Непотребни мебели?!

  • 2 279
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 802
Надявам се да пускам темата в подходящия раздел. От няколко месеца търся фирма или хора, които изкупуват непотребни мебели, но така и не открих. Става дума за голяма детска секция с гардероб, бюро, ракла, рафтчета и тн, която няма как да продадем по отделно, тъй като модулите са свързани. Имаше желаещи хора да купят само едната част, но няма как да ги разделим. До месец чакаме да ни доставят новите мебели, като се надявах междувременно да намерим решение за въпросната секция. Затова се принудих да пусна тема с питане и молба, ако някой знае къде изкупуват стари ( имам предвид непотребни) мебели да ме упъти. Чувала съм, че има мебелни заводи или оказиони, които изкупуват. Ще се радвам някой да помогне, че наистина не знам какво ще я правим секцията, когато докарат поръчката.  ooooh!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 781
Аз моите ги подарих, много бързо дойдоха и си ги разглобиха  и пренесоха. Друг е въпроса ако искаш да ги продадеш.

# 2
  • Мнения: 4 335
Има оказиони (поне тук във Варна,не знам ти от къде си)където ги оставяш и след ,като ги продадат ти ги плащат,а за тях процент,но не се знае колко време ще чакаш.А може да ги пуснеш в продавалника (olx),ако са на разумна цена ще успееш да ги продадеш,но като гледам някой искат за си вземат цената за която са ги купили,което е безумие...

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Моите ги продадох за ден. Зависи каква цена си им обявила.

Общи условия

Активация на акаунт