Баба Марта бързала, на ЮНЧЕТАТА мартенички вързала - 10

  • 36 619
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Благодаря момичета.
Gwen е обяснила добре.
Моята не е мега голяма, че да е сериозно, но няма да ми е лесно да се оттърва от шкембата.
И евентуално може да се задълбочи при 2ро и 3то раждане и да не е само естетически проблем.
Между другото можете сравнително лесно да си проверите коремчетата.
Ляга се по гръб и леко се надигаш като за коремна преса. Пипате покрай пъпа и нагоре. Ако ви потъват пръстите значи имате.

# 16
  • Мнения: 32
Здравейте, досега не съм писала, но следях темата от време на време. Имам бебе - момченце на осем месеца. По темата за диастазата мисля, че и аз имам такова чудо. Ходих на възстановителна гимнастика след раждането, но без особен резултат. Мога да вкарам два пръста и половина между мускулите. Принципно съм доста слаба, дори сега съм килограм по-малко в сравнение с преди раждането, но корема ми си е леко изтумбен и имам хлътнатина около пъпа. Аз мисля да правя още упражнения и се надявам това да помогне, че не ми се мислят други варианти. При мен предполагам, че е заради огромния корем, който имах накрая. Четох, че може да се получи от самите напъни по време на раждането.. А кожата още не се е стегнала съвсем и пъпа стърчи, не знам дали ще се прибере. Въпреки всичко не е чак такава драма, с дрехи не личи особено, но все пак..

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 22:54 от Bavaria

# 17
  • Мнения: 2 475
Благодаря момичета за поздравите  bouquet
Тайра страхотна тема, благодаря  bouquet

# 18
  • Мнения: 164
Аз качих през бременността 13 кг,родих 18 дни преди термина.След раждането ги свалих ,след това ги качих наново плюс 7 отгоре  #Cussing out

# 19
# 20
  • Мнения: 17
Здравейте мамчета, чета ви доста редовно.
Аз родих момченце май месец но термина ми бе юни.
Относно килограмите качих доста 45кг и не мога да се възтановя.
Малкия е доса активно дете и по цял ден сме в движение но уви килата не мърдат #Cussing out

# 21
  • Мнения: 2 475
Честита Баба Марта, да сте жив и здрави, румени, засмени!

# 22
  • Мнения: 1 067
Запис!Благодаря Тайра!
Килата свалих отдавна,бяха 18 кг.Коремчето също ми се събра.

# 23
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Честита Баба Марта!
Бели и червени, здрави и засмени!


# 24
  • София
  • Мнения: 16 688
Честита Баба Марта на всички!
Мирче, сега направих проба за тази диастаза, че моя корем под пъпа е в ужасен вид. Над пъпа и отстрани не ми потъва пръста, ама под пъпа потъва newsm78 newsm78 сигурно и аз имам такова чудо ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 273
Аз качих през бременността 13 кг,родих 18 дни преди термина.След раждането ги свалих ,след това ги качих наново плюс 7 отгоре  #Cussing out
Това все едно аз съм го писала...  Laughing Разликата е, че родих 3 дни преди термин, а по време на кърменето качих плюс 5 отгоре.  Peace
Честита Баба Марта на всички!

# 26
  • Мнения: 144
ivankaka сигурно имаш, но най- добре да те види лекар или някой, който разбира.
Тя може да се премери на дължина, широчина и дълбочина. Казват, че с близнаците по- често става.
Bavaria вчера се консултирах с една мацка, която се занимава с такива неща и тя каза, че ежедневната поза има също такова значение каквото и упражненията.

# 27
  • София
  • Мнения: 16 688
ivankaka сигурно имаш, но най- добре да те види лекар или някой, който разбира.
Тя може да се премери на дължина, широчина и дълбочина. Казват, че с близнаците по- често става.
 
на какъв лекар се ходи за такива неща newsm78
и какво ако имам, нещо може ли да се промени и как newsm78
упражненията са ясни, тях си ги правя и по принцип.

# 28
  • София
  • Мнения: 189


Здравейте, отново прекрасна тема, благодаря!
отдавна не съм писала, но редовно ви чета. Темата за килограмите ми е ... Качих през бременността 3 кг, излязох от родилното с 6 по-малко и сега по време на кърменето не стига че си върнах кг ами и съм 5 отгоре  #2gunfire Като спра с кърменето ще има сериозна диета  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 519
Два дни не съм отваряла форума и видпх в старата тема само 3 коментара си тъкмо се ззарадвах колко малко имам за наваксване и хоп нова тема имало  Grinning Grinning Grinning

Честита Баба Марта да сте румени и засмени Simple Smile Честит имен ден на празнуващите днес   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт