На Дюкан се доверявам и килата бързо свалям - 277

  • 42 732
  • 728
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 459
Мили дами, какво е това напрежение между вас?  Embarassed
Аз не искам да се меся, но явно и в БГмама го има проблема на почти всеки български форум, а именно публичната изява с привкус на скандал.
alinnna, нищо лично, но усетих много повече негативизъм в твоя пост и не е защото думичката беше вмъкната вътре.

Така де, не е нужно всички да стават свидетели на това напрежение, което аз усетих, затова съществуват личните съобщения... ^^

Колкото до гладуването, и аз ям много, много, ама мноооого мъничко! И не мисля, че гладувам. Хапвам, докато се заситя и усещам, че няма нужда от повече. Не ми харесва да се тъпча, защото това е един от гадните ми навици, от които се отървах най-сетне, за щастие, благодарение на режима. И се чувствам добре, продължавам да свалям... :3

 Hug Отскоро си тук. Запази позитивизма си. С най-добри чувства.

# 556
  • Мнения: 215
alinnna , а ти от кога си тук?
От колко време си на Дюкан,и колко кг свали за този период?

# 557
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Пиратка, направо ти съчувствам! Както и Мери66 е писала, май много сме така. Може ли да споделиш направи заешкото на яхния, че предния път като готвих хич не ми се получи, а за утре съм го замислила. Отчет: 82,500 -общо 21,500 свалени, но вече все по- бавно стават нещата. Преди беше на 10 дни -3 кг., а сега на 10 дни -1. Ох, веднъж да мина следващата психологическа граница и да падна под 80, ще ликувам от щастие:crazy: Мисля си, че тия слабите са много ощетени, щото те никога не са изпитвали щастието да станеш сутрин и да имаш поне 5 варианта да се облечеш и даже да се харесваш! За тях това си е даденост, а тръпката, щастието, липсата на подтиснатост е неописуема!!!

# 558
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Еее, сега пък всичко излезе тъмно! Ами съжалявам, само имената трябваше да са.

# 559
  • Мнения: 171
БРАВОООО!
*както би казала тъпата ми преподавателка по правоговор*
Много добър резултат, много, много добър! Още повече се мотивирам сега. И да ти кажа, че си много права за това, че слабите хора са ощетени.
Пожелавам ти още по-голям успех!
Аз днес също си мислех, че свалям по 3 килограма на 10 дни и се чудех кога ли това ще се промени. Явно мисля правилно.
Съжалявам, че звуча като идиот, но ми се спи. Лека нощ! < 3

# 560
  • Мнения: 215
Аз днес също си мислех, че свалям по 3 килограма на 10 дни и се чудех кога ли това ще се промени. Явно мисля правилно.

Когато имаш много килограми за сваляне ,падат по бързо.Ще дойде време ,когато наближиш крайната си цел ,или тези килограми които най-лесно би поддържал,тогава започва да става почти мъчително.Когато настъпи този момент ще разбереш,и именно тогава може да направиш някаква промяна на схемата,но в никой случай 10/5 ,за да разбуташ метаболизма.

# 561
  • Мнения: 487
Добро утро  Simple Smile
Петък е! Чакат ви с кафето

Скрит текст:


Захир ще ме прощава. Знам, че е ощетен, но другия път обещавам да се поправя  Simple Smile

zahir94, не спори с жена, която е решила, че килограмите са й много, пък дори това да е майка ти  Laughing Шегувам се, разбира се, но добре си се насочил. Най-много 5 дни ударен.
И да, Мимииии е права. Колкото повече наближаваш целта, толкова повече забавяш темповете на сваляне.  Хич не ми се мисли тогава как ще те удържаме да не мислиш глупости  Hug
brambo5, ееее, толкова си права за усещането сутрин рано. Хайде, не остана много да видиш 7-цата, пожелавам ти го.  Hug За заешкото:
Скрит текст:
Първо сварявам месото. След това задушавам в съъъвсем мъничко вода лук, моркови, пипер на ленти, даже и замразен зелен боб сложих, скилидка чесън. Добавям 2 лъжици царевично нишесте /знаеш, че е на ден по лъжица, но обикновено го ям два поредни дни/. Слагам и малко смлени домати, чер пипер, сол, подправки по избор, накъсвам месото на парчета. Наливам вода, но не много. Гледам да е максимум два пръста над месото и зеленчуците. Оставям го да поври 10, 15 минути. Накрая задължително добавям две яйца и бъркам енергично да стане на парцали. Не знам, решила съм, че така ми е много по-вкусно и уплътняват яденето. Добавям и дивисил задължително
 

И да се похваля - сутринта бях 57,900.... dance Остава ми последния килограм. Провлачваааам крак, дано имате всички минуси утре.

Днес ПЗ
З - кисело мляко с трици
втора З - парче пушено бутче с краставица
О - заешката яхния
сл.З - ролца
В - салата ..другото не съм го измислила.

Хайде, и вече съм в очакване някои хора да се завърнат  и да разказват за спа процедурите  smile3534

Прекрасен и отслабващ ден  Hug

# 562
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Пиратка, благодаря за рецептата и браво- на финала на втора си!
Мимиии, дай идея как да сменим схемата, когато работата се закучи? Сега съм 5/5. Мислиш, че така би се ускорил метаболизмът от опит ли? Бих пробвала, защото и предния път последните 10 килограма бяха мъкаааа. Сподели, моля те!

# 563
  • Мнения: 1 817
Някой имал ли е проблем с бавно отслабване, заради раждане и защо така се получава? Преди минех ли на диета, ставаше супер бързо, сега е едно протакане, имам чувството, че свалям по кило на...месец. Писна ми! Виждам резултати по себе си, но не и в кантара и вече ми иде да #Cussing out newsm61
Родих преди пет месеца, да не би организма още да се възстановява и заради това да не е готов да пусне излишното тегло, знам ли вече? Cry Confused

# 564
  • Мнения: 130
Прекрасната - недей да бързаш толкова мила!!!!Всички искаме да слабеем бързо но все пак ти скоро си дала нов живот, дай време на организма си и на хормоните да влязат в ритъм.Ще станат нещата не се притеснявай.

# 565
  • Мнения: 5 128
Прекрасната, от опит казвам - след раждането хормоните така играят още в организма, че е възможно да рефлектират по най-различен начин. Аз също започнах режима няколко месеца след като родих, при мен свалянето беше бързо, но знам и за други мами, които пък свалят бавно. Ти сама казваш, че виждаш резултат по себе си, това е много по-важно, отколкото цифрите на кантара. Самият доктор Дюкан казва, че се сваля повече на см, отколкото на кг, и мен ако питаш, това е по-същественото  Peace
Впрочем, ти кърмиш ли? Ако да, по-скоро спазвай олекотената фаза, има я описана на първата страница  Peace
Пиратка, браво, шапка ти свалям, кг са ти чудесни, при такива цифри щях да летя от щастие  Crazy Party

# 566
  • Мнения: 1 817
Не кърмя, защото нямах кърма. Амиии...ще си чакам тогава, пък дано след някой друг месец да започне теглото да върви надолу малко по-бързо! Confused

# 567
  • Мнения: 189
http://life.dir.bg/news.php?id=18747769

Олелееее, там какво кърмене ще падне...

 moresmile

# 568
  • Мнения: 171
Хаха, аз го чух снощи по новините. xD
Харесвам простотията на Сашка Васева, да ви кажа честно. За мен тя е Лейди ГаГа на българската чалга култура, ахахахахахаха....  Grinning

111kg. < 3

# 569
  • Мнения: 189
Олеее, Захир, объркала съм темите! Нали и аз съм на режима и следя до къде стигате с резултатите. Аз не пиша, защото бях в чужбина и там изкушения много. Но от три дни съм отново тук и продължава - днес от сутринта съм на трици и пилешко филе.

Общи условия

Активация на акаунт