За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 96 178
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 282
Може би вече станаха толкова комерсиални, че по-скоро се отличаваш, когато нямаш, отколкото когато имаш. По темата- някой опитвал ли се е да си премахне татуировка с лазер? newsm78

# 46
  • Мнения: 260
Момичета, искам да преправя татуировка и за това ви моля да ми препоръчате студио /може и на лични/

# 47
  • Мнения: 186
Аз искам да се оплача!! Тръгнах да си търся модел за татуировка един ден и споделям с мъжът ми какво разглеждам.. за мое голямо разочарование той си хареса,а аз увиснах.
 Twisted Evil Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 772
Аз пък съм си харесала.Нз обаче колко броя пеперуди да са ,колко големи да са, да не стане претрупано,или да не станат прекалено малки или пък прекалено големи  ooooh!?!Сега ще вви покажа какво съм харесала,естествено няма да са така разположени и толкова много-може би ще са 6-7 нз.
http://prikachi.com/images.php?images/828/7975828S.jpg
И няма да са цветни,нито преливащи се,а само очертани с черно.Офф нз какво ще стане...

# 49
  • Мнения: 186
Мисля,че е хубаво да има цвят. Все пак пеперудки само в черно някак няма да ми седи,ама ти си решаваш. Иначе са готини,но ако са в лилаво-синя гама,а не само черни,ще е много хубаво

# 50
  • Мнения: 437
Ето го и моите пеперудки-темерутки.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 772
Много са ти хубави!Синьо-зелени ли са?
Аз моите все пак ще ги направя само с черно очертани(по ми е стилно някак)...ако татуистът ми не навие да са цветни,но едва ли ще поддам!Някак не мога да си ги представя на моята светла кожа шарени пеперуди   ConfusedА и цвят винаги може да се сложи..Ще се похваля да ги направя  Wink

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 15:27 от plams12

# 52
  • Мнения: 437
По-скоро са сини, светлината е кофти на снимката.
Именно, ако си със светла кожа ще ти седи цветно супер. Моят татуист много се кефи като ми прави цвени татуси, последния път ми хванал ръката и показва на колегата си "Гледай каква кожа, само за татуиране!"  Laughing
Иначе съм за черно и бяло, но да не са само очертания, а реалистични рисунките.


Много са ти хубави!Синьо-зелени ли са?
Аз моите все пак ще ги направя само с черно очертани(по ми е стилно някак)...ако татуистът ми не навие да са цветни,но едва ли ще поддам!Някак не мога да си ги представя на моята светла кожа шарени пеперуди   ConfusedА и цвят винаги може да се сложи..Ще се похваля да ги направя  Wink

# 53
  • Мнения: 354
Agressiva много са ти хубави пеперудките  Wink

# 54
  • Мнения: 772
А аз още чакам моят татуист да ми звънне да ходя да ме татуира...Кога ще стане... почвам вече да се отчайвам?!

# 55
  • Мнения: 957
Сега април можеш да отидеш на тату феста.. и ако продължава да не се обажда, да намериш друг   Simple Smile

# 56
  • Мнения: 186

за съжаление имам само тази с хубава снимка останалите три не се виждат хубаво на снимките които имам

# 57
# 58
  • Мнения: 437
Момичета, още съм в шок... Всичко това го каза един и същи човек...

- Искам да знам къде са тези татуси, колко са и защо си ги направила.
- Не че не харесвам, ама май си попрекалила.
- пффффф, баси, това вече е хард...
- да не си някоя берлинска хипарка?!?!
- За мен не е нормално и разумно момиче като теб да си прави такива извратении по ръцете.
- Дори не мога да дефинирам какви неща си мислиш, за са си татуираш нещо такова.
- а твое добро е на първо място, после са моите предпочитания.

# 59
  • Мнения: 609
Хаха,поредният "разбирач",предполагам?  Mr. Green Готини хора,бе,с кеф да...им отговориш,на "смислените" словоизлияния.

Общи условия

Активация на акаунт