Семейство и работа заедно?

  • 8 063
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Оф, оправданието му е толкова плоско, че няма накъде повече....
Истинската причина рано или късно ще излезе наяве.Ако той се прави на интересен и мълчи, като започнеш  и ти работа там, колегите ти "услужливо" ще те осведомят.

За новата ли? Това беше първото, което си помислих, ама викам да си мълча...  Mr. Green
Ами, какво друго да си помисли човек?!
Когато един мъж първо е мил, внимателен и иска да е с теб, а после се врътне на 180 градуса и вече започваш да му пречиш, работата е ясна.

# 76
  • Мнения: 780
Преди да родя с мъжа ми работехме на едно място, но в различни смени. Бяхме две двойки, които се бяхме разменили. В последствие, когато забременях минахме в една смяна и всичко беше много добре. Не беше дълго време, защото аз рано излязох болнични, но всичко беше наред. Не смятам, че има нещо лошо, дори напротив!

# 77
  • Мнения: 1 377
Оф, оправданието му е толкова плоско, че няма накъде повече....
Истинската причина рано или късно ще излезе наяве.Ако той се прави на интересен и мълчи, като започнеш  и ти работа там, колегите ти "услужливо" ще те осведомят.

За новата ли? Това беше първото, което си помислих, ама викам да си мълча...  Mr. Green
Ами, какво друго да си помисли човек?!
Когато един мъж първо е мил, внимателен и иска да е с теб, а после се врътне на 180 градуса и вече започваш да му пречиш, работата е ясна.



Недейте вкарва момичето във филми. Аз друго си мисля. dideto9301 ти каза че нещата са се променили след обучението (само не можах да разбера той ли те е обучавал или някой друг). Да не би да си се представила зле на това обучение и затова да не иска да работите заедно. В смисъл да смята, че няма да можеш да се справяш с работата и да не може да ти го каже това, за да не те обиди?

Защото когато двама души работят на едно място, все пак може да имат различни гледни точки как да се свърши нещо. И ако той мисли, че това ще се случи с вас и ще се карате постоянно, може да иска да го избегне..

# 78
  • Мнения: 8 760
Няма категоричен отговор За и Против - всичко зависи от естеството на работата, от хората и т.н.
За себе си - не бих могла да работя на едно място с половинката си или по-скоро не желая. Аз съм силен индивидуалист и държа да имам изцяло мои си неща  Peace Всъщност вкъщи рядко обсъждам служебни въпроси - само, ако са действително сложни ситуации или съм прекалено "под пара". За тези теми си имам колеги, а с милото имаме по-приятни неща за правене  Peace

Иначе имам колеги, които са двойки, но дългогодишни. За външен човек по нищо не личи, че има нещо между тях, но и те работят в различни департаменти.

Натискане/прегръдки/целувки по коридори не съм виждала, но със сигурност не биха ми направили добро впечатление

# 79
  • Мнения: 508
Освен нова тръпка/връзка евентуално, има и друга вероятност - да е от типа мъже, които не знаят никога какво искат и... накъдето ги духа вятъра. Ако имаш такива съмнения, че е от този тип - не залагам голямо бъдеще на връзката ви и можеш да се замислиш  дали реално и в други ситуации би се държал така. Хората се събират и обикновено се подкрепят. За твое добро е да го познаваш и с лошите му страни и вече да прецениш трезво дали искаш такъв човек. Успех при всички случаи!

# 80
  • Мнения: 46 403
...каза че нещата са се променили след обучението (само не можах да разбера той ли те е обучавал или някой друг). Да не би да си се представила зле на това обучение и затова да не иска да работите заедно. В смисъл да смята, че няма да можеш да се справяш с работата и да не може да ти го каже това, за да не те обиди?...

Той е отишъл там и е започнал обучение, него са обучавали, не нея.
Когато се е събрал с екипа е настъпила промяната и е казал, че не я иска при тях.
Аз също смятам, че причината е жена от този екип. Чак толкова коренна промяна в плановете му не виждам от какво друго ще дойде.

# 81
  • Мнения: 1 368
Дали има жена или не само може да се гадае.....Но пък ако сте и в къщи заедно и на работата в един екип и после в леглото заедно т.е. 24часа и той е доминантен тип-пффффф,на мен лично би ми било прекалено. Whistling
Ако обаче компанията в която работите е много голяма с много хора и сте в различни отдели и т.н. и на практика нямате обща работа е по-приемливо.Защо трябва да сте пък толкова и навсякъде навряни един в друг...На практика никога нямате лично време и пространство без другия. ooooh!
Той ти е казал ясно,че не те иска при него.Ами още по-добре.И не го приемай толкова лично.Какво има сега да ровиш,ама защо, ама как и се натискаш.Може да го притесняваш с присъствието си по някакъв начин.Така ще се чувства по-свободен да се изявява и да няма някой с който да се съобразява по някакъв начин..Просто с едни хора си на работа,после си хващаш шапката и отиваш в къщи с други хора,където имаш лични отношения и не си говорите за работата.
И за мен е по-добре хората ,с които си на работа  да не присъстват също и в личния ти живот. Naughty

# 82
  • Мнения: 4 418
И за мен е по-добре хората, с които си на работа да не присъстват също и в личния ти живот.

Разделяй и владей!

# 83
  • Мнения: 315
Използвам темата за да попитам нещо тези от вас които имат семеен бизнес и работят със съпруга си.
Вие момичета заплата ли получавате? И въобще как е редно да се постъпва в такива случаи?
Аз раборя със съпруга си в семейна фирма, заплата не получавам и нямам достъп до пари. Всеки път когато имам нужда от нещо се налага да си поискам и да се обяснявам защо ми са (понякога и пред колеги), което е изключително унизително за мен. Не знам как е редно да се постъпи.

Това е възмутително. Не губи време, а постави ребром въпроса.

# 84
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Винаги сме работили с мм заедно .Понякога имаме различни проекти ,но винаги ги обсъждаме и си помагаме . Не мога да си представя да работя без него .
Това крепи семейството ми ,сплотява ни и ни прави по силни .
За мен е основното за щастливо семейство
Парите са общи и общо харчим ,никога не ме е ограничавал както и аз него ,Знам как се изкарват парите и до къде мога да харча

Общи условия

Активация на акаунт