Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 737
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 840
 Sick Пак са пуснали луканка Чумерна, ужасна е, мирише на петрол Sick

# 31
  • Мнения: 19 482
Относно маслото Лакрима специално искам да напиша тук, че за нищо не става. Правих си "гхи" - тоест топено масло, което неколкократно съм правила успешно с мандраджийско масло, има прекрасен вкус и аромат. Е, Лакримата прилича на антифриз - няма мирис, един прегорял цвят, не иска да се сгъсти, въобще всеки, който е правил по подобен начин така масло ще ме разбере. Вариантите са или да има св.мас, или маргарин вътре. Водата че беше много беше, ама тя се изпари. Тая гадост обаче която остана въобще не е масло. В интерес на истината си го купих от Била маслото, но понеше тук се коментираше марката и аз реших да си го взема. Няма да повторя определено.

# 32
  • Мнения: 3 675
Днес на намаленият щанд нямаше нищо интересно,взех едни бонбонки дражета за 16ст.Обаче често купувам вафли или сладки неща,не е имало проблем.Купувала съм носни кърпи,тоалетна хартия.При нас в последно време има само подправки и сухи супи.
Много хора купуват намалени млечни произведения и салати,но аз не смея,че винаги от такива ме боли корема.От брошурата харесах само артурките и тоалетната хартия в петък.

# 33
  • Мнения: 22 867

  bouquet за темата!

При нас вчера не знам как са оставили брошури, не бях виждала повече от месец. Взех една и я забравих в колата, още не съм я разгледала. Последния път не намерих големите шоколади на Стила, като отида пак ще ги търся. В петък имаше намален Ариел, от него купих, още не съм го пробвала.

# 34
  • Мнения: 29 321
И аз мислех да взема от Ариела, но имам половин пакет от един огромен Бонукс и един неначенат Персил....та много щеше да стане, не ми се прескачат прахове. По-натам сигурно пак ще го намалят.

# 35
  • Мнения: 340
Много харесвам щандовете със намалените стоки и като ходя в К. (рядко, понеже в нашия град няма) винаги ги преглеждам.  Laughing Веднъж имаше бонбони Сушард пияна вишна за по 1.99 (бяха леко намокрени кутиите). Друг път  пък си купих Чио чипс за 35 стотинки. Последния път  имаше огромно количество фиксове за компот на д-р Йоткер, но не видях някой да взема, то сега кой ще ти прави консерви.

# 36
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Някой знае ли от колко часа вечер започват промоциите? Чувала съм, че има такива и тази вечер отидох до Кауфланд към 20.15 ч., но намалиха само каймата и пилешките бутчета. Бях чела, че има и намаление на зеленчуци.  newsm78

# 37
  • Мнения: 13 542
Някой знае ли от колко часа вечер започват промоциите? Чувала съм, че има такива и тази вечер отидох до Кауфланд към 20.15 ч., но намалиха само каймата и пилешките бутчета. Бях чела, че има и намаление на зеленчуци.  newsm78
В нашия магазин плодове и зеленчуци съм намирала винаги намалени. Сложени са до една от везните. Днес попаднах на кофичка с ягоди за 0,80 лв. 0,250гр. Ягодите бяха здрави, нямаше нито една омекнала.

# 38
  • София
  • Мнения: 327
Момичета , виждам сте наясно с връщане на стока от Кауфланд. Искам да попитам следното:  
Днес се опитах до върна мини ел.фурна , неизползвана , купена м.октомври 2014, просто не ми върши работа. Казаха, че не може защото трябва да изминат 2 години????? имам кутия, опаковка, карта, касова бележка, всичко. newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 13 141
Момичета , виждам сте наясно с връщане на стока от Кауфланд. Искам да попитам следното: 
Днес се опитах до върна мини ел.фурна , неизползвана , купена м.октомври 2014, просто не ми върши работа. Казаха, че не може защото трябва да изминат 2 години????? имам кутия, опаковка, карта, касова бележка, всичко. newsm78

Доколкото знам, без причина може да се върне в рамките на месец (в Германия са 2 месеца и е възможно и тук официално да са толкова). След това гаранцията е 2 години. Ако фурната се развали през тези 2 години, най-вероятно ще върнат парите, защото не им се занимава с ремонти.

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
На мен пък ми се развали апарата за кръвно  Confused Преди 3-4 месеца му изтече гаранцията...

# 41
  • Мнения: 11 607
Поли Hug , благодаря много за темата!

След кратко отсъствие днес ще ходя до К. Нямах възможност да видя брошурата.....Да ми препоръчате нещо интересно?

# 42
  • Мнения: 13 542
Днес ходих само заради  червено италианско вино 0,750 мл- за 1,99 , и черен шоколад 0,95.

# 43
  • Мнения: 4 841
Кой каза, че няма промоция на прах? Има, има Рекс за 60 пранета на 10лв. Аз си купих, че само с Ариела от миналата седмица и моето темпо на пране до никъде няма да го докарам. Омо няма на промоция  Crossing Arms Нищо друго не ми хареса. Излязох си с Рекса само. Коколиното не го и погледнах, а трябваше май. Аз си купих 2л от ДМ и за сега имам омекотители, но можеше да погледна колко е "кръстено" и дали изобщо е.

# 44
  • Мнения: 1 808
Ходих сутринта до Кауфланд за бебешките бодита, на мен ми харесаха, при положение, че номерата са от-до, взех 1 опаковка (вътре са 3 броя). 100% памук са, ако се свият малко, няма да ми е проблем. Взех и червен пипер, прясно мляко Балкан и Fairy.

Общи условия

Активация на акаунт