Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 14*

  • 18 436
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 830
Диди, непременно да направиш клипче с песента на Пера. Много хубава песен с много силни думи Peace Peace

МимчеHugрейтинга на твоето Алабора много зле, бе миличка! Ако върви така много са му нищожни шансовете да се задържи на екран Cry Cry Cry Cry Cry
Снеже, Hug рейтинга наистина не е за шампанско и танци, но все пак в сравнение с миналата седмица си го бива Peace Peace



В социалните медии

# 721
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 801
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug

Благодаря ви за всички красиви клипчета и снимки, които сте споделили. newsm51 newsm51 newsm51

Диди, страхотна песен, Пера са ми любимата група. Всичките им текстове са много силни Peace

# 722
# 723
  • Мнения: 396



Нашето момче са го хванали докато е бързал за работа ето и краткото интервю  Mr. Green

Диди, мерси за клипчето, миличка  bouquet  bouquet

Джиджи, Hug както винаги нашето момче първо се извинява Peace Peace
Керем Бюрсин: Много се извинявам, трябва да бягам, закъснявам. Ще е много невъзпитано от моя страна да карам екипа да ме чака.
Питат го за рейтинга.
Керем Бюрсин: Върви добре, всичко е наред..Всичко върви много добре. Забавляваме се, снимаме, обичаме..

Лили,  newsm51

# 724
  • Мнения: 12 719
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug


Диди, страхотна песен, Пера са ми любимата група. Всичките им текстове са много силни Peace
Рени Blush и аз много ги харесам като група особено Сениз Бен,Сенсиз Олмаз и Аффет са ми любите им парчета и дуета с Тойгар с песента:Унут... Peace

# 725
  • Мнения: 12 719
Малко красавциии... Mr. Green Party Party Party

# 726
# 727
  • Мнения: 12 719



Сечкин § Керем -Коркут и Йиит клип... Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 12 719
И един уникален ЗейКерски клип... Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 12 719
Хайде да се местим в новата къщурка... Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=830458.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт