Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Cтраната на лалетата...

Момичета докато се разхождах из нет-а и попаднах на следния линк:
http://www.eva-test.net/

Някой ползвал ли го? Звучи ми много перфектно!
 newsm10
Ще се радвам ако някой сподели опит! Hug

Цитирай

София

Пълно менте е това така наречено микроскопче. Naughty
Пусни търсачката и ще намериш повече мнения.
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Така ли? ooooh! Crying or Very sad

Ииии жалко... толкова е хубаво да съществува нещо подобно! Rolling Eyes

За коя търсачка спомена понеже в google нищо конкретно не ми излезе! newsm78

Благодаря за бързия отговор  bouquet  bouquet  bouquet

Цитирай

София

Имах предвид търсачаката на форума, в който пишем в момента. В горния десен ъгъл има прозорче с една лупа до него. Напиши "микроскоп" и ще ти излезнат поне 20 теми, в които е обсъждана тази джаджа.
За установяването на овулацията с помощни средства, момичетата тук като че л предпочитат тестовете за овулация, меренето на базална температура, следене на цервикалната слуз. Препоръчвам ти да апрочетеш закованата в началото тема - "прочети преди да питаш" - там всичко е супер ясно обяснено.
Цитирай

София

Аз вявам на тестовете за овулация. Това ми се струва малко несериозно.
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Иииих, че съм заплес ама smile3555 хич не се сетих да потърся и в тукашната търсачка!
Иначе аз също ще я карам на stick ovulation test понеже имам прекалено нередовен начин на живот! Wink

Мерси още веднъж за съвета  и наистина е разкошно че толкова важна информация така е систематизирана!:bouquet:
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Аз вявам на тестовете за овулация. Това ми се струва малко несериозно.

Щеше ми се да съществува подобно нещо Crying or Very sad... все пак би било удобно, нали? Wink

Цитирай

София

И какво толкова революционно има тук? Ако беше 10 лева, а не 250, можеше да се приеме, че е без пари, както там е отбелязано.
Иначе май отдавна е известно, че феномена на кристализация се наблюдава както в цервикалния секрет, така и в слюнката.
И изобщо, всяко нещо, което звучи толкова универсално- от а) до к), трябва да се приема като поне малко съмнително.
Но рекламата е добра, няма спор!
Цитирай

Не вярвам на такива измишльотини. Купих си най обикновен ову-тест /лентички/ от аптеката, после  един шуърчек ...и...резултата е на лице... preggo
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.