С какво ви дразнят мъжете?

  • 232 332
  • 2 180
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 18 879
От двамата с приятеля ми аз съм по-дразнещата личност, обаче все пак има нещо, което сигурно е дребно, но много ме дразни. Примерно, изпуска или събаря нещо на земята, на всеки се случва. Сърцето ми прескача направо един удар от уплах, когато стане в тишината, обаче той, вместо тихичко да го вдигне или да събере парчетата, след няколко секунди тишина от яд, че е изпуснал/съборил нещо, нарочно блъска  или ритва още по-силно, аз съвсем се стряскам и се изнервям. Той също се изнервя още повече (по принцип не е и някакъв схванат в ръцете, а преди това нещо се е ядосал, което го прави непохватен) и започва да търси какво да прави, успокоява се, като прави нещо физическо - чинии да мие, нещо да чисти. Дотук добре, обаче каквото успокояващо прави, го прави с някакъв яд, ужасно шумно и отново има вероятност нещо да строши, докато домакинства, при което на мен съвсем ми се рахлопва сърцето. И така, аз после сигурно час не мога да се съвзема от неговото домакинстване, докато на него му минава след минути.

# 1 051
  • София
  • Мнения: 11 477
  Joy  Joy  Joy

кукумицинка, извинявам се, но ми стана много смешно. На твое място не бих се издразнила.


Оххх, не мога да спра да се смея  Laughing

# 1 052
  • Мнения: 2 694
Ужас изпуснал човека нещо и страхова невроза... трябва лечение тука ooooh!

# 1 053
  • Мнения: 18 879
Ужас изпуснал човека нещо и страхова невроза... трябва лечение тука ooooh!

Добре, айде, невротичка съм. Но каква точно е логиката да изпуснеш нещо, след това да креснеш "Майка му стара!" и да блъснеш от яд по вратата на шкафа или хладилника. Вече си го изпуснал, може да се е счупило даже, дай още шум да вдигаме и да счупим още нещо нарочно от яд, че сме счупили нещо, без да искаме.

# 1 054
  • Мнения: 46 492
Несъзнателно е, аз така си счупих палеца на крака в една врата, която ме ядоса  Laughing прищипах си пръста на ръката и толкова ме заболя, че от яд я ритнах. Забравих много бързо ръката  Joy
Оттогава се старая да се контролирам, че не ми харесаха последствията... А и няма смисъл човек да си трови нервите. Ако наистина е по-агресивна реакцията поговорете и да пробва следващия път. Сам ще види колко по-добре ще му е.

# 1 055
  • Мнения: 2 760
Вкъщи имаме добър метод в подобни ситуации - ако аз направя поразия, мъжът ми ме хваща за раменете, натирва ме навън и почиства, преди да съм се разбесняла от нерви. Ако той строши нещо - аз почиствам. И двамата сме нерваци в такива ситуации и така се спасяваме, после сме си и благодарни един на друг.
Последният път в току-що почистена кухна изсипах бутнах половин пакет сол от най-горния шкаф на главата си и в радиус от няколко метра.

# 1 056
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Напоследък с всичко. Най-вече с това, че е добрият самарянин за близки и познати за сметка на мен и децата. Последно взе отпуск, за да гледа кокошките и козите на баща си, защото последният пие като смок и влезе в болница след препиване, закъсал със сърцето. В същото време ние с децата боледувахме в София.

# 1 057
  • Мнения: 142
Напоследък с всичко. Най-вече с това, че е добрият самарянин за близки и познати за сметка на мен и децата. Последно взе отпуск, за да гледа кокошките и козите на баща си, защото последният пие като смок и влезе в болница след препиване, закъсал със сърцето. В същото време ние с децата боледувахме в София.

Ти искаш да кажеш, че твоя човек не се грижи за тебе и децата изобщо ?

# 1 058
  • Мнения: 110
Вкъщи имаме добър метод в подобни ситуации - ако аз направя поразия, мъжът ми ме хваща за раменете, натирва ме навън и почиства, преди да съм се разбесняла от нерви. Ако той строши нещо - аз почиствам. И двамата сме нерваци в такива ситуации и така се спасяваме, после сме си и благодарни един на друг.
Последният път в току-що почистена кухна изсипах бутнах половин пакет сол от най-горния шкаф на главата си и в радиус от няколко метра.

А когато му счупиш телевизора на мъжа ти, кой чисти ?
 Joy Joy Joy

# 1 059
  • София
  • Мнения: 11 477
Дразни ме, че в по-голямата част от денонощието лежи.
Прибере се от работа, ляга на дивана да гледа телевизия. Става за да вечеря, пак ляга. Става да се изкъпе - ляга да спи. А в почивните дни си отлежава по цяяяяял ден. Аз този човек не го видях седнал, освен когато се храни. Такова лежане аз не мога да излежа.
Съответно, почти никаква домакинска работа не върши. Може да пуска прахосмукачка, да измие съдове, да измие банята, прозорците, но само ако АЗ му кажа да го направи. Никаква самоинициатива.
Голямо лежане, голямо нещо  #Cussing out

# 1 060
  • Мнения: 690
След като те слуша, защо не лежиш и ти с него, докато примерно му казваш какво да изпълни?

# 1 061
  • София
  • Мнения: 11 477
След като те слуша, защо не лежиш и ти с него, докато примерно му казваш какво да изпълни?

Най-откровено казано, не мога да лежа. Не и повече от 5-10 минути. Като лежа просто ей така, вместо да се отпусна и да си почивам аз се напрягам, че и сърцебиене мога да получа  Laughing. Все нещо си намирам да правя. Ако пък съвсем няма нищо, посядам на компютъра. Умът ми не го побира как този човек може да лежи с часове.

# 1 062
  • Мнения: 46 492
В такъв случай проблемът си е в теб  Laughing няма какво да му се сърдиш на човека...

# 1 063
  • София
  • Мнения: 11 477
 Laughing
Е, дразня се. От толкова лежане ще започне да се придвижва като ленивец.
А, извинявам се. И когато шофира е седнал  Laughing

# 1 064
  • Мнения: 2 850
Излизате ли през почивните дни?

Общи условия

Активация на акаунт