Зодиак...за мен най-добрата като близост до оригинала и трайност си остава тази на Роксан.

А най-добрият Allure за мен е на D&P- наскоро писах подробно мнението си за тази версия- изключително трайна и близка до оригинала.

Имаше по-назад в темата отзиви и че Allure на Сансиро е добър, нямам лични впечатления обаче.

Не съм доволна от Allure на Refan.

# 524
  • Мнения: 1 338
Момичета, относно Чарлитата...Най-накрая стигнах до Елитис- Халите...

Оказа, че тези Чарлита, които са в близост до касата са съвсем други и нямат нищо общо с парфюмите на Ревлон...Tе са дезодоранти и парфюми, които са много евтини и се изписват ''Charli''.

Иначе в коридора с парфюмите намерих един истински Чарли, само че ''Silver''. Попитах продавачките дали зареждат и от другите цветове, те ми казаха, че понякога имало, понякога-не...

Тествах този Charlie Silver...по-лек и тип свеж е, не е от моите аромати, но определено е интересен и повече от пет часа се задържа на ръката ми, при все, че си я мих няколко пъти.

Направи ми впечатление, че Роксаните от 50мл в момента са на цена 11лв., за първи път ги виждам там толкова скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт