Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Някой има ли впечатления от детската градина на ул. Преспа, близо до църквата Седмочисленици? можете ли да ми препоръчате добра детска градина, частна или държавна,  в така наречения "идеален център". 
Цитирай

Букурещ

Ти виждала ли си директорката на въпросната ДГ на Преспа?
Цитирай

София

Чувала съм, че е добра, но май искат спонсорство. Иначе като сграда, двор и сигурност на децата и на мен ми харесва.
Аз съм подала молба обаче в 12 ЦДГ - имат централа на ул. Гладстоун (на ъгъла с Хр. Белчев - пада се точно след един ресторант, май рибен, боядисан в червено), и филиал на Хр. Белчев (до Лагуна)
Цитирай

По чужбината

Джани не мога да ти пиша на лични,кутията ти е пълна!
Съжалявам за отклонението  Rolling Eyes
Цитирай

САЩ

Тази година директорката на Преспа обяви нулева година - нямало да приема деца в 1 група. Как става така  Thinking
Цитирай

София

В детска градина Преспа имам много големи групи(над 30 деца). С нулевата година ще се опитат да ги намалят. Т.е. големите групи ще се увеличат(т.е. ще бъдат същите деца, но по по-малко деца в група) и нямало да има място за първа група.

Цитирай
Не съм виждала директорката, каква е?
И има ли въобще ДГ с групи по-малко от 30 деца? А какво ще кажете за гаридната на ул. Велико Търново?
Цитирай

София

някой може ли да даде отзиви за детски градини около ЦУМ? предварително много благодаря!   bouquet
Цитирай

Sofia, Bulgaria

някой може ли да даде отзиви за детски градини около ЦУМ? предварително много благодаря!   bouquet
Моят син е в цдг 150 калина на ул.веслец. Не е много далеч от ЦУМ.
Аз определено съм доволна но ми трябваше почти година за да го приемат там. А си имат и басейн и голям двор. Само дето сме малко палави  не искаме да спим. Ако някой е имал такива трудности с детето си нека ми пише. Blush
Цитирай

софия

Лио, кажи за таз директорка  Mr. Green
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Не съм много нясно какво е "идеален център".  newsm78
Синът ми ходи в ЦДГ "Магнолия" на ул. "Мизия" (много близо до Орлов мост). Много сме доволни, градината е много хубава, Самуил вече втора година е там.
Видях, че вече приемат молби за есента, за първа група. Ако те устройва, пиши ми за да ти изпратя телефон.   bouquet
Цитирай
Василиса, моля те, праит тел. на тази на Мизия  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.