На море в Турция - тема 36

  • 86 279
  • 737
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 856
Впечатления от хотели, споделени в темите "На море в Турция"















ALARA PARK HOTEL 5* - коментар септември 2011

BEACH CLUB DOGANAY  5* -  коментар май 2012  

 DELPHIN BOTANIK 5* - коментар юни 2011 , коментар октомври 2011, коментар юни 2012, коментар август 2012 , коментар юни 2014

 DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5* - коментар 09.2014

EFTALIA  MARINE 5* - коментар 07. 2014

EFTALIA HOLIDAY VILLAGE 5* -  коментар 07. 2014, коментар 08. 2014

EFTALIA AQUA RESORT - два коментара септември 2011, продължение на коментара, коментар юни 2012, коментар септември 2012, коментар октомври 2012

HAPPY ELEGANT HOTEL 5* - коментар юни 2012

KAHYA AQUA RESORT & SPA 5* - коментар октомври 2013

 KIRMAN ARYCANDA DELUXE RESORT 5* коментар септември 2012

LONG BEACH RESORT 5* - коментар май 2012, коментар юни 2012, коментар април 2014, коментар април 2014, коментар 09.2014,
 коментар 10.2014

MC ARANCIA RESORT HOTEL 5 * - коментар 08. 2014, продължение 08. 2014

SAPHIR 4* - коментар юни 2011

UTOPIA WORLD HOTEL 5* - коментар юни 2012

VITAL BEACH 3* - коментар юни 2011














карта на хотелите в Белек




ALVA DONNA 5 * - коментар, коментар

BELEK BEACH HOTEL - коментар, коментар 09.2014

CESARS TEMPLE DE LUXE 5* - коментар


CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA 5 * - коментар

ELA QUALITY RESORT 5 * - коментар

GLORIA SERENITY RESORT 5 * - коментар

GÜRAL PREMIER BELEK /бивш ALI BEY BELEK/ 5* - коментар , коментар

LETOONIA GOLF RESORT 5 * - коментар

MAXX ROYAL 5 * - коментар, продължение

PALOMA GRIDA VILLAGE & SPA 5* - коментар, коментар

PAPILLON ZEUGMA 5 * - коментар, коментар, коментар

SHERWOOD DREAMS RESORT 5 * - коментар

TITАNIC DELUXE BELEK 5 * - коментар 07.2014

VOYAGE BELEK GOLF & SPA - коментар

LIMAK ATLANTIS 5* - коментар 09.2014

PAPILLON BELVIL 5* - коментар 10.2014

















Изглед от Мармарис


Още за Мармарис: райони, хотели, маршрутки

AQUA 5* - коментар

BLUE BAY PLATINUM HOTEL 5* - коментар, коментар

CETTIA BEACH RESORT MARMARIS 4* -  коментар 07.2014, продължение коментар 07.2014

CLUB PALM - коментар, коментар

EMRE 3* & EMRE BEACH 4*   -    коментар

GRAND YAZICI MARES HOTEL 5* - коментар,коментар 10.2014

GRAND YAZICI CLUB Marmaris Palace 5* коментар , коментар 10.2014

GRAND YAZICI CLUB TURBAN 5* - коментар, коментар

GREEN NATURE RESORT & SPA - 5* -  коментар, коментар, коментар

IDEAL PRIME BEACH - 5* - коментар, коментар

MARMARIS PARK - Holiday Village - коментар

MARMARIS RESORT & SPA 5* - коментар
 
MEHTAP FAMILY 4* - коментар

MUNAMAR BEACH - коментар

NERGIS BEACH CLUB 3* - коментар

PASA BEACH - коментар, коментар, коментар  07.2014,  коментар  11.2014

PINETA CLUB 3* -  коментар

PINETA PARK DELUXE - коментар

TROPICAL 4* - коментар

TURUNC 4* - коментар, коментар
GRAND PASA HOTEL 5* - коментар 10.2014,









карта на хотелите в КУШАДАСЪ



ADAKULE 5* - kоментар , коментар

AQUAFANTASY 5* -  kоментар ,
kоментар ,
kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар 10.2014


ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB -   kоментар ,
kоментар , коментар, коментар, коментар,
коментар, коментар, коментар 07.2014

BATIHAN BEACH RESORT & SPA 4* -   коментар , kоментар , kоментар , kоментар , kоментар ,
kоментар , kоментар , kоментар , kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар, коментар 08. 2014, коментар 09. 2014 коментар 10. 2014

ЕPHESIA HOLIDAY BEACH HV-1 - kоментар , kоментар , kоментар

EPHESUS PRINCESS 5* коментар, 2 коментарa 07.2014, коментар 07.2014, коментар 07.2014, коментар 10.2014


FLORA SUITES -  коментар, коментар

GRAND BELISH BEACH RESORT & SPA 5* - коментар

GRAND EFE HOTEL 4* - коментар 07.2014, коментар 08.2014

KUSADASI GOLF & SPA RESORT 5* -   kоментар , kоментар , kоментар , коментар

LE BLEU HOTEL & RESORT (бивш CLUB CANDE FESTIVAL 4*) -   коментар

ÖMER -  коментар, коментар, коментар, коментар

ONYRIA CLAROS BEACH & SPA RESORT 5* -   kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар 07.2014,коментар 09.2014, коментар 09.2014,
 коментар 10.2014

PALM WINGS коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар 09.2014, коментар 09.2014


PALOMA CLUB SULTAN ÖZDERE - kоментар , коментар, коментар, коментар юли 2014, коментар юли 2014, коментар 09.2014

PALOMA PASA 5* -   kоментар 09.2014

PIGALE BEACH RESORT 3* -   kоментар

PINE BAY HOLIDAY RESORT HV-1 -   kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар 09.2014


SENTINUS 4* ( ex PRELUDE) -   коментар,  коментар, коментар 07.2014

SOLE HOTEL SANTA MARIA (EX VERA HOTEL SANTA MARIA) -   kоментар , коментар, коментар

SURMELI EFES - коментар, коментар, коментар 07.2014, коментар 08.2014

TUSAN BEACH RESORT 4* -   kоментар , коментар ,коментар 08.2014,

VISTA HILL ( ex CANDE ONURA) -   kоментар , kоментар , kоментар , kоментар коментар , коментар, коментар, коментар




Изглед от Бодрум






Изглед от Дидим

Информация за Дидим

AURUM SPA & BEACH RESORT коментар, коментар 09.2014


BÜYÜK ANADOLU HOTEL 5* коментар, коментар 09.2014

DIDIM BEACH ELEGANCE, 5* - kоментар на gori70, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар , коментар , коментар, коментар, коментар

HOLIDAY RESORT коментар, коментар

MAJESTY CLUB TARHAN BEACH коментар, коментар, коментар, коментар, коментар 09.2014
коментар 10.2014

PALM WINGS 5* - kоментар, kоментар, kоментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар 09.2014

VENOSA BEACH RESORT & SPA 5* - kоментар ,   kоментар , kоментар, kоментар, kоментар, коментар, коментар, коментар 10.2014









 






 







съвсем накратко за курортите, за Бодрум, за Кушадасъ, за Мармарис, за Анталия
за бакшиша, още за бакшиша, как да се сдобием с по-хубава стая
таблици температурите в Анталия и Мармарис  
 карта на Анталия      Някои забележителности и допълнителни екскурзии в Анталия
Обяснено веднъж zа винаги как да търсите в сайтовете на немските туроператори
за самостоятелното пътуване със самолет , за самостоятелното пътуване със самолет 2,  Фирми, предлагащи трансфери от и до летище Анталия, няколко съвета за пътуващите с кола интересно за пътуващите с кола
ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЗАСТРАХОВКА "ОТМЯНА НА ПЪТУВАНЕТО" и пак за застраховката
Описание на някои от допълнителните екскурзии , Относно документите за децата

Полезна информация и съвети при пътуване

Цени на горивата

Статистически данни за температурата на водата(първо изберете месец, а после град). Понеже температурата е дадена във F, ще напиша за ориентир, че 68°F=20°C, а  86°F=30°C


Сайтове за проверка рейтинга на хотелите:

tripadvisor и holidaycheck
Отзыв.ру
Туры.ру
trivago

За пушенето в хотелите

първа тема , втора тема, трета тема, четвърта тема , пета тема, шеста тема, седма тема, осма тема, девета тема, десета тема, единадесета тема, дванадесета тема, тринадесета тема, четиринадесета тема, петнадесета тема, шестнадесета тема, седемнадесета тема, осемнадесета тема, деветнадесета тема, двадесета тема, 21, 22, 23, 24, 25,  26, 27, 28, 29, 30, 31, 32,33,34, 35



Албум със снимките ни от Турция - ще се радваме на нови допълнения! Потребителското име и паролата са еднакви Wink

Последна редакция: вт, 10 фев 2015, 16:37 от maiche

# 1
  • Мнения: 1 525
А, първа съм!
Дано е за добро Simple Smile

Betoven1912,
Кажи какво търсите, какво предпочитате за Вашата почивка.
По-лесно ще ни е да помогнем.

# 2
  • София
  • Мнения: 436
Благодаря за темата!   bouquet
Ние май сме се спряли на хотел в Бодрум - Salmakis. Препоръча го Татяна в миналата тема.
Ще се радвам да споделите мнение, ако някой е ходил, по чуждите сайтове оценката е добра, но малко ме притеснява, че е 4*, въпреки че цената му е по-висока от стандартното за тази категория. Ние не обикаляме много, много затова е важно хотела да е хубав, с добър all inclusive
 Peace

# 3
  • Мнения: 1 029
anisunshine
Това със звездите да не те притеснява. Срещала съм /рядко разбира се, но.../ 4 *, които са по-добри от някои 5*.
  bouquet за темата

# 4
  • София
  • Мнения: 1 171
Хотелът вече е избран, но се включвам да следя за коментари за Дидим . Освен Храмът на Аполон и Милет има ли нещо друго интересно, което да видим.
Palm Wings ни очаква ... Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 376
Благодаря за темата   bouquet Моята почивка е резервирана още преди 2 седмици, но с радост ще чета темата и ще се включват с каквото мога  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 459
В Бодрум препоръчани екскурзии, освен остров Кос има ли?

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
  bouquet за новата тема!
Аз с малко странен въпрос Embarassed - преди време бях гледала тук в темата едни снимки на един природен феномен - пясъчна коса, май се казваше newsm78. Та хората ходеха навътре в морето, някъде до коляно във водата, а отстрани беше дълбоко.  newsm78 Бях останала с впечатлението, че е някъде близо до Мармарис, но в екскурзиите не намирам нищо подобно. Не е Далян. Ако някой знае - ще съм благодарна да сподели Heart Eyes.

# 8
  • Мнения: 5 459
Това е екскурзия Егейски острови-Мармарис.

# 9
  • Мнения: 5 138
Благодаря за темата  Hug
записвам се въпреки ,че вече съм предплатила почивката .

# 10
  • Мнения: 3 118
Благодаря за темата  Hug
записвам се въпреки ,че вече съм предплатила почивката .
А аз още не съм, даже не съм избрала хотел, но със сигурност ще направя избор през февруари.  Peace
Благодаря на всички, че споделяте!  Hug

# 11
  • Мнения: 807
Запланувала съм почивка в Кемер или Белек за първата седмица на септември или около 15. 09. - нали няма да е вече захладняло? искам тен  Grinning

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Запланувала съм почивка в Кемер или Белек за първата седмица на септември или около 15. 09. - нали няма да е вече захладняло? искам тен  Grinning

Шегуваш ли се  Grinning Времето тогава е идеално. И в началото на октомври да отидеш пак ще е топло.

Благодаря за новата тема   bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Запланувала съм почивка в Кемер или Белек за първата седмица на септември или около 15. 09. - нали няма да е вече захладняло? искам тен  Grinning


Не,ще хванеш тен,била съм месец след тази дата и в двата курорта,ползвахме си и басейните,и пързалките,но вечер си с лека връхна дреха Peace

# 14
  • Мнения: 7
  bouquet за новата тема!
Аз с малко странен въпрос Embarassed - преди време бях гледала тук в темата едни снимки на един природен феномен - пясъчна коса, май се казваше newsm78. Та хората ходеха навътре в морето, някъде до коляно във водата, а отстрани беше дълбоко.  newsm78 Бях останала с впечатлението, че е някъде близо до Мармарис, но в екскурзиите не намирам нищо подобно. Не е Далян. Ако някой знае - ще съм благодарна да сподели Heart Eyes.

Благодаря за новата тема  bouquet

Този феномен се намира на около 36км. от Мармарис - тук има повече информация: http://www.marmaristown.com/sightseeing/orhaniye-kizkumu.asp

Това е екскурзия Егейски острови-Мармарис.
newsm10 , а от линка по-горе става ясно, че и екскурзията Jeep Safari включва посещение на Kizkumu beach.

Общи условия

Активация на акаунт