Лидл ::60::

  • 84 836
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 864
Аз също имам миксера от 2  години май и съм много доволна.

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 580
Скоро имаше гофретник 3 в 1 -със сменяеми плочи . С единия вид прави гофрети,2- сандвичи,3-скара за месо,зеленчуци. Беше на цена около 40 лева. Ползваме го сравнително често за гофрети и сандвичи. Е,мъжа ми нещо го разглоби още в началото,имаше му нещо с някаква жичка....

# 752
  • София
  • Мнения: 2 296
Жармен, dolce miele, KaRoLa,   bouquet
Не съм голяма сладкарка, но все за един кекс ми е нужно такова чудо. Помислих, че е слаб, защото гледах разни Бош-ове по 450-500 вата. Но цената си струва - толкова са ръчните миксери.

# 753
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз съм с такъв миксер, супер е, все пак еза домашна употреба и не го използвам всеки ден.

# 754
  • Мнения: X
Ами този има и приставка за пасатор и бъркалки за тесто , нож за обиране на тесто има моя / тук не го виждам /.
  350 вата ми беше Брауна , но той имаше и приставка - чопър.  / Беше куатро ,ама и цената му за тогава /а и сега / си беше куатро Grinning 140 лв/
  Стои си прибрано на купата и ми е под ръка за действие / за Силвъркрест говоря/ .
   Един ръчен Бош с такава мощност е поне на двойна цена и то само с два чифта бъркалки .
 Инак едно време стандарта за миксерите си беше 200W /на майка ми старите де Grinning/
Хубавото на този е ,че може да го върнеш ,има си сервиз и въобще като цяло Лидл може би са едни от  най -лоялните  към клиентите си .
  Още не съм ползвала сервиза им де Grinning
 Имам и тостер Силвъркрест  - 3г си работи идеално / ся да не вземе да изгори де Grinning/

# 755
  • Мнения: 27 173
Аз този миксер с купата отдавна съм го планирала като покупка. Grinning Сега няма да е, че не го пускат във финансово удобно време за мен Laughing , но когато имам възможност ще е такъв. Heart Eyes Иначе свекърва ми има един Делонги с купа, много стар, ама и навремето цената му е била голяма, а сега сигурно още повече. Laughing
От шоколадите Беларом преди време видях, че има и детски, на отделни блокчета, с млечен пълнеж. Доближава ли се на вкус до Киндер? newsm78

# 756
  • Мнения: 9 463
Тези тротинетки не са ли детски или се лъжа ? То аз не ги и погледнах де Grinning

До 100кг Wink Peace

# 757
  • Мнения: X
Тези тротинетки не са ли детски или се лъжа ? То аз не ги и погледнах де Grinning

До 100кг Wink Peace
Аз още нямам 100 , начи купувам си една да ходя до Лидл по -бързо Grinning

# 758
  • Мнения: 68 197
И според мен ватовете на миксера са съвсем добре...
Сега гледах моя ръчния - ами 150 вата си е, а ми върши идеална работа..

Между другото, и в Кауфланд др. седмица ще има някакви миксери за 20 лв..

# 759
  • София
  • Мнения: 2 296
И според мен ватовете на миксера са съвсем добре...
Сега гледах моя ръчния - ами 150 вата си е, а ми върши идеална работа..

Между другото, и в Кауфланд др. седмица ще има някакви миксери за 20 лв..
Видях ги, Тет, тази седмица имаше намалени с купа за 20 лв., аз оттам се запалих, че нямам такова нещо и се мъча с един пасатор да разбивам, а то не става просто Sad
Но изглеждаха много долнопробни. 20 лв. е без пари, но не и да ги хвърлиш на вятъра.
В Лидъл поне са доста по-качествени нещата. Не ми се даваха над 40 лв., още повече че е обемист, а кухнята ми е доста мини, представях си някакъв ръчен за двайсетина. Гледах снощи в Технополис - евтините са  Sick
Сигурно ще си взема лидълския, току-виж съм се разготвила като луда  Embarassed
А тези силиконови форми принципно ок ли са newsm78 Не се ли отделят някакви вредни вещества при толкова висока Т на печене????

# 760
  • софия
  • Мнения: 25 116
Заповядайте в

# 761
  • София
  • Мнения: 43 833
Те силиконките пише до каква Т се ползват.
Аз лично ползвам силиконови форми само за мъфини,  обаче пак си слагам хартийка вътре и тогава сместа.

Лидлския миксер, той май е съвсем еднакъв с купа или без, за мен има 1 проблем... духа отпред... което не е чак кой знае какъв проблем, но понякога леко дразни.

Общи условия

Активация на акаунт