Отговори
# 735
  • Мнения: 2 340
Мел, не мога да ти давам каквито и да било съвети, просто помислете, преспете и го обсъдете, понеже ми се струваше бая афектирана (което е нормално..)  Hug

Анадара, браво на вас... Радвам се, дано сте успели и да си бременееш наистина   bouquet

Аз по темета с бебеправенето нямам новини, рано ми е за тестове, меря БТ.. пък ще видим.. За сметка на това, обаче си запазих 3 часа за утре в различни бутици, ще меря булчински рокли най-после.. Да видим какво ще ми стане и какво ще ми стои добре  newsm78

Лека и ползотворна вечер от мен  luvbed

ЙОЛИ, имам чувството, че този месец може да не е пълен с  EFP , но пък ще е пълен с направени в него бебчета  Praynig

# 736
  • София
  • Мнения: 3 390
Оф, и аз така бързах...навсякъде, включително и вие, пишеше, че не бива да се взема Клостилбегит без да се направи снимка, спермограма и проследяване, но аз си казвах "Хайде, да пробвам, пък дано стане" Много тъпо постъпих! Загубих повече време, отколкото ако ви бях послушала... ooooh!

# 737
  • От Луната
  • Мнения: 6 218

Със любезното съдействие на Нения! Благодаря за помощта Wink

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Ex, Анадара, така се зарадвах    Hug Ето, тя овулацията си те е чакала, сега този месец трябва да е много ползотворен, хайде дано петък 13 ви донесе късмет  Heart Eyes Аз все си мисля, че 31 януари ми донесе късмет или пък 2-ри февруари  Mr. Green но по скоро си мисля, че беше 31,  защото два пъти се обичахме  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт