Професионални серии за коса - тема 76

  • 70 839
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Да,едно и също е.Аз си го взех от тук: http://angelcosmetics.bg/product/7893/wella-sp-luxe-oil-reconstr … na-kosa100ml.html .Купувала съм го и от Енцо преди време,но доста време го чаках,пък уж го имаше налично.Прави ми впечатление,че цените много варират в различни сайтове,не мога да разбера защо е така.Рибката пък го нямат изобщо  newsm78

# 61
  • Варна
  • Мнения: 610
Като сме тръгнали да уточняваме,за мен здрава косае младата коса.Нетретирана и не тормозена по никакъв начин.За неувредената коса съм съгласна,че зависи от грижите как ще изглежда.Затова винаги уточнявам,когато пиша за моята,че е в добро състояние.
 Начина на живот би трябвало да обхваща и грижа отвътре,ако има желание за това.

 Момичетата пишещи тук би трябвало да са наясно какво е увредена коса иначе нямаше да проявявават интерес към тази тема.Просто многото въпроси са по скоро как да намерят правилния начин да обгрижват косите си.
А повтарящите се въпроси са от тези,които не обичат да четат и да си правят труда да ползват търсачката.Да ме извинят,но наистина става досадно.

 

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 967
  Момичета, това ли е бохо спреят на Алтерна?
В чужди сайтове гледам и други видове, пак за къдрици,
затова се зачудих...

http://www.zlatnaribka.com/image/cache/data/-Alterna/Summer/alte … %20ow-500x500.jpg

# 63
# 64
  • Мнения: 219
Като щастлив ползвател на Алтерна тен от 10дена искам съвет или препоръка от по запознатите :  Много харесвам ефекта на Серум за гъстота на косата с молекула STEMOXYDINE® на L`Oreal professionnel, но искам да си взема подобен продукт на АЛтерна или на Шу Уемура.

предварително благодаря   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 304
Според мен е едно  и също, само че цената двойна разлика #Cussing out Simple Smile

# 66
  • Мнения: 265
Като щастлив ползвател на Алтерна тен от 10дена искам съвет или препоръка от по запознатите :  Много харесвам ефекта на Серум за гъстота на косата с молекула STEMOXYDINE® на L`Oreal professionnel, но искам да си взема подобен продукт на АЛтерна или на Шу Уемура.

предварително благодаря   bouquet
И защо искаш подобен продукт, като имаш работещ такъв, от който си доволна  Thinking.Алтерната се срамува да стои на рафта до Лореал-а ли  Laughing.


 балеринка  Hug, повтарящите се въпроси не са чак толкова дразнещи, все пак в началото информацията е много, нужно е време да се осмисли  Peace.

За мен е много по-логично, преди да се купи някоя серия (продукт) да се попита във форума, дали е подходяща за конкретния тип коса (придружено с едно по-обстойно описание каква е косата и какво се търси като резултат).
Доста често става обратното - първо покупката, следва разочарование и въпроса - Ами при мен защо не работи.
Като бях начинаеща питах в темата за Аргана на Наши и поне две момичета писаха,че няма да ми допадне ( ще ми дойдат слаби).Също и за Митик Ойл(ш. и маска).
Въпреки това реших да си ги взема - еми, слабички са ми  Laughing.

За мен темата е много полезна, но е нужно да се чете повечко и да се пита правилно  Peace.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Благодаря, Бисквитка!
Видях го в Арлен и ще го поръчам  от там.



И ако може още един въпрос.
Чудя се на Вела Енрич- четох старите теми, но не знам
кой вид да поръчам.За тънка или за плътна коса?
Моята е гъста и плътна, но търся уплътняване и обем без разхвърчаване.
Общо взето нещо подобно, но по-бюджетно на Денсифик / е, при него
го има разхвърчаването, но го оправям с арганово масло/

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 16:26 от dudhen

# 68
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте отново да попитам и тук

как избирате козметиката за косата си ?
имам изрусена ,суха изтощена ,къдрава коса .
Какъв продукт да взема

1. за боядисана увредена коса
2,. за подхранване
3. за къдрава коса ...
Извинявам се за глупавия въпрос
насочила съм се към козметиката на Керастази се чудя от кой да почна ...
благодаря

# 69
  • Мнения: X
*АДРЕНАЛИНКА*, описанията на продуктите са много относителни и обикновено "всичко в едно", само след пробване можеш да си сигурна кое и как. Щом описваш косата си по този начин, смятам че всичко, което си споменала би било подходящо. Вече зависи от продуктите кое колко "силно" и подходящо ще ти дойде на теб. Най-много са продуктите насочени към изтощените коси, защото логично притежателките им търсят най-много начини да подобрят състоянието им.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 154
Аз да попитам някой ползвал ли е дълбоко почистващият шампоан на Алтерна и по принцип колко често се ползва такъв тип шампоан? Благодаря предварително!

# 71
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
*АДРЕНАЛИНКА*, описанията на продуктите са много относителни и обикновено "всичко в едно", само след пробване можеш да си сигурна кое и как. Щом описваш косата си по този начин, смятам че всичко, което си споменала би било подходящо. Вече зависи от продуктите кое колко "силно" и подходящо ще ти дойде на теб. Най-много са продуктите насочени към изтощените коси, защото логично притежателките им търсят най-много начини да подобрят състоянието им.
благодаря много ,според теб кой шампоан ,маска и финиша на керастаз са подходящи

# 72
  • Мнения: 464
Оох, знам ли и аз кой финиш ми е любим. Взимам всеки път нови и нови, рядко повтарям. Не че не ми харесват, но никой не ми е станал любим. Последното взех L2 и реконструктура със зелен чай. От първия съм много доволна, много лъскава ми става косата. С втория още свиквам. Очаквах друг ефект. Леко ми пресушава и не бих казала, че създава някаква плътност, а бях останала с впечатлението, че доста уплътнява. Благодаря на момичетата, които ми съдействаха, затова как се ползват и как да ги съчетая с други продукти.
За косопад есента ползвах ампулата за сезонен косопад на Напура и съм доволна, но не съм и имала сериозен такъв.

# 73
  • Мнения: 2 836
Имате ли впечатления от този продукт ...http://www.zlatnaribka.com/lakme/kstyle--za-stilizirane/balsam-a … akme-rings-150-ml.
Искам да си поръчам крем за оформяне на къдрици.Можете ли да споделите за някой от който сте доволни...  bouquet

# 74
  • Мнения: 211
Имате ли впечатления от този продукт ...http://www.zlatnaribka.com/lakme/kstyle--za-stilizirane/balsam-a … akme-rings-150-ml.
Искам да си поръчам крем за оформяне на къдрици.Можете ли да споделите за някой от който сте доволни...  bouquet

Аз на Лакме съм доволна от този
http://www.zlatnaribka.com/lakme/kstyle--za-stilizirane/gel-za-o … url-action-150-ml
Като намачкаш хубаво не става на клечки и оформя много добре.

Общи условия

Активация на акаунт