Къде да отседнем в Трявна? - тема 2

  • 147 982
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте. Доста се колебаем сега за новогодишните оферти между хотел Калина Палас и Бела. С две деца сме. И за двата хотела има както положителни, така и доста негативни мнения. Разликата в кувертите не е много голяма, но все пак искаме да си изкараме празнично. Благодаря за мненията!
На хотел Калина Палас ресторанта е просторен с гледка към града! Бела е малък хотел според мен! Аз лично предпочитам простора

# 796
  • Варна
  • Мнения: 6
Здравейте. Доста се колебаем сега за новогодишните оферти между хотел Калина Палас и Бела. С две деца сме. И за двата хотела има както положителни, така и доста негативни мнения. Разликата в кувертите не е много голяма, но все пак искаме да си изкараме празнично. Благодаря за мненията!
На хотел Калина Палас ресторанта е просторен с гледка към града! Бела е малък хотел според мен! Аз лично предпочитам простора

А иначе условията в двата хотела? Почти бях резервирала Калина Палас и ми казаха, че е обявен в несъстоятелност...

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 07:33 от Anastasia Orzea

# 797
  • София
  • Мнения: 68
Здравейте. Доста се колебаем сега за новогодишните оферти между хотел Калина Палас и Бела. С две деца сме. И за двата хотела има както положителни, така и доста негативни мнения. Разликата в кувертите не е много голяма, но все пак искаме да си изкараме празнично. Благодаря за мненията!
На хотел Калина Палас ресторанта е просторен с гледка към града! Бела е малък хотел според мен! Аз лично предпочитам простора

Напълно съм съгласна!

# 798
  • Варна
  • Мнения: 448
И аз съм за Калина палас , но винаги сме били там през лятото , за празниците незнам как е .
Ами колкото и да останем никога не ми се тръгва , незнам защо Simple Smile
Въпреки че дълго го отбягвах заради негативни мнения , но когато се реших останах много доволна .
Хареса ми и стаята ни и обслужването , камериерката ни беше най-милия човек когото съм срещала , закуската също беше хубава и богата , макар че и това четох че не струва .
Но пък може би ние сме си такива хора , някой просто имат по-големи изисквания Simple Smile
Че кога са го обявили в несъстоятелност , сега ще погледна в сайта им Sad

# 799
  • Варна
  • Мнения: 448
Никъде не намерих такава информация за Калина .

# 800
  • Варна
  • Мнения: 6
Благодаря за мненията ви. Спрях ме се на Калина Палас, дано не сме сгрешили.

# 801
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Благодаря за мненията ви. Спрях ме се на Калина Палас, дано не сме сгрешили.
За много години! Дано сте останали доволни от избора Simple Smile

# 802
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Препоръчайте ми за една кратка екскурзия с една нощувка къде да отседнем?Хотел Извора или хотел Зограф.Обмислям екскурзията да е с влак. В момента вървят оферти за тези два хотела в колективните сайтове със закуска или закуска и вечеря.Това означава, че ще хапваме в ресторанта на хотела.Кой от двата хотела препоръчвате като обстановка, отопление, вкусна храна?

# 803
  • Мнения: 4 808
Препоръчайте ми за една кратка екскурзия с една нощувка къде да отседнем?Хотел Извора или хотел Зограф.Обмислям да е с влак. В момента вървят оферти за тези два хотела в колективните сайтове със закуска или закуска и вечеря.Това означава, че ще хапваме в ресторанта на хотела.Кой от двата хотела препоръчвате като обстановка, отопление, вкусна храна?
Наши приятели отсядат всяка година, че и по два пъти в "Извора" и са много доволни. Напоследък ходят и с внучката си. Аз бях чела някои отрицателни мнения за него и затова се спрях на "Хармония" - не е лош, но е доста далеч от центъра. А "Извора" си е на пъпа на града, на много хубаво място. За "Зограф" не се сещам и не съм чувала отзиви.

# 804
  • Мнения: 6 580
"Зограф" е до извитото мостче. Нямам впечатления от хотела, но сме обядвали в ресторанта, добре беше. Peace

# 805
  • София
  • Мнения: 39 673
Моля пуснете нова тема.

# 806
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Моля пуснете нова тема.
Утре ще имам повече време и ще го направя.Благодаря за отзивите! Simple Smile

# 807
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Заповядайте към новата тема  - http://www.bg-mamma.com/?topic=1018236.msg36254385#msg36254385

Общи условия

Активация на акаунт