Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Замислих се и се оказа, че колкото повече време минава, толкова по-трудно ми е да отговоря на подобен въпрос.
Преди десет години имах цял списък за сбъдване.
Сега нямам мечти, които да имат финансова стойност.

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
Да плащам всички сметки на бездомните животни във ветеринарните лечебници.
Къща на брега на морето.

# 17
  • Мнения: 6 365
Бих финансирала нови докторантски изследвания на MDMA, мескалин, псилоцибин, ЛСД. Ще има щедри стипендии за изследователи и за тестовите субекти.

Ще строя места за духовно оттегляне и ще раздавам стипендии на прегорели хора, които искат да прекарат там седмица, месец или повече.

Изобщо- ще позволя на колкото може повече хора да изследват колкото се може по-дълбоко съзнанието си. Щото нищо друго не може да промени света, освен човешкото съзнание.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
1. Бих изградила свестен водопровод в Рибарица
2. Бих уволнила и съответно назначила доста нови учители в едно квартално нещо си
3. Бих си сбъднала детската мечта- курсове за управление на хеликоптер  Grinning
4. Харесала съм си един град и бих изградила стена около него, изблизане и влизане в него- само с пропуск и то за минутки  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 099
Па аз ще си купя кораб.Чисто новичък и луксозен.Ще си плавам с него насам-натам.Като не плавам ще си направя МО-ДЕ-РЕН казан за ракия на къщата ни и ще си варя ракия от райски ябълки,ще си направя и дестилерия.Примерно ще си плавам за почивка до някой остров,па кат стане сезона за бране на райски ябълки за ракия ще си се прибирам.Вероятно и ще развия масирано биопроизводство на домашни сладка,конфитюри,желета и сладкиши.Имам си достатъчно мои авторски рецепри.Пфф ,определено имам още доволно количество мечти.

# 20
  • София
  • Мнения: 655
След като съм обиколила целия свят, след като имам пари и продължавам да обикалям ще настъпи момент, когато няма да виждам смисъл в почти нищо (така пише в книгите, когато човек е презадоволен). Когато настъпи този момент със сигурност ще започна да помагам на непознати (предполага се всички около мен вече да са подпомогнати и добре)...
Ще направя фондация, която ще работи само на територията на България и направленията, които ще подпомага ще са най-различни (например: пенсионери - сметки, прегледи, лечение, лекарства и храна; болни - плащане на операции, прегледи, лечение и лекарста; доказано социално слаби семейства - сметки, храна; даровити деца - всичко необходимо за развитие на таланта им; закупуване на няколко празни български села и земите около тях, ремонтиране на всичко и настаняване на деца сираци, които да могат да се занимават с фермерство - когато докажат, че са отговорни ще станат и собственици на това, което им е предоставено).
Ех, мечти...

# 21
  • Мнения: 54 341
Да плащам всички сметки на бездомните животни във ветеринарните лечебници.
Къща на брега на морето.

+1 Peace
Ако съм се напътешествала. Grinning

# 22
  • Мнения: X
Да плащам всички сметки на бездомните животни във ветеринарните лечебници.
Къща на брега на морето.

+1 Peace
Ако съм се напътешествала. Grinning

И аз плюс едно, а къщите на няколко морета.  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 418
Вече сте обиколи Света, били сте навсякъде, където сте искали да бъдете и сте изживели всички тези блянове. След това?

Марс! Колонизация и тераформинг.

# 24
  • София
  • Мнения: 476
Хахах мечтите са безплатни.....да
Аз бих инвестирала много , ама много пари в развитието на производство и технологии в България + високи заплати, от там и висок стандарт на населението. Както се казваше да станем Швейцария на Балканите. Simple Smile
За подрастващите хубави и модерни детски градини, училища, площадки за игра и много и всякакъв безплатен спорт за желаещите.
Модерни и добре оборудвани болници.
Бих искала да дам възможност на всички ,които имат желание да се развиват и работят. Това с плащане на сметки и храна според мен не е работещо. Трябва да се дават възможности, а не готови решения.

И разбира се пътешествия...........................

# 25
  • Мнения: X
Вече сте обиколи Света, били сте навсякъде, където сте искали да бъдете и сте изживели всички тези блянове. След това?

Аз не пътувам заради изживяване на някакви блянове. Дори и да съм била навсякъде (което е невъзможно), ще ходя отново и отново на местата, които най-много харесвам.

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Вече сте обиколи Света, били сте навсякъде, където сте искали да бъдете и сте изживели всички тези блянове. След това?

Марс! Колонизация и тераформинг.



Някой е гледал снощи Зов за завръщане  Laughing

# 27
  • Мнения: X
Бихте ли проектирали своя несбъдната младежка мечта в лицето на някой друг? Предполага се, че вече сте на възраст, в която това е късно за вас. Готови сте да бъдете бекграунда и да я изживеете от началото до края за друг, който може да я материализира?

# 28
  • Мнения: 4 418
Някой е гледал снощи Зов за завръщане  Laughing


Не, ама хубаво ми го подсказа тоя филм, може да го видя.

Ако се интересувате за Марс, погледнете Mars One, в момента отсяват кандидати, за еднопосочно пътуване,  2024-та ще летят, уж, ако се развият добре нещата.

Самият факт, как хора пожелават да напуснат Земята за 7 месечно пътуване до Марс, без възможност за връщане е интересен, а от там нататък, още повече. Simple Smile

# 29
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
Бихте ли проектирали своя несбъдната младежка мечта в лицето на някой друг? Предполага се, че вече сте на възраст, в която това е късно за вас. Готови сте да бъдете бекграунда и да я изживеете от началото до края за друг, който може да я материализира?
И още как! Стига другият да е съгласен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт