Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Привет и от мен. Да споделя каква реклама на хапченца за сваляне на килца видях - зелен чай на таблетки на АдиФарм. За зеленият чай като цяло знам, че е за прочистване на организма, а ако е чай "Сание"-за отслабване. Ама зелен чай на таблетки и то за отслабване  newsm78. Някой ако е пробвал....бих била благодарна да сподели.  Wink
Цитирай

Не съм го пробвала,но пия нормален зелен чай по---няма да казвам колко литра на ден. LaughingПия го,защото ми харесва,но чак пък да съм отслабнала.Иначе е много полезен,имам някои книжки по въпроса.
Цитирай

София

Гари на листа ли си го купуваш? Защото и аз пия само зелен чай, но по една рецепта пусни още някой начин за приготвяне.
Цитирай
Аз съм пробвала, поне установих, че няма върху мен никакви вредни въздействия (поне осезаеми)... Вярно, че свалих някое и друго кг, но не знам дали таблетите са помогнали, или защото гледам да се храня по - внимателно. Иначе доста писаха за него, а в аптеката тогава ми казаха, че и доста се купува. Без да кажат дали е заради писаното или защото има ефект. Не е много скъпо и няма да навреди, без никакви странични ефекти е.
Цитирай

Толбухин

Мисля че същата работа върши като чая
Цитирай

София

.........., без никакви странични ефекти е.

Това значи ли, че не се седи по цял ден в WC - то  newsm78 newsm78 newsm78?
Цитирай

И аз го пиех лятото, но съвсем за кратко, защото разбрах че съм бременна.Та не успях да видя има ли ефект, но се чувствах добре Peace
Цитирай

Русе

Не съм го пробвала,но пия нормален зелен чай по---няма да казвам колко литра на ден. LaughingПия го,защото ми харесва,но чак пък да съм отслабнала.Иначе е много полезен,имам някои книжки по въпроса.
Гари, а този зелен чай може ли да се пие по време на кърмене newsm78
« Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 19:40 от violet »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.