* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 697
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719
Ask  Yeniden



Резюме:
 Зейнеп която оставя целият си живот и всички от семейството си заради момчето в което е влюбена Ертан решавайки да замине за Америка с него е принудена след това да се завърне в Турция с разбитите си мечти и едно малко бебе на ръце.От друга страна е Фатих който отива в Америка за да учи и който също е с разбити мечти и принуден да се завърне при семейството си.Тези двама души ще пресекат пътищата си в историята за Любовта която ще започне отново!


Продукция:SÜREÇ FİLM
Режисьор:Ерсой Гюлер
Сценаристи:Еда Теджан,Ерсой Гюлер,Гюлбике Сонай Юте и Рамазан Демирли
Жанр:Романтична комедия

В ролите :


Сериалът може да гледате
всеки вторник от 20:00 часа по FOX TV










Добре дошли и приятни минути в темата!!!

# 1
  • Мнения: 12 719


Йозге и Буура за Хафта Сону.... Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 927
 wavey
Тъй като и аз бях подготвила темичка ще пусна част от материала, който събрахме заедно с Дъга.



Резюме:
Зарязвайки живота си, близките си семейството си, Зейнеп бяга в Америка с възлюбения си, но се връща в Турция разочарована и с дете на ръце.
От друга страна е Фатих, който току що е завършил образованието си и също е разочарован от любовта и се връща у дома при родителите си. За тези двама души и два различни живота разказва сериала „Отново любов“ по Фокс ТВ.


В ролите:

Зейнеп Ташкън/ Йозге Йозпиринчджи

Красиво, привлекателно и естествено младо момиче, което е родено в Карадениз.  Влюбчива, но понякога и неловка, в очите на другите изглежда силна, но има прекрасно сърце. Не обича да показва болката си пред хората. Предпочита да изглежда силна. Привързана е силно към баща си, голям инат е също  като него. Най-скъпото нещо за нея в живота е нейният син  Селим заради когото е способна да преобърне света. Зейнеп е традиционалистка, но точно когато за момент забравя за традициите, тя извършва голяма грешка в живота си. Остроумна и весела. Веднъж е излъгана и вече не вярва в любовта. Сега тя постоянно е нащрек.

Фатих Шекерджизаде/ Буура Гюлсой

Привлекателен, богат и добре образован. Силно привързан към семейството си. Не е срещал трудности в живота си досега, но истината е, че е младеж, който е готов на всичко. Всъщност има смело сърце, благодарение на което може да се изправи срещу всеки, когато има нужда. Към любимите си хора е привързан доста силно. Най-трудната му мисия в живота е тази, която му е отредило семейството му. Въпреки, че отстрани изглежда, че всички живеят заради него, в крайна сметка Фатих е готов да пожертва себе си заради тях. Но е така, докато не се запознава със Зейнеп. С нейната поява животът му се променя кардинално. Фатих не може да повярва на какво е способен , когато е влюбен.

Шевкет Ташкън (Реис)/Тамер Левент

Бащата на Зейнеп. Той е рибар от Трабзон, силен и луд като вълните на морето. Много почитан и уважаван сред хората. Добър, но и малко див. Никога не забравя това, което са му сторили. Щом си намисли нещо, не отстъпва от мнението си. Най-скъпият човек за него е дъщеря му Зейнеп. Ако все пак забрави за някое лошо нещо което са му сторили, никога не забравя лошите постъпки на дъщеря си. Заради своя инат много пъти се е правил на още по-лош. Също така заради своята упоритост е загубил жена си Мерием, която е обичал безумно. Но въпреки любовта си към нея, след развода им никога не се е опитал да я върне обратно при себе си.

Гюлсюм Шекерджизаде/ Тюлин Орал

Тя е 80-годишна, но доста запазена е шикозна госпожа, която има и богат опит. Силно привързана към османските традиции, които спазва в живота си. Много се гордее със своя прадядо. Държи се като господарка, но не притиска хората насреща си и при вземане на решения е демократична. Много добър наблюдател и много умна, нищо не убягва от вниманието й. Много обича децата и внуците си, което обаче не може да се каже за снаха й Мукадес. Нея никога не я е обичала, но въпреки това се отнася към нея с уважение.

Мукадес Шекерджизаде/ Лале Башар

Майката на Фатих. Тя е жена, която се страхува да остарее, живее охолен живот, лукс категория. Произхожда от богата и благородна фамилия. Независимо от това, парите винаги са й малко. Нейният идеал в живота е свекърва й - г-жа Гюлсюм, но тя се явява и най-голямото препятствие в техния дом, изобщо не й позволява да си отваря устата. Обича да прави планове вместо другите хора, има много планове и за децата си. Мукадес не е от жените, които бързо биха се предали.  В нейният речник липсва думата „отказвам се”.

Ирем Шенджан/ Дидем Сойдан

Това е момичето, за което е сгоден Фатих, а също,  според г-жа Мукадес тя е момичето, на което всички са задължени, защото ще се жени за сина й. Ирем е дъщеря на известното семейство Шекерджизаде. Учила е дизайн и е дефилирала по подиумите на известни дефилета. Много красиво, но в същото време много злобно момиче. Когато губи Фатих, изведнъж разбира колко силно го обича.

Ертан

Това е бившият приятел на Зейнеп, заради когото тя захвърля всичко и заминава за Америка. Той е бащата на бебето Селим. Ертан не понася проблеми, обича свободата, така че е готов да разкара от пътя си всеки, който се опита да му попречи и да му отнеме свободата.

Селин Шекерджизаде/ Нилай Дениз

18 годишно красиво момиче, сестра на Фатих. Млада и безразсъдна, не й пука от нищо. За разлика от брат си, изобщо не обича да слуша майка си. По принцип изслушва мнението на хората, но накрая обезателно прави каквото сама е решила. Има много приятели. Никога не й стигат парите. Скромна девойка, обича да е такава, каквато е. Общителна. Когато пътят й се пресече с този на Орхан, тя ще намери любовта на живота си.

Орхан Гюнай/ Джан Сипахи

Братовчед на Зейнеп, 20 годишен. Лудо момче. Израснал е в ръцете на чичо си и се отнася към него с голямо уважение. Сега заедно с него се занимава с рибарство. Той се явява главният в работата с чичото. Избухлив е и когато е сърдит, нищо не вижда от гняв. Безстрашен, действа без да мисли за последствията. Прави всичко под въздействието на емоциите си. Никога не противоречи на чичо си. Благодарение на него, той ще се запознае със Селин, в която след време ще се влюби.
Превод: *Дъга












Продуцент: SÜREÇ FİLM
Режисьор: İNCİ GÜNDOĞDU-İSMAİL GÜNDOĞDU
Сценарий: ERSOY GÜLER
Изпълнителен продуцент: AKIN TOPUZ
Оператор: ERÇİN KARABULUT
Художествена режисура: MELİH KARAMAN
Страница на сериала: http://www.askyeniden.tv.tr/

Последна редакция: чт, 12 фев 2015, 18:01 от BaMbIto

# 3
  • Мнения: 12 719


Снимки на Йозге от фотосесий за списания...

# 4
  • Мнения: 927
Диди, разбира се, че ще пишем заедно, не е никакъв проблем. Ще те помоля обаче, когато пускаш повечко снимки да ги слагаш в спойлер, защото много трудно зарежда темата  Hug
Относно превода вече го имаме предвид  Blush

# 5
  • Мнения: 12 719


Добре Бамби!  Hug

# 6
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug
Записвам се и аз в темата, която между другото е станала чудесна, браво Диди! Heart Eyes

Сериала изглежда интересен, ако се превежда със сигурност ще го гледам! Йозге до сега не съм я гледала в друг проект, но изглежда много симпатична. Буура съм го гледала в Север-юг и Незабравима. Играе си ролите добре. Whistling

Ще следя темата! Hug  bouquet


# 7
  • Мнения: 927
Кратко резюме на 1 епизод

Зейнеп и Фатих, които са заминали за Америка с големи мечти се връщат оттам разочаровани. Зейнеп трябва да накара семейството си да приеме детето й, а Фатих за да промени живота си има нужда от чудо. Пътят им започва с кавга, но те не забелязват как детето на Зейнеп се явява като едно малко чудо и за двамата. Бащата на бебето е вече в миналото. За Фатих също има малък проблем и това е годеницата м. Но това е игра на сватба. Още повече, че семействата и на двамата настояват на своето. Нещата са стигнали дотам, че дори и двамата да признаят за лъжите си, нищо няма да се промени. Защото заради бащата на Зейнеп всичко буквално ще се преобърне. Докато семействата и на двамата постепенно се включват в играта, Зейнеп и Фатих се изправят лице в лице със заплаха, която дори не са си представяли.

Фрагман 1 за епизод 1, бг субс:
http://vbox7.com/play:1ec5e11e88

# 8
  • Мнения: 12 719


Добре дошла Габи!  Hug

# 9
  • Мнения: 927
Фрагман за 2 еп с бг превод:
http://vbox7.com/play:3561d26db2
 Hug Hug Hug

# 10
# 11
  • Мнения: 927
Втория фрагман за епизод 1 с бг субс:
http://vbox7.com/play:01b0f3edb7

Аз принципно не смятах да гледам този сериал. Дори не бях чела нищо за него, но вчера сутринта реших да пусна епизода, за да видя за какво става въпрос. Изгледах първите 10 минути и вече знаех, че ще гледам сериала. Много ми хареса! Не е традиционната любовна история, лек сериал, с доста забавни моменти. Очаквам с нетърпение втория епизод. Актрисата, която играе Зейнеп, не съм я гледала до сега, но ми стана страшно симпатична.

# 12
  • Мнения: 1 869
Привет! Струва ми се, че ще е хубав и за това се записвам! Hug

# 13
  • Мнения: 927
Привет! Струва ми се, че ще е хубав и за това се записвам! Hug
Добре дошла! Надявам се да ти хареса сериала. Аз два дни съм ето така  Praynig въпреки че все още не съм го гледала с превод и не съм разбрала всичко.

# 14
  • Мнения: 12 719


Привет!
Терзи добре дошла!  Hug
Бамби и аз съм така само че тази мадама я знам от сериала и със Сечкин Йоздемир-Ал Язмалъм
И понеже и двамата са ми познати като лица и си го пуснах и много ми хареса... Peace Heart Eyes
С нетърпение чакам да видя сцените между тях... Peace

Общи условия

Активация на акаунт