Примерна схема за захранване - 34

  • 122 474
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Рафинираните олиа са по-щадящи за стомаха - слънчогледово, рапица. По принцип нерафинираните са по-полезни и затова някои майки захранват бебето първо с тях (след 8 месец). Аз лично мисля, че слагах по мъничко олио (слънчогледово) още със стартиране на захранването с домашни пюрета (към 7 месец).

# 736
  • Мнения: 8
Благодаря много за отговорите Blush

# 737
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 647
Аз започнах със слънчогледов шарлан, но има силен вкус и аромат на семки и не се връзва добре с някои храни. Над 6 месеца беше.
Вместо авокадово олио бих давала плода - лично аз.
Успех!

# 738
  • Мнения: X
Авокадовото олио е едно от най-добрите за готвене, добре се е насочила жената.

# 739
  • Мнения: 19 686
Аз слагах рапично. Има го в ДМ малка бутилчица.

# 740
  • Мнения: 960
Как е по- добре, да дам каша с пасирани (предварително накиснати във вода) сушени сливи, или направо пюре от сливи(където съдържанието на плод е 60%). Имаме големи проблеми с акането.

# 741
  • Мнения: 1 825
Как е по- добре, да дам каша с пасирани (предварително накиснати във вода) сушени сливи, или направо пюре от сливи(където съдържанието на плод е 60%). Имаме големи проблеми с акането.
Пюре от сини сливи!

# 742
  • Мнения: 8
Аз пак с моите мазнини Blush, но да ви попитам някой давал ли е масло от тиквени семки?

Общи условия

Активация на акаунт