Гадене

  • 2 220
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 509
Някой знае ли от какво понякога ми се гади и корема ми става,  като "измит"  въпреки, че съм се наяла, понякога усещам и тежест,  имам болки ниско долу и в кръста сутрин.  Изключвам бременност

# 1
  • Мнения: 344
Къде точно имаш болки за момента ми звучи като черва или бъбреци, но трябва да поясниш къде точно са ти болките ? Къде усещаш тежестта и гаденето какво се едно са ти бръкнали в гърлото или друг тип?

# 2
  • Мнения: 509
То болките са долу в яйчниците,  като че ли,  а за стомаха не е точно болка,  а е неприятно тъпо усещане, гадене е да все едно са ми бъркали в корема

# 3
  • Мнения: 344
За ралзиката между болка в яйчници и черва не мога да кажа аз , но за стомаха ... Усещанията ти ми приличат много на стомашен проблем. Ако усещаш тъпото чувство в слънчевия сплит някъде тогава вероятно е стомах или евентуално тънки черва... Гадене може да се появи при стомашен проблем или ако не си яла дълго време. Може да имаш лека форма на гастрит или нещо такова но не е нищо особено според мен. Аз съм болен от колит и гастрит и знам чувствата много добре. При гастрит болката в стомаха се появява като леко тъпо и "задушливо" чувство (малко наподобяващо като това когато правим много коремни преси и се изморим) и гаденете е се едно имам нещо много надълбоко в гърлото и ми се повдига.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 754
За стомаха - направете консултация с гастроентеролог.

Общи условия

Активация на акаунт