Кой е по активната,страна в семейното легло?

  • 8 529
  • 60
  •   1
Отговори
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Хайде, дами и господа, разкажете - кой държи ключа от бараката? Кой си иска, кой се стиска?
Редно ли е жената да чака мъжът й пръв да посегне към нея?
Задоволявате ли мъжа си при всяко негово желание или предпочитате да се държите на ниво и да му отказвате назидателно?
И така нататък...
                                Споделяйте смело

# 1
  • Мнения: 7 006
Вторник, 8 сутринта е.. Laughing

п.п.По темата..Няма ключ за бараката..Разграден двор е.


Редно ли е жената да чака мъжът й пръв да посегне към нея?


Редно е..Бачкаш като идиот цял ден,после цяла вечер слугуваш и накрая чакаш..Ако те огрее и  вземат,че те минат,добре..Ако не ..Чакаш..
В краен случай,ако много сърби,пък никой не ти посяга,може да си посегнеш и сама.

# 2
  • Мнения: 4 270
Вторник, 8 сутринта е.. Laughing

п.п.По темата..Няма ключ за бараката..Разграден двор е.


Редно ли е жената да чака мъжът й пръв да посегне към нея?


Редно е..Бачкаш като идиот цял ден,после цяла вечер слугуваш и накрая чакаш..Ако те огрее и  вземат,че те минат,добре..Ако не ..Чакаш..
В краен случай,ако много сърби,пък никой не ти посяга,може да си посегнеш и сама.

А кой определя кое е редно и кое не?!

# 3
  • Мнения: 7 006
Чакащия..

# 4
  • Мнения: 4 270

Да, бе, ясно, ама редно или не, ако той не й посегне, РЕДНО ли е сама да си посегне или е по-Редно тя от своя страна да посегне на някой друг newsm78 Питам, така просто!

# 5
  • Мнения: 46 510
Аз имам няколко въпроса:
1. Един човек се държи на ниво, ако не прави секс. Така ли?
2. Какво значение има за вас онова, което се случва под чуждите чаршафи?
3. Каква е ролята на запетаята в името на темата - не се заяждам, аз също ги бъркам понякога, но наистина това ми е най-любопитно от цялата тема  Joy

Иначе по темата - искрено съжалявам хората, които в тези отношения живеят с ограниченията на половете, наложени векове назад, когато жената не е била смятана за човек, а предмет/стока. Смятам, че губят много.

# 6
  • Мнения: 6 365
Аз имам няколко въпроса:
1. Един човек се държи на ниво, ако не прави секс. Така ли?
2. Какво значение има за вас онова, което се случва под чуждите чаршафи?
3. Каква е ролята на запетаята в името на темата - не се заяждам, аз също ги бъркам понякога, но наистина това ми е най-любопитно от цялата тема  Joy

Иначе по темата - искрено съжалявам хората, които в тези отношения живеят с ограниченията на половете, наложени векове назад, когато жената не е била смятана за човек, а предмет/стока. Смятам, че губят много.

1. Понякога има неща, на които държиш и които изключват секса.
2. Има значение, защото тия неща се разчуват и се налагат стандарти и очаквания.
3. Типична псевдограмотност, от няколко години го има това с неправилно обособените части- запетайки се слагат по усмотрение, да звучи по-така.

# 7
  • Мнения: 25 599
Но и дефисите се пропускат масово, пак да си по-така от другите...
О, времена, о, моди!  smile3544

# 8
  • Мнения: 46 510
Mamacita Bandida:
1. Тя говори за по принцип, не при проблем, тогава е ясно.
2. Хората са шарени - една част ще напише, че се съгласяват винаги, другата - че... "се държат на ниво", трета, че се редуват, четвърта, че те са активната страна и т.н. Какви стандарти и очаквания ще има след това многообразие? И какво значение има, че аз харесвам нещо, ако на нея не й допада?

Ако хората започнат да мислят за собствените си желания, а не правят нещата по чужди стандарти и очаквания, всичко ще е доста по-розово...

Но и дефисите се пропускат масово, пак да си по-така от другите...
О, времена, о, моди!  smile3544

Завиждаш, защото не си по модата, признай си!  Mr. Green

# 9
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Боже, да се държиш на ниво пред собствения си мъж като не му пускаш, "за назидание"...в кой век живеят някои хора, ако го практикуват това Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 87
Кой кого ще нае.е това ли е въпроса, ами зависи от двойката има активни жени и мъже е както и пасивни такива, инициатива винаги е   в някой! Като си легне без бельо мацката то е ясно какво иска,  трябва ли да дърпа лоста?

# 11
  • Мнения: 6 365
Каква е тая комсомолска еротика от епохата на зрелия социализъм? Още малко ще чуя свекървенския съвет как жената трябвало да ляга без гащи, за да е удобно на мъжа. Още ли има хора в 21 век, които ей така между другото се бъцкат под чаршафите преди лягане? А той как точно ще забележи, че е без бельо, по феромоните ли? Ако е задрямал?

Тука май говорим за някакви здрави български семейства, в които жената едва сега открива идеята, че може и да отказва секс- и го прави злобно и назидателно.

# 12
  • Мнения: 2 927
Но и дефисите се пропускат масово, пак да си по-така от другите...
О, времена, о, моди! smile3544
Амазон въведе рестрикции.  Mr. Green

По темата: знам къде го няма ключа за бараката - в анкетата.

# 13
  • Мнения: 87
Каква е тая комсомолска еротика от епохата на зрелия социализъм? Още малко ще чуя свекървенския съвет как жената трябвало да ляга без гащи, за да е удобно на мъжа. Още ли има хора в 21 век, които ей така между другото се бъцкат под чаршафите преди лягане? А той как точно ще забележи, че е без бельо, по феромоните ли? Ако е задрямал?

Тука май говорим за някакви здрави български семейства, в които жената едва сега открива идеята, че може и да отказва секс- и го прави злобно и назидателно.
Искаш да кажеш че в повечето случаи жената не отказва или не може да отказва...)Simple Smile Sad

# 14
  • Мнения: 87
Как да откажем секс на мъжа фино и елегантно 1това ли е заглавието?

Общи условия

Активация на акаунт