Новите ни козметични похождения 66

  • 90 542
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • София
  • Мнения: 10 302
Адри, сподели има ли ефект от Pore Minimiser-a  Hug

# 647
  • София
  • Мнения: 1 573
Тези дни ще го пробвам и ще пиша. Като цяло съм доста предубедена към подобни продукти, но може пък и да се изненадам

# 648
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Адри, ще ми е много приятно да прочета ревюта на новите ти продукти, и особено на Лип максимайзера Flutter отдавна го заглеждам...

# 649
  • София
  • Мнения: 3 795
Адри, ще ми е много приятно да прочета ревюта на новите ти продукти, и особено на Лип максимайзера Flutter отдавна го заглеждам...
От този максимайзър никаква полза не видях, освен че още повече ми се напукват устните.

# 650
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти, Циндил - Пиндил за мнението  bouquet Напоследък се старая да не правя необмислени покупки и затова ми е ценно всяко мнение/ още повече, че повечето набелязани неща няма как да ги пробвам Confused

# 651
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На мен lip maximizer-a ми хареса, но само като глезотия и красота за несесера/тоалетката.

Не прави нищо особено с устните, камо ли да ги уголемява оптически или да задържа друг продукт над себе си.

Бисквитка, според мен спокойно можеш да се лишиш от него  Laughing

И да споделя, че определено не съм очарована от така популярните във форума балсами за устни EOS - освен ужасно сладурската опаковка не правят нищо за устните ми - ни-щи-чко. Не съм очаквала чак такова разочарование. А моите устни не са и проблемни, нито сухи.

# 652
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз при наличните ми около десетина балсама в момента ползвам само този на Panthenol и какаовия стик на Palmer's. Само те вършат обещаното за устните ми.

# 653
  • София
  • Мнения: 3 795
Моето мнение за  ЕОС-а е същото. Доста посредствено балсамче в сладурска форма. Забелязала съм, че при мен балсамите имат положителен ефект в началото, после като че ли свиквам с текстурата и спират да действат. Но на мен напуканите устни са ми голям проблем.

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Подкрепям Лу за EOS. Много добра база за под червилото и хубав вкус , хидратацията е съвсем лека, а взех силно хидратиращата формула.

# 655
  • Мнения: 31 128
За моите устни ЕОС е чудесен балсам.
Не харесвам обаче Липмаксимайзъра на Диор.

# 656
  • Мнения: 2 214
Нещо което си заслужава да покажеш

# 657
  • София
  • Мнения: 2 374
Лу, подкрепям те за всяка дума за ЕОС-а  Laughing Само чакам да свърши, което ще е скоро, и да си взема стика на Нукс  Heart Eyes

# 658
  • София
  • Мнения: 1 500
- Aromatics in White - Clinique -



- Artdeco - High precision liquid liner -



- MAC - Toledo Azalea Blossom Blush Ombre -



- MAC - lip pencil - Edge to edge -



 - MAC - prep and prime lip base levres -



- Chanel - rouge coco 402 Adrienne -



- Naisinc Victoria beckham -

# 659
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
...

- Chanel - rouge coco 402 Adrienne -



...

Честито  Blush За мен това червило е истинска революция  Blush



Моето мнение за  ЕОС-а е същото. Доста посредствено балсамче в сладурска форма. Забелязала съм, че при мен балсамите имат положителен ефект в началото, после като че ли свиквам с текстурата и спират да действат. Но на мен напуканите устни са ми голям проблем.

Ако причината не е външна - възможно е да става въпрос на дефицити на витамини от гр.Б (особено Б6 и Б3), също и вит.С и вит.Е. Ако ти се занимава - вземи си хубави и пробвай как ще ти се отразят Simple Smile Можеш да включиш и цинк  Peace

А ако приемаш биотин, нуждите от витамин Б6 са още по-големи от обичайното  Peace

Общи условия

Активация на акаунт