Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 6

  • 74 787
  • 792
  •   1
Отговори
# 195
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852

Не е ли редно преди да го удължат да попитат купувача!! Аз не желая примерно удължаване. Чакам ги два месеца тези две детски роклички и бяха за повод на приятелка. Сега идва нейния рожден ден 28-ми април и подозирам, че няма да дойдат до тогава, а влизаме в лятото и роклите не са подходящи за сезона. До година , ще им умалеят на децата и практически са неизползваеми. Много съм ядосана, 45лв на вятъра дадох. Остават ми 10 дни до края на защитата, ако не го удължат. Мога ли дори, ако е удължен да си пусна диспут и да ми върнат парите?

Именно защото можете да пуснете диспут по всяко време, не е нужно да ви иска разрешение, за да удължи срока  Peace Удължения срок не означава, че ще пристигне в последния ден.. случвало ми се е няколко пъти да удължа срока с 30 дни, а пратката да дойде на 2рия ден  Wink

# 196
  • Мнения: 2 741
 Здравейте, от както ми писаха,че пратката ми е шипната,в сайтовете за проследяване стои изречението The item is pre-advised. Какво ще рече това?

 Благодаря  bouquet

# 197
  • Мнения: 121
Здравейте,писах на Сингапурските пощи относно тази пратка:     RB002881387SG
Отговорът им е :
Dear Sir/Madam

Thank you for your enquiry of Thursday, 16 April 2015 concerning the registered article number RB002881387SG.
....................................
И сега какво да правя и къде да го търся?
Беки, обади се на БГ Пощи - международни пратки, може да ти дадат отговор. Както е писала Вълшебство, пратки изпратени в този период, още не са пристигнали.
Имах пратка изпратена след този период (края на март), пристигна за 1 седмица.


Здравейте, от както ми писаха,че пратката ми е шипната,в сайтовете за проследяване стои изречението The item is pre-advised. Какво ще рече това?

 Благодаря  bouquet

Като гледам статуса, значи е изпратена с Холандска поща. Означава, че пратката ти пътува към разпределителния център на пощата в Амстердам и след това я изпращат за България

# 198
  • Мнения: 2 741
 Благодаря   bouquet

  А ще се отрази ли някъде като пристигне в Амстердам или ще си остане все така статуса...Сгрешила ли съм,че съм я пуснала с тези пощи? Сингапурската или китайските по-добри ли са? За пръв път ми е  от китайските сайтове и затова са ми така тъпи въпросите...

# 199
  • Мнения: 413
simpatiuh4e Всичко се отразява в сайта на БГ пощи   bouquet Холандските са малко бавнички , обикновенно през Сингапур и Холандия се пращат : електроника или козметични продукти , заради митниците им , китайските не пропускат такива неща ! По принцип Сингапурската е по- бърза / е не винаги де /   bouquet Mr. Green

# 200
  • Мнения: 2 741
 Благодаря   bouquet В случая са телефони..

# 201
  • Мнения: X
А кога се очаква да пристигне при мен пратка, която пише,че преди 10 дни е пристигнала на летище София (от София съм)

# 202
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
А кога се очаква да пристигне при мен пратка, която пише,че преди 10 дни е пристигнала на летище София (от София съм)

Сайтът, в който следите генерира статуси най-вероятно, а номерът просто не е проследим..
Следете си срока за защита  Peace

# 203
  • Мнения: 8 521
Проверих днес, остават 9 дни, пише, че е отпътувала пратката, но това си го пишеше още в самото начало, много ме е яд, не е за парите 12 долара, тениските на детето са много сладки ми писна да чакам.

# 204
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Проверих днес, остават 9 дни, пише, че е отпътувала пратката, но това си го пишеше още в самото начало, много ме е яд, не е за парите 12 долара, тениските на детето са много сладки ми писна да чакам.

Щом има движение можете да удължите срока. Все пак пощите не зависят от продавача  Peace

# 205
  • Мнения: 8 521
Проверих днес, остават 9 дни, пише, че е отпътувала пратката, но това си го пишеше още в самото начало, много ме е яд, не е за парите 12 долара, тениските на детето са много сладки ми писна да чакам.

Щом има движение можете да удължите срока. Все пак пощите не зависят от продавача  Peace
То това го пише от първи ден,пък преди няколко дни тук ми казаха ,че  пратката е в Пекин и не е мръднала от там ,помолих,някой да ми провери след това ,дали има движенние ,но отговор не получих....

# 206
  • Мнения: 13
Имам 2 дребни пратки поръчани от aliexpress още на 10.02.2015. Първата с номер S3938478 (www.cnzexpress.com) и втората YC494804328YW (www.yw56.com.cn). Пише че пратките са пристигнали в България, но аз още не съм ги получил. В сайта на БГ пощи не могат да се проследят. Има ли някаква вероятност да получа пратките или номерата за проследяване са фалшиви и трябва да отварям диспут?

# 207
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Имам 2 дребни пратки поръчани от aliexpress още на 10.02.2015. Първата с номер S3938478 (www.cnzexpress.com) и втората YC494804328YW (www.yw56.com.cn). Пише че пратките са пристигнали в България, но аз още не съм ги получил. В сайта на БГ пощи не могат да се проследят. Има ли някаква вероятност да получа пратките или номерата за проследяване са фалшиви и трябва да отварям диспут?
Номерата не са фалшиви,а непроследими и този сайт генерира статуси.Няма нужда от диспут,следете си срока за защита и като останат няколко дни тогава може да отворите диспут  Peace

# 208
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз съм нова в поръчките от Китай... Grinning! Реших и аз да опитам....  WinkПоръчах 3 неща - слънчеви очила Simple Smile едната поръчка в момента е със статус в пощата, но другите две уви ги няма, а те а поръчани 1 седмица по-рано... Проследявам ги, но информацията е до Пекин...после нищо и то вече 15 дни.... Може ли някой да ми каже нещо по въпроса ?  Rolling Eyes номерата са им    RJ435610927CN,   RF020494384CN ..... Те не са много скъпи, а тук чета , че такива поръчки се проследяват трудно, ама след като има инфо за тях в Китай, може би трябва и след това.... Да пиша на търговците ли? Да не би да са заседнали някаде .... Sad. Много ще съм благодарна ако някой ми даде някаква информация...

# 209
  • Мнения: 2
Здравейте
Някой може ли да помогне за тези поръчки-YC528321176YW;RO610088480CN

Общи условия

Активация на акаунт