Намаляха обиколките-намаляха и килцата!!!!

  • 1 494
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Момичета, чак не е за вярване, но след намаляването на обиколките ми намаляват и килцатаааа!!! Минус2-3 съм вече-БЕЗ ДИЕТА ОСОБЕНА.Ям си както преди, старая се да не прекалявам все пак.  Явно наистина мастните клетки продължават да се саморазрушават и след процедурите!!!!! Crazy Party
Записах си нов пакет вече....от понеделник почвам пак.!! Party Party

# 1
  • Мнения: 7 837
тц, без снимков материал не вярвам  Grinning
Ама все ще попаднеш и ти в нечий обектив на следващия купон  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 647
Дечко, аз съм изпуснала твоите процедури, но се радвам, че имаш успех.
ИСКАМ И АЗЗЗЗЗЗ.
Какво точно си правила?  Embarassed

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ейййййййййййййй браво за резултатите.....Продължавай в същия дух Hug

# 4
  • Мнения: 643
Това да се чува, аз доста подробно четох за процедурите, всичко което си написала, щом има ефект, ще се възползваме и други. Hug

# 5
  • Мнения: 5 370
Дечко, аз съм изпуснала твоите процедури, но се радвам, че имаш успех.
ИСКАМ И АЗЗЗЗЗЗ.
Какво точно си правила?  Embarassed
Правих процедури на апарат в Студио Лина. Ще се опитам да си изровя старата тема и ще я пусна.
ET VOILA

# 6
  • София
  • Мнения: 39 746
Боби няма начин да ти намаляват обиколките пък килцата да седят.
Ако стааше така... килцата да остават... искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile
Кога ще ядем палачинки, за да видя подобренията ти? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 413
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile

 Joy Joy Joy
Танче, и аз така ако откриеш магическа формула за тоя начин сФирни ми Whistling

# 8
  • Мнения: 5 647
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile

 Joy Joy Joy
Танче, и аз така ако откриеш магическа формула за тоя начин сФирни ми Whistling

И аз искам така, ама нейсе. Първото място, което отслабва е точно гръдната ми обиколка.  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 934
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile

 Joy Joy Joy
Танче, и аз така ако откриеш магическа формула за тоя начин сФирни ми Whistling

И аз искам така, ама нейсе. Първото място, което отслабва е точно гръдната ми обиколка.  Joy Joy Joy
И аз съм така те почти неми останаха цици.

# 10
  • Мнения: 1 883
И аз съм така те почти неми останаха цици.
Защо ли не беше обратното . ???Да отслабваме от кръста на долу , а от кръста нагоре да ЕДРЕЕМЕ  Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Браво, Сърдечко, поздравления! Ей такива хубави новини много ме радват и дават и на мен някаква надеждица, че има отърване от килата  Grinning

# 12
  • Мнения: 57
И от мен едно голямо браво, но Сърдечко до тук ок- намаляне на обиколка , килцата на долу, но как стоят нещата с отпуснатата кожа, за това предлагат ли ти нещо.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
БРАВО СърДечен - радвам се за теб  Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 599
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле)

Има, има Simple Smile Ама е с пластика - вземат ти излишните сланинки и ти ги качват, където искаш - я на циците, я на скулите... Ама се резорбират после и... трябва пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт