Име за момиче с хубаво значение

  • 24 294
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Авторката не иска име завършващо на -ина.
Ако чуя някоя майка да подвиква "Дети" след детето си, изобщо няма да ми хрумне, че е галено от Детелина, а не е нещо идващо от "детенце" примерно Crazy.



Това предложение, мисля, беше за втората потребителка, която се включи и каза, че си търси име на момиченце с Д  Peace
Аз, като най- натякваща от началото на темата за галено име, също съм на мнение, че Дети е ужасно умалително  Mr. Green Но пък разбирам и уважавам факта, че на някои хора им харесва.

# 136
  • Мнения: 4 569
И аз не харесвам Дети.

За сега съм се спряла на Деница и Дарена!Ама имам още време,таткото не си е казал мнението за име!А баткото като го питам как ще се казва бебето казва топчо!
Деница  Peace

# 137
  • Мнения: 18

Естел Бързоход -преобладава ми името Деница.Имам време още,но на 80%е деница на 20%друго.А това името Дети никак не ми харесва

# 138
  • Мнения: 574
Аз много си харесвам името, Диана. А ако галеното име на първото ви дете е Ади звучи добре с Диди, Ади и Диди. Винаги мисля за галено име и евентуално в пубертета какви думи се римуват с имената, както и с останалите имена -презиме и фамилия да звучат благозвучно.

# 139
  • Мнения: 505
Аз пък изобщо не обичам умалителните имена и никога не ми е минавало през ума Дети. Наричам хората с цели имена , освен ако името нещо не ми допада и дори не мога да го изрека. Първият ми избор Аделина беше отхвърлен от ММ точно заради галеното Ади. После като се сети , че е близко до Детелина се съгласи , но аз вече не бях ОК.

# 140
  • Мнения: 4 255
Аз много си харесвам името, Диана. А ако галеното име на първото ви дете е Ади звучи добре с Диди, Ади и Диди. Винаги мисля за галено име и евентуално в пубертета какви думи се римуват с имената, както и с останалите имена -презиме и фамилия да звучат благозвучно.

Тук малко се пообъркаха нещата.Темата е моя,но друга потребителка сподели,че също търси име за момиче.Първото й дете е Борис,а  Аделина е моето първо.Предпочитанията й  са да е с буква Д.Моите са на първа страничка. Peace

Много благодаря на всички,които се включиха до тук.Много сте ми полезни!  bouquet

# 141
  • Мнения: 18
Аз много си харесвам името, Диана. А ако галеното име на първото ви дете е Ади звучи добре с Диди, Ади и Диди. Винаги мисля за галено име и евентуално в пубертета какви думи се римуват с имената, както и с останалите имена -презиме и фамилия да звучат благозвучно.

Тук малко се пообъркаха нещата.Темата е моя,но друга потребителка сподели,че също търси име за момиче.Първото й дете е Борис,а  Аделина е моето първо.Предпочитанията й  са да е с буква Д.Моите са на първа страничка. Peace

Много благодаря на всички,които се включиха до тук.Много сте ми полезни!  bouquet


Объркахме се всички!Кой н акой пише!Няма значение за мен де,Важното е да сме си полезни.
Първото ми дете е БОРИС.

# 142
  • Мнения: 109
Моето бебче се казва Хрисия,кръстена е на татко си- Христо!От гръцки означава-злато! Simple Smile

# 143
  • Мнения: 4 569
Нека втората потребителка да си пусне своя тема. Наистина стана объркване.

Не е толкова трудно пускането на нова тема - на заглавната страница има бутон Нова тема.

# 144
  • Мнения: 30
Виктория

# 145
  • Мнения: 4 255
Ааа не!Твърде често срещано!

Общи условия

Активация на акаунт