Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моля ви, препоръчайте ми крем за лице. Кожата ми е суха тук-таме, мазна на Т-зоната, имам лишеи по бузите от време на време (кожата ми се люспи).  newsm78

Незнам за тези кремове на Eucerin добре ли действат и колко струва такъв крем?

Предварително благодаря! Hug Hug Hug
Цитирай

Белгия/София

Така,както описваш,кожата ти е суха,а не толкова чувствителна.Не съм ползвала тези,за които питаш,но има безброй хубави кремове,пробвай някой овлажняващ или за суха и много суха кожа.
Цитирай

За суха и дехидратирана кожа ти препоръчвам на Виши-thermal fix 1.Лошото е,че няма слънцезащитен филтър.Струва 26.00 лева.На   Eucerin съм ползвала миналото лято един крем,но не му помня точното име.Имаше SPF-15,добре попиваше в кожата и не оставяше мазен филтър.Струваше 20-25 лева.
Цитирай

София

Моята кожа е подобна, на места я чувствам много суха, по носа ми се омазнява. Пробвала съм най-различни кремове от медицинската козметика, но най-добре ми повлия La Roche Posay Hydraphase. Струва 33 лв., но си заслужава, хидратира сухите места без да омазнява мазните.

Успех в избора!
Цитирай

Sofia, downtown

Аз също съм с мн. чувствителна кожа, но нямам омазняване на Т- зоната. Доволна съм от хидратиращ флуид на Yves Rocher за 24 часово действие, SPF 15. И внимание - много чувствителна кожа, която се люспи - дерматоложката ми предписа детският крем за лице Anthelios “S” SPF 40 на La roche - Posay. Знам, че е с мн. висок фактор, но попива веднага, ползвам го като дневен. И от този също съм доволна La Roche Posay Hydraphase, някой го спомена, да не слагам цитати.
Цитирай
Аз съм пробвала всичко. От супер хидратиращата маска на Avene дори нямаше полза. Сега съм с Bioderma, мажа се по два пъти и горе-долу съм доволна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.