Веганизъм, суровоядство и спорт

  • 73 034
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 004
Ау, най-много обичам праскови на плажа да хапвам  Heart Eyes
А магданоза го ям всеки ден, много ми е вкусен, а преди така не го обичах. И в смути също го слагам  Peace

# 151
  • Мнения: 257
Прекрасни идеи, момичета:)
Радост за окото и душата...Аз днес мислех да забъркам някакво смути с пъпеш, но накрая си го хапнах така.
По-вкусно ми е да хапвам плодовете цели.
Нямам търпение да дойде сезона на голямото разнообразие от плодове и да ги похапвам по всички възможни начини.Simple Smile)))

# 152
  • Мнения: 8 163
Дилянка, правила ли си йога на плажа по изгрев?

# 153
  • Мнения: 1 004
Не, запалих се по йогата, като се върнахме от морето миналата година, но тази (след месец отивам) ще правя задължително. Нямам търпение вече йога и плуване в морето- любимото ми  Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 8 163
Не, запалих се по йогата, като се върнахме от морето миналата година, но тази (след месец отивам) ще правя задължително. Нямам търпение вече йога и плуване в морето- любимото ми  Heart Eyes
Ще чакам с нетърпение разкази и снимки  Hug

# 155
  • Мнения: 2 545
Днес си купих конопен протеин. Много приятен ми се видя като аромат.
Пробвах го в ягодово-бананово смути  Grinning.

# 156
  • Мнения: 8 163
Днес си купих конопен протеин. Много приятен ми се видя като аромат.
Пробвах го в ягодово-бананово смути  Grinning.
Ммммм, звучи страхотно!

***

Вчера надвечер правих тази тренировка, като използвах единствените гирички, които имах удома (6 паундови):



След тренировката ядох салата:


За вечеря - също салата, но бобова:

# 157
  • UK
  • Мнения: 600
Ух, отново страхотни снимки от Фея. Значи на Агенката й казахме с Дилянка, че мечтаем да ни снима!, а и на теб сме казвали вече, че мечтаем да ни гостиш!

Днес за добро утро йога! И после закуска чиа пудинг с банан, фъстъчено масло и натрошени какаови зърна!

Дилянка, наистина ще се размажеш от кеф с йога и плуване! Ще чакаме снимки и от теб. Аз йога по изгрев нямаше шанс да успея да направя тази година с двете човечета - просто много ранобудни! Но пък успях да се насладя на залеза и даже да го запечатам.
Фея, заповядай фотоси, знам че обичаш.
Скрит текст:













# 158
  • Мнения: 8 163
Ах, Дрийми, размечтах се!  Hug Чудно, чудно! Благодаря!

# 159
  • Мнения: 2 545
MissDreamy, уникално хубави снимки! Peace
Фонът си го бива, но твоята изящна фигурка мноооооооого разсейва Wink.
Страхотна си! Винаги съм мислела, че изгревът е по-красив, но вече не съм толкова сигурна.

# 160
  • Мнения: 1 732
Аделинда, и аз подозирам хомонален дисбаланс /закъснява ми този месец/. Ще се поровя за повече инфо. Явно бъркам нещо. Благодаря   Peace
Дрийми, дано да си права, да се изчистя и да се свърши  Hug

Соята, кервиза имат женски хормони, нахута, дафинивия лист мъжки... Нещо по-често да си яла. Принципно трябва тестостерона да ти е висок. Пусни си едни хормонални изседвания.
Извинявам се, че по никое време се включвам в тази хубава тема. Hug  Днес случайно попаднах на нея. Провокира ме този цитат.
Моля, който знае повече за тестостерона и изобщо хормоните, да сподели. Понеже си отглеждам момче, а той редовно се храни с леща, соя и бобови, да имам ли опасения за претоварване с фитоестрогени, имитиращи женските хормони? Сега видях тук, че нахута имал мъжки, което много ме зарадва. Но пък ми се вижда странно, защото навсякъде съм срещала, че е също като останалите бобови:напр., лещата и соята. А ние ядем много хумус.

# 161
  • Мнения: 8 163
Смайл, нали синът ти не яде само това? Разнообразявай и всичко ще е наред. Важен е крайният баланс.

# 162
# 163
  • Мнения: 2 545
Различните не се приемат обикновено само от хора с някакви комплекси за малоценност. Този, който има самочувствие с реални основи, обикновено не усеща необходимост да мачка различните.

Не можем да знаем със сигурност как точно стоят нещата с организацията на тази експедиция, но е жалко, че един човек, макар и по-различен (всъщност с какво толкова начинът на хранене прави хората по-различни), не е получил шанс да се докаже.

Лично мен ме шокира не толкова статията, колкото коментарите под нея.
Явно комплексарщината има добра почва у нас. Доколкото схванах, месоядството у нас се счита за мъжкарство, а веганството - за "женчовщина".  Народопсихология, какво да се прави. Ама май "простотия" е по-точната дума Thinking.

# 164
  • Мнения: X
Аз не разбирам какво толкова им пречи... Ми всеки да яде каквото си иска. Кой какъв е че да съди и критикува другите? Това по-прав ли го прави? По-умен? Човека отсреща променя ли по някакъв начин мнението си? Не! Пълна загуба на време! От известно време ми писна темата за храната и това кой какво ядял следователно какъв бил. Въобще не ми пука и нямам намерение да влагам мисли и емоции в нещо толкова относително. На някои хора животът им се свежда само до мисли за храна.

Общи условия

Активация на акаунт