Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Не знам дали е от зъбките ,които пробиват в момента?!Но отказва зеленч.пюре(ХИП) и кашата(бананова МИЛУПА)!Пие само мляко ,но  по малко.Само сутрешното изяжда.А преди нищо не ми е отказвала?!Нервна е,реве през деня,само ноща е спокойна.Притеснявам се ,понеже това продължава вече 4 дни Rolling Eyes-само мляко и то на почти 7  месеца?!?!?какво да правя?Как да я  пробвам с тези храни които е отказала?Пак ли трябва да правя захранване?
« Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 00:54 от Vivi »
Цитирай

РусЙе

Няма нужда да захранваш наново . Има такива периоди при бебетата. Я зъби, я скок в растежа, но може и да е болничка нещо - ако няма никакви симптоми, най-вероятно е някое от оървите 2 Wink Не се притесявай, няма да умре от глад. Викториа така като беше болна точно на 7 м, близо седмица караше главно на адапте Laughing Увери се, че не е някаква настинка или вирус, и из4акай Peace
Цитирай

Белгия/София

И ние сме имали такива периоди,нормално е .Не я насилвай,тя си знае.Не се притеснявай.А от ново захранване няма нужда.  Smile
Цитирай

на кой му пука, майна

Да, не е нужно после да захранваш отново  Very Happy
Сигурно зъбки ще никнат, бебетата минават през такива периоди на отказ на някой храни, но после нещата се оправят  Very Happy
Цитирай

София

Не я насилвай, за да не стане по- кофти.Май всички деца имат такива периоди които са свързани най-често с изникването на зъбите или някакъв друг дискомфорт.
Изчкай 3-4 дни и тогава пробвай пак  Hug
Цитирай
Ние пък от вчера ги започнахме. От началото малко се мръщеше, но после му се услади.  Praynig Прави ми впечатление че се затруднява да папка с лъжичката. Иска си детето да цока. Много е смешен Very Happy
« Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 16:56 от Vivi »
Цитирай

София

Вече се белеят 2 зъбчета Very Happy!Но има хрема и червено гърло.Педито каза,че може да не е болна,а да е от зъбите хремата.Ама червеното гърло........?!?! Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.