Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 668
  • 492
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 185
Здравейте и от мен. Извинявам се че пиша в тази тема, но търся ножицата за коса /стр 150/. Ако я имате и не ви е нужна, моля пишете ми. От две кампании я диря и все не е налична...

# 481
  • София
  • Мнения: 1 113
Скрит текст:
Тъкмо ей сега си видях фактурата и нямам пяна за почистване, завърших обучението още първите дни, но явно        не всеки ще получи.

Аз не получих а го минах още първия ден!
интересно кой ще получи!
Вчера от кол центъра казаха, че с поръчката в кампания 7 ще дойдат

Още след като минах обучението и ми изписа, че до кампания 8 ще го получа, бях убедена, че ще бъде не по-рано от 8ма кампания. Оказах се права - пуснах поръчка за К07, фактурирана е, но пяната я няма. Явно това им е някакво `трикче`, представителите, които не пускат редовно поръчки, поне в тези три кампании да са редовни, за да не изпуснат пяната. Въпреки, че ми се струва малко вероятно някой да си прави труда заради една пяна ...
Бтл, очаквам че поради големият интерес, някои представители може да получат подаръка си в К09  Mr. Green 

# 482
  • София
  • Мнения: 1 914
_re_ge, браво, че продължаваш да снимаш каталозите. Сега ще разглеждам.   bouquet


За първи път, откакто съм представител, пропуснах кампания. Нямам поръчки, а и аз се заринах.  Rolling Eyes

# 483
  • Мнения: 269
Относно тази пяна, минах обучението на втория ден защото на първия не ме допусна. Имейл нямам така че незнам дали ще имам подарък. Не е до това дали са редовни или нередовни представителите. Явно е на случаен принцип.

# 484
  • Мнения: 194
Аз минах обучението в последния момент и ми изписа, че ще получа подарък до края на К8. Но и аз мейл нямам. Не съм си и помисляла, че ще решат да избързат и да ми пратят пяната по-рано  Wink Ако изобщо ми я изпратят, разбира се  Laughing

# 485
  • Мнения: 185
В сайта пише че може да се участва за спечелването на пяна нутра  до 25.05,  а кампания 8 започва на 28.05 и най-вероятно тогава ще си получим подаръка. Надеждата крепи човека  Joy

# 486
  • Мнения: 13 762
В сайта пише че може да се участва за спечелването на пяна нутра  до 25.05,  а кампания 8 започва на 28.05 и най-вероятно тогава ще си получим подаръка. Надеждата крепи човека  Joy

В сряда сутринта пишеше - играй до 06.05. С началото на к07 го смениха

# 487
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
и аз това се чудех кога ще ме добавите,но уви-глас в пустиня...

Казвала съм десетки пъти, дори на предната страница писах отново, който иска да го добавя да ми пише, не помня, а и не съм задължена да го правя, всеки, който е искал да бъде добавен! Правя го веднъж при пускане на нова тема! И тъй като такава пускаме вече на 2-3 кампании,нито имам време, нито имам желание и възможност да прочета 40 страници и да намеря кой кога ми е казал, че е искал да е добавен! Правилата са елементарни! пишете ми ЛС, когато пускам нова тема си отварям съобщенията и виждам-така ми е лесно, бързо и синтезирано!
Извинявам се за назидателния тон, но мисля, че трябва да се съобразяваме с приетите правила на общността, никой не е длъжен нито да снима каталози, нито да прави каквото и да е!

п.с. ако желаете все още да ви добавя в първи пост - моля пратете ми град и квартал, ако града е голям и искате да го посочите квартала! Peace

# 488
  • Мнения: 17
и аз това се чудех кога ще ме добавите,но уви-глас в пустиня...

Казвала съм десетки пъти, дори на предната страница писах отново, който иска да го добавя да ми пише, не помня, а и не съм задължена да го правя, всеки, който е искал да бъде добавен! Правя го веднъж при пускане на нова тема! И тъй като такава пускаме вече на 2-3 кампании,нито имам време, нито имам желание и възможност да прочета 40 страници и да намеря кой кога ми е казал, че е искал да е добавен! Правилата са елементарни! пишете ми ЛС, когато пускам нова тема си отварям съобщенията и виждам-така ми е лесно, бързо и синтезирано!
Извинявам се за назидателния тон, но мисля, че трябва да се съобразяваме с приетите правила на общността, никой не е длъжен нито да снима каталози, нито да прави каквото и да е!

п.с. ако желаете все още да ви добавя в първи пост - моля пратете ми град и квартал, ако града е голям и искате да го посочите квартала! Peace


незнаех,че става така,извинявам се.сега ще пусна лс

# 489
  • Мнения: 7
Здравейте  Simple Smile
Няколко години не се бях занимавала с AVON, но сега си възстанових правата и пак съм активен представител. Има доста промени за времето, когато бях спряла и може да имам нужда от помощ понякога.
Някой знае ли как мога да разбера кой ми е координатор. Предишната ми координаторка вече не е в AVON.
Успешна кампания на всички!

# 490
  • София
  • Мнения: 4 177
Миналата година си взех инструмента с ножчета за стъпала. Някой беше споделил, че е много остро, но при мен няма такова нещо. Как ли не го въртях /ножчето/, няма видим ефект. Все едно като с пемза. Ако може да дадете някаква идея как да го ползвам.


Някой знае ли как мога да разбера кой ми е координатор. Предишната ми координаторка вече не е в AVON.


Ако знаеш къде ти е зоната питай на място. Ако не-мисля, че от колцентъра трябва да датат информация /име и телефон/

# 491
  • Мнения: 269
Аз имам този инструмент за стъпала. Ползвам го през лятото след баня на подсушени стъпала. Маха доста загрубяла кожа. Не е точно като пемзата защото веднъж явно съм понатиснала и си направих раничка.

# 492
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добра вечер!
Заповядайте в новата тема!

Утре сутрин ще добавя желаещите, отговарящи на условията! Благодаря за разбирането! Close

Общи условия

Активация на акаунт