На море в Турция - тема 36

  • 86 284
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 242

Петя,това,че хотела е на пътя,не ти е проблем,изобщо,по-скоро ме притеснява коментара на видяли хотела приятели,че за да стигнеш до аквапарка се минава през хотела,а и до самия аквапарк има само бар,без храна Peace
Не е задължително да се минава през хотела. Има няколко външни алеи, по които се стига до аквапарка. Има и няколко изхода от сградата на хотела към басейните и огромната градина. На тази територия всеки може да си направи няколко маршрута за придвижване.

# 286
  • Мнения: 3 019
Здравейте!Не съм почивала в Турция досега.Разгледах доста хотели и все по-трудно ми става да избера къде да почивам със семейството си в началото на юни.Обърках се от всички тези цени.Надявам се първата ми почивка в Турция да е незабравима и да имам желанието пак да се връщам там!Искам хотела да е на пясъчен плаж, да има зелена територия, добра анимация, разнообразна храна, водни пързалки и да се вместя в 3000 лв със самолет.Ще пътуваме аз и съпруга ми и двете ми деца на 8 и 10 години.Приемам идеи за хотел!Благодаря предварително!
За кой период?

# 287
  • софия
  • Мнения: 127
Някой има ли информация , дали това лято в Сюрмели ще има водни пързалки ?

Опс, отговарям си сама Simple Smile
Направих запитване към хотела и ми отговориха, че има на детският басейн само една и тя е къса.  Sad

Аз пък от 2-3 места знам, че ще има големи пързалки. Дори ми казаха, че са купени и сега през фувруари щяло да се издава някакво разрешително от тамошното ХЕИ и щяли да ги монтират. Кога сте на Сюрмели, ние сме от 11.09., събирам компания да е по-весело? Дори Албена холидейз са го написали http://www.albenaholidays.bg/%D1%81%D1%8E%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%B … eli-efes-kusadasi

И ние сме в Сюрмели от 11.09. пътуваме с Албена Холидейз.Те потвърдиха,че това лято ще има водни пързалки. Wink

# 288
  • Мнения: 6
Периода е първата седмица на юни.

# 289
  • Мнения: 174
Благодаря на всички за отговорите относно Papillon Zeugma  Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 1 419
Някой има ли информация , дали това лято в Сюрмели ще има водни пързалки ?

Опс, отговарям си сама Simple Smile
Направих запитване към хотела и ми отговориха, че има на детският басейн само една и тя е къса.  Sad

Аз пък от 2-3 места знам, че ще има големи пързалки. Дори ми казаха, че са купени и сега през фувруари щяло да се издава някакво разрешително от тамошното ХЕИ и щяли да ги монтират. Кога сте на Сюрмели, ние сме от 11.09., събирам компания да е по-весело? Дори Албена холидейз са го написали http://www.albenaholidays.bg/%D1%81%D1%8E%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%B … eli-efes-kusadasi

И ние сме в Сюрмели от 11.09. пътуваме с Албена Холидейз.Те потвърдиха,че това лято ще има водни пързалки. Wink


И ние сме с Албена, чудесно, ще се намериме още в рейса а там като стигнеме ще черпя от олинклузива. Дано да не ми мине черна котка път. Оня дебелия тюлен с очилата на първите седалки съм аз.  Joy

# 291
  • софия
  • Мнения: 127
Някой има ли информация , дали това лято в Сюрмели ще има водни пързалки ?

Опс, отговарям си сама Simple Smile
Направих запитване към хотела и ми отговориха, че има на детският басейн само една и тя е къса.  Sad

Аз пък от 2-3 места знам, че ще има големи пързалки. Дори ми казаха, че са купени и сега през фувруари щяло да се издава някакво разрешително от тамошното ХЕИ и щяли да ги монтират. Кога сте на Сюрмели, ние сме от 11.09., събирам компания да е по-весело? Дори Албена холидейз са го написали http://www.albenaholidays.bg/%D1%81%D1%8E%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%B … eli-efes-kusadasi

И ние сме в Сюрмели от 11.09. пътуваме с Албена Холидейз.Те потвърдиха,че това лято ще има водни пързалки. Wink


И ние сме с Албена, чудесно, ще се намериме още в рейса а там като стигнеме ще черпя от олинклузива. Дано да не ми мине черна котка път. Оня дебелия тюлен с очилата на първите седалки съм аз.  Joy
:hug:Kоето ме подсеща,сега като ходя март да внасям втората такса да питам за седалките,дано да е по-напред.

# 292
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз съм платил вноска още през декември, сигурно съм един от първите, ако не първия, мисля, че няма да ти кажат, настаняването било по реда на плащането. Затова си мисля, че ще сме някъде на първите редове. И ако има инвалид, бременна жена на тях дават напред, ако поискат.

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз съм платил вноска още през декември, сигурно съм един от първите, ако не първия, мисля, че няма да ти кажат, настаняването било по реда на плащането. Затова си мисля, че ще сме някъде на първите редове. И ако има инвалид, бременна жена на тях дават напред, ако поискат.

Миналата година резервирах на 31.01 и бяхме на първите места.
Чудя се кой ще е този инвалид или бременна жена, които ще се юрнат да пътуват с автобус. Почти сигурно е, че ще сте най-отпред.

# 294
  • Мнения: 69
Здравейте,резервирахме си за началото на юни за Мармарис в Паша-та.
Какво означава това късна супа от 23 до 00ч.
Нещо като супа трезве ли е -какво е това.

# 295
  • Мнения: 5 459
23 часа е рано за трезве.  Просто хората се съобразяват с такива като мен, дето искат да пазаруват и да разглеждат, та изпускат вечерята. Могат да си хапнат супичка, ако не са си хапнали навън.....

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
23 часа е рано за трезве.  Просто хората се съобразяват с такива като мен, дето искат да пазаруват и да разглеждат, та изпускат вечерята. Могат да си хапнат супичка, ако не са си хапнали навън.....

Или за такива като мен, които ядат на три часа  Laughing Ако не си сварил вечерята или ще излизаш на бар/дискотека може да искаш да се подкрепиш. По принцип има и хапвания в 4-5 ч. сутринта за завръщащите купонджии. Абе важното е ядене да има, пък за какво е точно предназначено, не го мисли.

# 297
  • Мнения: 164
23 часа е рано за трезве.  Просто хората се съобразяват с такива като мен, дето искат да пазаруват и да разглеждат, та изпускат вечерята. Могат да си хапнат супичка, ако не са си хапнали навън.....
rotfImbo rotfImbo rotfImboааааа, неее, голям обра3 си. Яд ме е, че не сме на една дата в Пашата...анимацията щеше да е...и3лишна newsm51

# 298
  • Мнения: 37
Здравейте Simple Smile Аз да питам, има ли някой който ще почива в  новият Notion Kesre Beach Hotel в Йоздере ? Ние сме там от 28.08 и искам да знам, дали ще има от кого да получа инфо за хотела.

# 299
  • Мнения: 5 459
23 часа е рано за трезве.  Просто хората се съобразяват с такива като мен, дето искат да пазаруват и да разглеждат, та изпускат вечерята. Могат да си хапнат супичка, ако не са си хапнали навън.....
rotfImbo rotfImbo rotfImboааааа, неее, голям обра3 си. Яд ме е, че не сме на една дата в Пашата...анимацията щеше да е...и3лишна newsm51


Ахам, току виж съм изкарала безплатна почивка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт