Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Изяжда си млякото  за 5-7 минути вече.Вижда ми се доста бързо.... newsm78
Цитирай

Ruse

моята мацка също го изяжда за толкова но тя е злоядичка и количеството е 130 АМ.вижда ми се  съвсем нормално да яде за толкова време
Цитирай

София

Хихихи, съвсем нормално си се храни детето.Не се притеснявай  Hug
Цитирай

Мен ме е страх да не му се претоварва стомаха.Знам че малките бебета е хубаво да ядят по около 15-20 мин, ама не знам до каква възраст, дали е само първите месеци newsm78
Цитирай

Белгия/София

15-20 минути е добре да ядат новородените,защото така си задоволяват сукателния рефлекс.Моето диване след третия месец вече яде по 2-3 минути.От теб зависи колко минути ще яде - може и половин час да се бори,като сложиш малка една единствена дупка и затегнеш хубаво пръстена на биберона... Shocked Но детето ще се изнерви,разбира се,и няма никакъв смисъл.Добре си хапва,не се притеснявай.
Цитирай

Бургас

Лелее как ти завиждам благородно.Ние ядем по 15-20 минути,а ако заспи откарва половин час.Друг е въпроса ,че от 3-4 дни не иска да яде в мен и се криви-яде само ако се разхождам докато я нося.
Цитирай

Белгия/София

Бе я не я носи,ако ще.И моят така се опита аз да го храня,а той се гъне като сурова луканка.Ама спирам тогава яденето - като не ще - не ще.Сега стои мирен.
Цитирай

малкия йеросалим

ние изцокваме 150 за максимум 10минути.иначе като се заяде че не иска по дваисе минути се борим да започне да сука.мъка Whistling
Цитирай

на кой му пука, майна

Хихихи, съвсем нормално си се храни детето.Не се притеснявай  Hug

Така е  Peace

Цитирай

на кой му пука, майна

Ако говориш за АМ е нормално и зависи от дупките на бибата, ако е с повече дупки ще изтича по бързо млякото
Цитирай

малкия йеросалим

smile3511 сега ми отказа да яде.според вас нормално ли е да я оставя гладна до другото хранене.така ме посъветва педито.аз съм съгласна да го правя веднъж та да си вземе полука ама то при нас стана системно.
Цитирай

Ами от скоро сме на Милумил, преди това бяхме на много по - рядко мляко.Хранех го с с номер 1 на д-р Браун, ядеше по 10-15 мин.,а Милумила се оказа че и през номер 2 почти не тече.Разширих дупката ама май се поулях Mr. Green.
Има ли мами които хранят с Милумил с шишета на д-р Браун?Кой номер е удачен?
Цитирай

София

smile3511 сега ми отказа да яде.според вас нормално ли е да я оставя гладна до другото хранене.така ме посъветва педито.аз съм съгласна да го правя веднъж та да си вземе полука ама то при нас стана системно.

Вероятно си писала по някоя тема, но сега не ми се търси...... През колко часа храниш бебчето?
Цитирай

Толбухин

Има апетит детето не се притеснявай
Цитирай

София

Ако е сито след това,не виждам проблем!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора