С мартенички да се украсим, здрави МАЙски рожби да родим! - Тема 12

  • 35 752
  • 703
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 336
Здравейте и от мен  Hug
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!
Dudinki Имам някакъв спомен за гълтане на няколко сурови зрънца боб- ако не ти помогне, то поне няма и да навреди.
Galka,  ако знаеш аз откога го чаках този период да дойде и при мен Simple Smile По принцип съм много зиморничава и все ми е студено пък толкова мразя да се навличам... Напоследък, започна да ми става все по задушно удома, свалих 1 кат дехи и се чувствам перфектно. А най- голямото ми постижение е, че нощем махнах чорапите hahaha- преди това не го правех до началото на май!
Еййй Никки недей така! Със сигурност бебето ти няма да е доволно, че мама се ядосва и не се чувства добре! Виж какво хубаво време е навън, мисли позитивно и не забравяй, че още само още 2 месеца те делят до нещо много, много  прекрасно. Глупавите килограми са нещо временно, въобще не заслужават да им обръщаш такова внимание!  Hug
Уф, и аз да се оплача- тази нощ 3 пъти ставах да пия сода- киселините ми станаха непоносими. Сега ме боли всичко- стомаха, хранопровода и ми е едно дискомфортно... Знам, че е вредна но друго не може да ми помогне така бързо. Станала съм зависима- вечер ако не си изпия дозата заспиване няма да видя Sad Има ли такива наркомани като мен, взех малко да се притеснявам да не си поразя стомаха за цял живот? Sad

# 511
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И мен кантарът ме изненадва неприятно напоследък, въпреки че много се старая да внимавам с храната. Сутрин закусвам с чай и варено яйце, на обяд хапвам салата с някакво месо или нещо готвено, задължително с черен хляб, а на вечеря - кисело мляко с овесени трици и корнфлейкс. И въпреки всичко, качвам Confused

Така че и моето самочувствие не е на ниво. Вчера видях една позната, с второ детенце на няколко месеца, слаба, красива, така неблагородно завидях Mr. Green Twisted Evil

# 512
  • Мнения: 644
Bibs на 1 страничка има инфо на кой да пишеш за фейсбук групата.(vitaminka ) и още 2 мами не помня кой бяха.
Честит празник  на всички!
Dudinki изпий лъжица оцет и веднага след това вода. Гаранция помага .
Ники не тъжи мила . Ще стане. Пак стройни и красиви. Сега е важно да износим и родим здрави бебоци.
Цвети честито детенце ! Да сте живи и здрави и да се преборите с трудностите. Скоро да се гушкате вкъщи .

# 513
  • burgas
  • Мнения: 192
Тайга, какво е това меню  Grinning ако ме оставят и един ден на него ще пукна от глад  Joy Аз започнах да хапвам стабилно по 4-5 пъти на ден. Снощи мм ме попита наистина ли огладняваш или ядеш защото трябва хахах и последните 2кг си ги качих доста рязко, но пък немога да су въздържам от храна, толково ми е вкусно вече  Grinning

# 514
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, Честит Празник!
За храната, добре че нямам много място, хапвам си честичко, но по малко, освен това у нас вечно няма нищо за ядене и общо взето и да искам нещо си стоя и чакам ММ да се върне от работа и да напазари Simple Smile
Тайга, верно много диетично я караш, те кг се качват, защото бебето сега расте интензивно, не е толкова страшно, хапвай смело   Peace
Ники, миличка, аз много те харесвам, пък скоро ще се харесваш и ти, сигурна съм  Hug
Мен ми е все по-трудно всяко едно действие, трудно ставам от леглото, за обличане и събличане да не говоря, цяла седмица гледах детето, че беше болно, добре че е разбрано милото и самичко се обслужва, че на мен ако разчиташе... Нямам търпение да мине този месец и да ги изстрелвам Wink
Благодаря на всички, които споделиха за течението, явно е всеобщ проблем, единствено ме притеснява, че понякога прилича на вода точно, дано да е просто от напредването на бременността, както Сабрина казва  Thinking

# 515
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,не съм писала от много отдавна,че сигурно никой не ме помни  Embarassed .
 Компютъра ми беше скаран с БГ-Мама .Надявам се всички да сте добре и малките сладури в коремчетата ви да се развиват без проблеми.
 Аз все още ходя на работа,но съвсем скоро ще приключвам и ще мога да се включвам по-често.

# 516
  • Мнения: 191
Някоя мама с тррмин 15 май?

# 517
  • Мнения: 53
Някоя мама с тррмин 15 май?

Моя термин е 25 май,но аз ще съм секцио,живот и здраве около 10-15 май Simple Smile

# 518
  • сф
  • Мнения: 394
Bibs на 1 страничка има инфо на кой да пишеш за фейсбук групата.(vitaminka ) и още 2 мами не помня кой бяха.

благодаря ти, titi888! хем три пъти гледах и пак не видях, много е пъстра страницата, а на мен хормоните ми пият от мозъка (явно вече и от зрението). писах на витаминка Simple Smile

# 519
  • Мнения: 673
Мацки, днес цял ден почти съм с вдигнати крака, но отоците по глезените не спадат и търнят. Понамаляха като слагах лед за малко, но после пак. Някой друг да е така?

# 520
  • Мнения: 191
Мацки, днес цял ден почти съм с вдигнати крака, но отоците по глезените не спадат и търнят. Понамаляха като слагах лед за малко, но после пак. Някой друг да е така?
аз не съм имала проблем и през първата бременност и сега през втората

# 521
  • Мнения: 33
Black Lady, аз на твое място бих се консултирала с АГ. Моята при всеки преглед ме пита дали имам отоци или подувания...

# 522
  • Мнения: X
Black lady кога си на консултация? Кръвното как е? Албумин изследваха ли ти ако си ходила скоро?

# 523
  • Мнения: 673
Преди 2 седм. албумина беше ок, на консултация съм на 5 и ще питам доки, ако трябва пак ще пусна изследвания. Миналата бременност пак ми се появиха, но май към 9 мес. По-зле беше ок 2 седм. след раждането. Сега може би защото заседявам пред комп. се получава така.
Сега ще видя и кръвното, но понеже главата ми е ок, предполагам е в норма.
Мерси момичета  Hug

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит Национален Празник!  bg

galka85, и на мен ми взеха секрет като постъпих в болницата, но така и не ми казаха резултата, защото ме изписаха, а понеже спешно изисках епикризата резултата го няма и в нея. Но предполагам, че ако имаше нещо щяха да ми кажат. Първата урина например имаше опалесценция и веднага на следващия ден дадох нова и то с катетър.
И специално на теб искам да ти благодаря за хубавите думи, които винаги намираш време да ми кажеш  Hug
И аз от днес съм боядисана  Joy то, това вече взех като събитие да го отразявам, че напоследък все не стигам до себе си.  Mr. Green Само малко да ми се измие челото, че на мен коафьор ми е мъжо, а мъжо много ме плеска, и веднага ще ви се покажа  Joy

Black Lady, за отоците док каза, краката да почиват на по-високо от тялото  Peace Не знам колко е сериозно при теб, но и моите са отекли. Не спадат от нищо. Изследвах албумин и е отрицателен. Док каза, че щом нямам албумин и кръвното е в ред, значи всичко е ОК. Малко като чукани стоят моите, няма ми ги стройните глезенчета, но аз вече с толкова неща се примирих, че още една екстра ще я изтрая все някак два месеца. Само маратонките ми стават все още, та явно ще раждам в спортно облекло.  Mr. Green

dudinki, дано не се включвам късно. Чай от шипки, препечен хляб, ориз, картофи, обикновени бисквити, солети  Peace

Gabs90, на първа страничка са ни термините. Добре дошла   bouquet Ако искаш се представи - от къде си, на колко години, коя бременност по ред...

Ох, момичета винаги намирате добра дума за мен. Благодаря ви! Какаво щях да правя без вас   bouquet

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 00:04 от Никки

Общи условия

Активация на акаунт