Какво правите като мъжа ви заспи пред телевизора?

  • 6 833
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 616
Още като ги видя, че придремва го местя с целувки в леглото, защото а съм пропуснала момента, а после 1 час се кандърдисваме да се премести!

# 61
  • Мнения: 5 317
В спалнята имаме телевизор.Нищо не правя,оставям го да си спи.

# 62
  • Мнения: 1 951
Едно време много му се сърдех, сега спокойно си седя на компа. Понякога го будя, понякога като "експрес" идва в спалнята към 2-3-5 #Crazy

и при нас е така, но понякога и аz прилягам при него в хола  Embarassed

# 63
  • Мнения: 5 299
В спалнята имаме телевизор.Нищо не правя,оставям го да си спи.
И при нас е така Mr. Green

# 64
  • Мнения: 115
Ръчкам го яко,че той няма събуждане,може да проведем и разговори после изобщо не помни,и той машинално се премества.На сутринта понякога се чуди кво прави там!Шматка! newsm62

# 65
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Сядам пред компютъра

# 66
  • Мнения: 1 202
Оставям го да си спи докато и аз си легна едва тогава го карам да стане.

# 67
  • Мнения: 7 914
Сега като се замисля  newsm12 не се е случвало напоследък newsm10, обаче  в началото като заживяхме заедно и си гледкахме телевизия, само като го видя че си затваря очите и се   smile3518 -=  като иска да нанка да ходи в спалнята! И ето че май добре се е научил newsm08 !

# 68
  • Мнения: 1 393
Случва се постоянно и го изпращам с танцова стъпка към спалнята  Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 1 320
Ние нямаме такъв проблем! Той все ми вика "аз тая вечер ще остана да спа на дивана" , ама след 5 мин. пристига на спалнята. Предполагам, че го прави нарочно, за да оправя леглото и той да дойде на готово!!! Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 255
 hahaha hahaha от доста време няма тази възможност, тъй като сега има ТВ само в стаята на големия син и в кухнята-трапезария  Joy а на дървен стол, надали ще успее да задреме  Wink

# 71
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
"Сърфирам" на воля. Като ми писне го сръчквам да се местим в спалнята.

# 72
  • Мнения: 77
Моят е от държеливите - нощна птица май му викат на това. Той има проблем да ме задържи будна вечер, а аз да го събудя сутрин #Crazy

# 73
По принцип не ми се е случвало,но ако ми се случи бих го целунала ,за да се събуди..ако и това не стане..ще му издърпам леко ухото Party

# 74
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Ако е на фотьойла - нищо, сам ще се събуди. Ако е на дивана - кауза пердута, само го завивам и изключвам телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт