Баба Марта наближава, АВГУСТовско бебе вече шава (5)

  • 35 572
  • 733
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 128
Здравейте момичета ! Не съм писала отдавна не съм ви и чела,но обещавам да наваксам,но при мен имаше много емоции тези дни и положителни и не толкова...
Първо не се задоволих с тези резултати при лекарката не ми вдъхна доверие и вечерта преди да летя отидох право в болницата.Веднага изследвания кръв урина и на момента резултатите показаха белтък и бели кръвни тела в урината и възпаление при кръвния.Оказа се възпаление на пикучния мехур и започнах антибиотик.Получавам дискомфорт и сърбеж в момента ... Явно гъбички...Утре ще записвам час в майчин дом да видим какво ще кажат както и ехограф понеже се притеснявам  Crossing Arms
Положителните емоции са това че се прибрах,имах имен ден,бях със семейството си и най-после казахме на нашите .Бяхме се събрали цялото семейство в баба ми и дядо ми.Родителите ми и брат ми изобщо не знаеха,че сме в Б-я.Дойдоха уж на гости и от стаята излязохме аз и мм.Голям шок им беше и много се зарадваха,а след обяда изкарах чувствено писмо майка се разчувства,а след което отвори ръчно изработена картичка ,на коятп пишеше "Честито,ще ставате баба и дядо" и баба ми отвори тяхната с надпис "...ще ставате прабаба и прадядо" и почнаха едни емоции Party Остава да шокираме и на мм семейството.Вече нямам търпение всички да знаят !
Дано след тези болести всичко мине добре,че гледам да не се притеснявам,но няма как докато не го видя мърдащо и здраво  Praynig
Ще дам отчет скоро след прегледа,а до тогава стискайте палци и се пазете !

# 211
  • Мнения: 185
Честита Баба Марта! Бъдете вие и близките ви хора много здрави, много  усмихнати и нека късмета да ви следва във всяко начинание! И нека това лято дари всички ни с най-прекрасните подаръци!   ylinfant

janin4eto_87, важното е, че сте добре, работата няма да избяга. Дано медикаментите да те облекчават и да не се тревожиш скоро за контракции Simple Smile Хубаво да си изкарате на спокойствие и разнообразие!  Hug
uBu, Биозин Мама ме пазеше и предната Б и сега и съм доволна. Simple Smile
Neat_W, в същото състояние бях с хремата и главоболието до миналата седмица Sad Постоянно третирах с тампонче с клеева тинктура в ноздрата. Изглеждаше ми безкрайно, но свърши... Надявам се да не те мъчи повече!  Hug
За хапването - това чудо от предната Б не го помня. Минава ми през главата мисълта за някакво хапване - докато не го получа не мога да мирна...  Shocked
QueenE, приятно глезене на село при баба! Simple Smile
itudzharova, кураж! Всичко ще е наред!  Hug
galiass, стискам палци да си вече по-добре  Hug
Yana Pencheva, да оздравява бързо каката. Много неприятно.. Sad
vioneta, и на мен ми се се случвало това с колана - мисля си, че няма повод за притеснение, но имай предвид, че коланът за бременни не е задължителен... Аз за сметка на това не го свалях през първата Б - от страх ли, от какво ли, а много ме дразнеше и го придърпвах непрестанно. Стискам палци!  Hug
AugustMama, честити нови придобивки! Радвай им се, докато мине забраната за пазаруване Grinning
Strawberry_with_chocolate, колко хубави емоции от гостуването! Браво! А за всички изследвания - стискам палци да се оправят нещата и всичко да бъде наред!  Hug

Добре дошли на новите попълнения! Колко е хубаво, че продължаваме да се увеличаваме Simple Smile

Аз да се оплача - чака ме тук една купчина дрехи за гладене и все я пренебрегвам, ама сега май ми е паднало да я захващам, докато домочадието спи по леглата!

Всичко най-хубаво ви желая и да изкарате прекрасни почивни дни!   bouquet

# 212
  • Мнения: 61
Благодаря много, че ме успокоихте момичета HugБях днес при доктора и бебчето е добре, може би от натиска ме е заболяла кистата и оттам е дискомфорта.Явно бебешоците са доста по-защитени отколкото си представяме  Joy И повече никакъв колан!

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Днес имаме годишнина от сватбата Heart Eyes Ще се прибираме в София и ще празнуваме:) да ви кажа, че се радвам, тъй като на вилата само ядене и приказки...не само, че се чувствам с 5 кг отгоре, ами ми се завърна и гаденето понякога Confused
В София си имам режим и е съвсем друго нещо:)
С контракциите нещата се подобряват - днес съм усетила само две, а даже намалих папаверина на сутрин и вечер Simple Smile Интересното обаче е, че преди 4-5 дни усетих бебчето ясно и отчетливо, а последните дни не съм го усещала ( т.е струва ми се понякога, но нищо категорично)Simple Smile
Все още ако не е липсата на цикъл и неразположенията, трудно бих повярвала, че съм бременна...Това е от мен, надявам се, че всички сте добре и че скоро ще се видим с някои от вас:)

# 214
  • Мнения: 31
Привет момичета!

Може да ми сложите синьо щъркелче - мъж ще да е Simple Smile

Да ви попитам, има ли някоя от вас записана на ЖК в Щерев? Аз съм там, но засега не съм никак очарована. Трябва едва ли не да им се моля за обслужване ... резултатите от БХС ми ги пратиха със закъснение от 3 седмици, никой не ми обясни кога и колко често трябва да ходя на ЖК, и т.н.

Хубав ден!

# 215
  • Мнения: 282
Добро утро Simple Smile

vioneta, колан слагам задължително,защото изроди по пътищата всякакви и незнаеш кой откъде ще изскочи. А колана спасява животи и в това сте убедени всички надявам се. Но, слагах преди само горната част. Тоест закопчавам колана без да съм на седалката. сядам, и после само горната част прехвърлям. Така корема ми не е натиснат, а в същото време при недай Боже инцидент, няма да изхвърча от колата.

Сега нали ми е забранено пътуването и аз се качвам два пъти в месеца в кола, да отида на преглед, та още не съм почнала да прилагам този номер, но като си гледам шкембето какво  е огромно,скоро май ще започна пак така да правя. Хубав почивен ден, момичета Simple Smile

# 216
  • Мнения: 656
Добро утро.   bouquet
Нана аз ходя на ЖК в Щерев и съм доволна ти при коя докторка си.
Момичета иска да ви попитам вие в коя седмица ще се записвате на втората ФМ?
Ох и аз взех да се притеснявам, че още не съм усетил а бебка,  а съм в 16 г.с +3 дни.

# 217
  • Мнения: 656
Добро утро.   bouquet
Нана аз ходя на ЖК в Щерев и съм доволна ти при коя докторка си.
Момичета иска да ви попитам вие в коя седмица ще се записвате на втората ФМ?
Ох и аз взех да се притеснявам, че още не съм усетил а бебка,  а съм в 16 г.с +3 дни.
Жанинче честита годишнина.

# 218
  • Мнения: 361
suzimi, на ЖК ми казаха, че чак началото на Април трябвало да ходя, а съм само 3 дни по-назад от твоята седмица. На мен ми се вижда късно, затова направо мисля да звъня тези дни и да ми дадат час, когато сметнат за удачно по техните сметки.

aissa80, и аз съм така с колана. Работя в съседен град и всеки ден ми се налага да шофирам по доста натоварен път - няма как да не сложа колан, но пък премятам само горната част. Все ще е по-добре отколкото да излетя през предното стъкло или да се ударя във волана.

Ох, за килограми не ми се говори, както не качвах и изведнъж за 3 седмици сложих кило от няма и нищо. Разбирам да съм си засилила апетита, а то... Явно некачването важи главно до края на третия месец, влезеш ли в четвъртия, няма мърдане - малко по малко се започва. Интересно ми е, обаче, колко от килограмите, които се качват са за бебето и прилежащите екстри /матка, сак, води, плацента, уголемени гърди на майката/ и колко се лепват директно по "облицовката"  newsm78 След раждането лесно се прави тази сметка, но дотогава.

# 219
  • Мнения: 162
Suzimi, аз в момента съм 17+1 и имам час за 31.03. (тогава ще съм 21+2)като смятахме с моята докторка кога е най-добре тя ми каза да бъде между 20.03 - 09.04. Аз исках да е по-към края, за да е максимално развито бебето.

Жанинче, честит семеен празник!

# 220
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен Simple SmileМоят термин е за 12-ти август и чакам момченце - докторът бе категоричен още от 13..14 седмица Simple Smile Сега съм в 17 седмица и почти не ми личи...нямам и килограми качени и мааалко се комплексирам като виждам кореми на приятелки в същия месец ама какво да се прави.. И бебчо не усещам още.. Simple Smile От миналата седмица започнахме с покупки...и списък направих с (уж) всичко необходимо...но налитам на не толкова необходимите неща колкото на сладки костюмчета. И понеже не знам какви размери ще станат за в началото купувам 62-ри, че да не взема нещо 50-ти и да не го облече никога. Вие какво мислите? Поздрави и много мартенски усмивки Simple Smile

# 221
  • Мнения: 162
Явно моята докторка ще излезне права, че ако е момче се вижда веднага, ако се търси много - момиче. А мен 30 мин ме побърка от търкане и обръщане на бебока и нищо не видя Simple Smile))

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 723
Яна дано сте по-добре с тази Пневмония Hug
Жанинче,Честита годишнина  bouquet
Ягодова аз мисля ФМ да ми направи Парушева Peace
Редче чудесно е че вече осезаемо усещаш бебоне...
ти си седмица пред мен-значи и аз почвам да чакам ритничета Peace
Майли и СКР welcome
Куинче много файска количка  newsm10
Бубинка Hug те мъжете понякога не мислят преди да се изкажат...
та ние прощаваме и така...........
полсе поне аз се възползвам и малкинко го изтормозвам  Mr. Green
АвгустМама честити нови придобивки.
Ягодка добре дошла в родината Hug
Прекрасни емоции със съобщаването на Голямата новина Hug
Бубси69 аз не гладя НИЩО Embarassed
С каката гладих 2 месеца,и сега най-много толкова.
ютията дори не я знам къде е прибрана..ще питам ММ Mr. Green
Вионета браво че няма нищо сериозно Hug

Ние сме "селянчета" и мама си ме глези Wink
Животът е хубав Sunglasses
Племенницата на ММ е със шарка от мин.седмица и с тях не се виждаме.
Сърдити са ,а им обяснихме че не е желателно АЗ да имам контакт с болни....
ММ обаче много сериозно ги отсвири и сега съм спокойна.
След обяд ще ходим в гората за кокичета,
ако намерим "поляна" с кокичета ще снимам и ще споделя Hug
Хубав и усмихнат ден.

# 223
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Janin4e,честита годишнина! HugВесело изкарване!
Nana Banana,честити сини гащи!  bouquet
skr,добре дошла!И аз нямам корем,неможе да се каже че съм бременна.Питат ме къде го нося бебето,а моя термин е 10 август.

# 224
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Janin4e Честита годишнина.
skr Добре дошла.
Колана понякога слагам , понякога не. Зависи ако нещо ми е тежко и некомфортно не го слагам, но ако се чувствам добре го слагам. 
Куинче много готина количка и честито на всички, които са попазарували  Heart Eyes Аз все още се сдържам, да видим какъв пол ще кажат на другия преглед.
А аз нали ви казах че вчера малкия беше с подуто и зачервено око- днес вече и другото е така , та днес отидох на доктор и  Shocked конюнктивит.  Сега едни капки и дано да отмине  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт